Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво ХБ рукавичок

   

Виробництво бавовняно-паперових рукавичок - це непогана ідея для бізнесу. При невеликих капіталовкладеннях, можна отримувати стабільний дохід.

Оглядовий розділ
Попит на бавовняно-паперові рукавички високий, при цьому він постійно зростає. Такі вироби застосовують у будівництві, в саду, на виробництві частину робочого одягу. Бавовняно-паперовими рукавички купують як фізичні, так і юридичні особи.

Для правильної організації бізнесу вам знадобиться бізнес-план. Можете скачати цей бізнес-план для відкриття своєї цеху з виробництва рукавичок.

Організаційно-правова форма для фірми - індивідуальний підприємець. Внаслідок того, що частина клієнтів будуть юридичними особами система оподаткування повинна передбачати роботу з ПДВ.

Аналіз ринку
При наявності конкурентів налагодити роботу важко, виходячи з цих міркувань, слід вибирати регіон.

Головна трудність бізнесу - налагодити хороший і постійний збут. Варіантами реалізації продукції можуть бути: збут через будівельний або садовий магазин, реалізація муніципальних служб ( ЖКГ та інші), збут оптовим фірмам або безпосередньо на промислові підприємства.

Виробничий план
Необхідно приміщення приблизно 75-100 квадратних метрів. Обладнання: рукавички оверлок і рукавички в'язальний верстат, верстат для упаковки бавовняно-паперових рукавичок і верстат для нанесення ПВХ покриття, якщо це передбачає технологія.
Персоналу потрібно всього три людини, так як верстати автоматизовані.

  Бізнес План виробництво ХБ рукавичок  

Фінансовий план
Витрати:
оренда - 15 000 рублів;
зарплата - 42 000 рублів;
комунальні платежі, податки та інше - 35 000 рублів;
обладнання - 1815 500 рублів.
Чистий прибуток від бізнесу при обліку виробництва 33 000 пар рукавичок в місяць на 17 верстатах - 83 000 рублів. Рентабельність бізнесу близько 20%. Окупність близько 2 років.

 

Бізнес План виробництво ХБ рукавичок - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес - швейне виробництво

Бізнес - швейне виробництво

Останнім часом багато наших співгромадян все частіше стали шити речі на замовлення. По-перше, ціни на готовий одяг з кожним днем зростають. По-друге, найчастіше одяг, ідеально підходить по фігурі можна тільки пошити на замовлення.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво столів і стільців

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План комп'ютерного магазину - Завантажити

Бізнес План комп'ютерного магазину

Людство все більше компьютеризируется. Все, від маленьких дітей до пенсіонерів, в якійсь мірі відчувають необхідність у користуванні комп'ютером, тому продаж цієї техніки і її деталей стає все більш актуальною.


Бізнес План селянського господарства - Завантажити

Бізнес План селянського господарства

Бізнес - плани селянського господарства розробляються середньострокові періоди (3 - 5 років), хоча в деяких випадках можуть охоплювати періоди тривалістю більше 5-ти років.


Бізнес План мовної школи - Завантажити

Бізнес План мовної школи

Бажання знайти стабільну і високооплачувану роботу цілком природно. І знання хоча б однієї іноземної мови досконало підвищує ваші шанси знайти таку. Базовий рівень школи і, не спеціалізується на мовах, університету недостатній для того, щоб отримати вакантне місце.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей