Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

   

Ідея бізнесу: виставка-продаж товарів вінтажних
Звідки ведемо бізнес: з дому через інтернет або відкриття торгової площі
Основні витрати: закупівля товару, реклама, можливо оренда
Необхідне обладнання: комп'ютер, торгово-виставкове обладнання
Витратні матеріали: немає
Початковий капітал: від 30 000 руб. до 100 000 руб.
Термін окупності: від 6-ти до 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 20 000 руб. до 65 000 руб.

Ті, хто наважується почати свою власну справу, воліють починати свій бізнес з перевіреного напрямку. Якщо ви відкриваєте книжковий або продуктовий магазин, ательє з пошиття одягу, скласти бізнес-план і розрахувати витрати і прибуток, прорахувати період окупності бізнесу не становить проблеми.

Але у випробуваних напрямках конкуренція зазвичай дуже жорстка і найчастіше початківець бізнесмен не в силах потіснити підприємців, давно займаються аналогічним напрямком. З цієї причини підприємці-початківці зазвичай задовольняються хоч і стабільним, але невеликим доходом.

В разі якщо ви є досить амбітною людиною і розраховуєте у підприємництві досягти набагато більшого, ніж невеликий стабільний дохід доводиться звертати свій погляд на малоосвоєні напрямку підприємництва. Прикладом такого напрямку може бути реалізація вінтажних прикрас, ексклюзивних предметів декору та інтер'єру.

Останнім часом стиль ретро все більше завойовує собі прихильників в усьому світі, з цієї причини клієнтів у вас, як у реалізатора буде предостатньо. Незважаючи на все це на початковому етапі розвитку своєї справи вам не обійтися без певних вкладень.
перед тим, як відкривати магазин, визначитеся зі спеціалізацією свого магазину, будуть це прикраси або предмети декору, одяг або меблі. Відкриваючи магазин вінтажних товарів, не намагайтеся відразу охопити всі напрямки. Виберіть одне або кілька напрямів, тих які вам цікаві і ближче по духу, в яких ви більш-менш розбираєтеся. Від того наскільки ви добре розумієте що бажає ваша клієнтура буде залежати ваш успіх.

 

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

 

Організація бізнесу та постачальники.
Організувати роздрібну реалізацію вінтажних товарів не складно, все завдяки постійно зростаючому попиту на цей вид товарів. Закупівля і пошук товарів цієї категорії викликає набагато більше проблем, ніж його реалізація.

Оптимальним варіантом є створення мережі агентів у різних регіонах. На агентів покладається задача пошуку і відправка на вашу адресу товару за невеликі комісійні. Асортимент можна підбирати для вашого магазину регулярно відвідуючи «блошині ринки» і знайомлячись з оголошеннями в інтернеті.

Вінтажні товари аж ніяк не означають антикваріат. Найкраще займатися реалізацією товару «під старовину». Зазвичай цей товар являє собою речі ручної роботи, який коштує набагато дешевше оригінального антикварного товару, хоча за зовнішніми ознаками практично не відрізнити.

Якщо вам пощастить знайти постачальників товару та укласти угоди на довгострокову співпрацю це дозволить вирішити питання з постачанням товару для вашого магазину.
Шукати постачальників товару найпростіше в інтернеті на спеціалізованих форумах, соціальних мережах. Від того яких постачальників товару ви підберете для себе залежить як буде виглядати ваш магазин вінтажних товарів. Для збільшення обсягів продажів варто задуматися про створення у мережі інтернет свого інтернет-магазину. На виконання цієї роботи вам в залежності від складності знадобиться від п'ятисот доларів і вище. При цьому не можна забувати про те, що ваш інтернет-магазин потрібно просувати в пошукових системах для залучення до нього потенційних покупців.

При відсутності у вас власної площі для магазину її можна орендувати. При організації цього виду торговельної діяльності ви можете налагодити довгострокове співробітництво з виробниками товару в вінтажному стилі. У рекламних цілях бажано надрукувати невеликі барвисті буклетики, листівки та візитки. При організації рекламної компанії не забувайте також про мережі інтернет. Реклама в соціальних мережах - велика сила.

Вкладення в справу.
За найскромнішими підрахунками на відкриття та організацію такого бізнесу як реалізація товарів вінтажного напрями вам необхідно на старті вкласти мінімум від семи тисяч доларів США.

Велика частина грошей буде витрачена на закупівлю товарів. Відразу закладайте в щомісячні витрати близько трьох тисяч доларів на рекламу. Цей бізнес є сезонним, пік продажу припадає на останні місяці року. Період окупності залежить від асортименту і становить близько року.

1

Читайте також:

Бізнес на ретро-фотографіях

Декупаж побутових предметів

Декупаж побутових предметів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

 

Тому Вперед -Випуск матеріалів для вивчення іноземних мов як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

У наш час все більше людей починають вести здоровий спосіб життя і рішення проблеми забрудненого повітря стоїть досить гостро, особливо у великих мегаполісах. Глобально, людині який веде здоровий спосіб життя цю проблему не вирішити, а ось на рівні свого житла цілком реально. Допоможіть цим людям...


Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Для організації магазину подарунків постарайтеся вибрати невелике приміщення, але при цьому розмістіть товар так, щоб приходить покупець легко міг знайти для себе потрібний подарунок, використовуйте творчий підхід в оформленні.


Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей