Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Випуск матеріалів для вивчення іноземних мов як бізнес

   

Ідея бізнесу: продаж матеріалів для вивчення іноземних мов
Звідки ведемо бізнес: з дому
Основні витрати: створення сайту, реклама, друк в друкарні
Необхідне обладнання: комп'ютер, телефон
Витратні матеріали: немає
Початковий капітал: від 30 000 руб. до 50 000 руб.
Термін окупності: від 3-х місяців
Можлива прибуток: від 10 000 грн. до 30 000 руб.

Для більшості батьків навчання своїх дітей з раннього віку стає способом простого побуту в житті. Так як, загальна освіта стає все дорожче і це в нашій Країні... Дошкільнят вимушено віддають на курси іноземних мов, наймають репетиторів, тим самим змушено купують підручники та наочні матеріали для навчання своїх малюків.

Привести б приклад, великим попитом у викладачів, які працюють з дошкільнятами і у батьків, які взялися самі навчати своїх дітей, для занять іноземним (переважно англійською) мовою користуються великим попитом різні методичні матеріали - картки, ігри, постери та інші. Але існують ще вільні ніші на ринку даної продукції, хоча нестачі в такому матеріалі немає і всяке неспециализированное видавництво печает навчальну літературу для дітей дошкільного та шкільного віку.
Наочність матеріалу, наприклад для дитини 3 - 6 років полегшується під час гри. Система шкільної освіти з підручниками, властивими завданнями і правилами їм не підходить. В даний час саморобні картки з різними зображеннями невеликого формату, з написами на лицьовій стороні і транскрипцією слів із зворотного боку, використовуються багатьма викладачами.

 

Випуск матеріалів для вивчення іноземних мов як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Структура даного бізнесу.
Справа в тому, що такі картки - завдання сприяють швидкому запам'ятовуванню нових слів з боку дитини. Картки готуються зазвичай на поширені теми: букви, частини тіла, тварини, числа і багато інших. Але підготовка таких методичних матеріалів займає дуже багато часу. А деколи, вони навіть не виходять якісними. Є ще одна проблема: в ручну підготувати велику кількість такого навчального матеріалу не зовсім просто. Якщо потрібна підготовка карток за кількома темами відразу, це взагалі дуже кропітка і трудомістка робота.

Слід зазначити, що такі наочні навчальні матеріали є у продажу. Але видавництва нашої країни випускають такі методичні засоби у великих форматах. А форматами такого масштабу можна працювати тільки в групах, на курсах іноземних мов або в дитячому садку. У зв'язку з громіздкими розмірами ці навчальні матеріали не зручні у використанні. До того видаються такі наочні посібники на досить тонкою картонній папері. А це робить їх не довговічними. Продукція західних видавництв таких наочних методичний посібників більш менших форматів і потрібної тематики коштує майже в 2 рази дорожче.
Щоб підготувати до друку наочно - навчальні матеріали для вивчення іноземних мов необхідно залучити методиста, художника або дизайнера, і звичайно ж, в залежності від складності замовлення, верстальника.

Вибір друкарні.
При виборі друкарні слід враховувати відповідність ціни та якості видаваного матеріалу. Друкувати наочний посібник, особливо якщо воно призначене для навчання дітей, бажано на щільному папері (картоні). Краще було б, для довгострокового користування, заламінувати видаване посібник. Не можна випускати з уваги візуальне оформлення допомоги. Зображення на матеріалі повинні бути чіткими, а кольори для оформлення вибиратися яскраві.

До матеріалу слід докласти інструкцію для використання цього наочного посібника. Вона повинна бути детальна і зрозуміла. Поряд з інструкцією можна прикласти і методичні вказівки для викладачів і батьків.
Оптимальний 1 тираж випускається навчального матеріалу може бути в межах від 300 до 500 примірників.
Реалізовувати таку ж продукцію можливо через сайт, блог чи інтернет магазини, де збирається зацікавлена в даній продукції аудиторія.

1

Читайте також:

Бізнес ідея 'бюро перекладів'

Бізнес ідея "бюро перекладів"

Виготовлення розмальовок для дітей

Виготовлення розмальовок для дітей

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

 

Тому Вперед -Свій бізнес, Дисконт - продаж знижок в інтернеті

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин

Видобуток води як бізнес - Буріння свердловин

В принципі буріння свердловин - це сезонний бізнес, але незважаючи на це бригади які займаються в даному бізнесі, цілком успішно зимують на зароблені гроші за літній сезон.


Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td><td><p><a href=Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.


Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей