Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес: Дисконт - продаж знижок в інтернеті

   

Ідея бізнесу: продаж знижок через дисконт-сайти
Звідки ведемо бізнес: офіс, телефон
Основні витрати: оренда офісу, зарплата менеджерів, реклама
Необхідне обладнання: комп'ютери, оргтехніка
Витратні матеріали: немає
Початковий капітал: від 700 000 руб. до 1 500 000 руб.
Термін окупності: від 6-ти до 24 місяців
Можлива прибуток: від 50 000 руб. до 450 000 руб.

Ідея продажу знижок на просторах рунета дісталася нам від підприємців Північної Америки. Перший сайт з даними наповненням був створений саме там, а інші називають просто його клонами. Першим з таких сайтів був Групон, який пропонував своїм споживачам талони на знижки в різноманітних компаніях, які пропонують різноманітні види послуг в різноманітних сферах.

Принцип роботи таких сайтів зрозумілий, а бізнес ідея прозора. Багато охочих придбати знижку на цікаву послугу в розмірі до 80% від її оригінальної вартості. Робота з таким сайтом проста і зрозуміла кожному навіть не зовсім просунутому користувачеві інтернету. Потрібно зайти на обраний сайт, пройти на ньому процедуру реєстрації і можна користуватися усіма потрібними пропозиціями сайту.

 

Свій бізнес: Дисконт - продаж знижок в інтернеті

 

Дисконт-сайт: бізнес-старт
Бізнес план по такому проекту досить простий, він полягає в тому, що власник сайту укладає договори з постачальниками на надання ними послуг зі знижкою в розмірі від 60-80% . Кожен день на сайті виставляється одна пропозиція, яка дійсно всього добу тобто рівно 24 години. Зареєстровані користувачі інформуються про це реченні за допомогою розсилки повідомлень на поштову скриньку, вказану при реєстрації. Якщо клієнта цікавить пропозиція, він набуває купон на знижку шляхом перерахування оплати на рахунок компанії - посередника з кожного з таких пропозицій сайт отримує від 10-30 % вартості послуги, а компанія надає ці послуги отримує клієнта без додаткової реклами і не докладаючи до цього особливих зусиль. Основна частина придбаних купонів припадає на Москву і по ній відповідно власник сайту отримує найвищий дохід, який може складати до 100 тис. доларів.

Дисконт-сайт: стартові інвестиції та персонал
Витрати на такий бізнес не великі так як підприємець економить на оплату праці працівникам. Для роботи не потрібен великий штат компанії, досить 3-4 менеджера які становлять відділ продажу. Але це повинні бути активні і добре мотивовані співробітники, які зацікавлені у своїй роботі. Роботу менеджерів забезпечує роботодавець, так як їм непотрібно витрачати час на залучення клієнтів, сайт сам забезпечує їх користувачами, які і є клієнти. Так само офісу потрібні не менше двох IT-фахівців і контент - менеджерів. Без них не обійтися так ці працівники забезпечують безперебійну роботу сайту. В кожному місті повинен бути як мінімум один представник компанії для кращого просування сайту в цьому місті.

Дисконт-сайт: реклама
Найчастіше такі сайти розміщують свою рекламу в соціальних мережах або тематичних сайтах.
Є список соц.сетей з якими працює дисконт , такі як «ВКонтакте» та інші схожі на них. Найбільша кількість користувачів зібрав «Гропон Росія» близько 730 тис.

Просування дисконт-сайту
Просування такого сайту зазвичай ділиться на три основних етапи. Перший етап полягає в тому, що сайт-дисконт продає покупцеві знижку, на кілька відсотків менше ніж купує у постачальника. Від кожного продажу сайт отримує собі близько 10% прибутку. Другий етап вступає в силу, коли сайт вже розкрутився і його завданням є домовитися з постачальником про безоплатну продажу купонів. Мотивує такі умови сайт тим, що продавець отримує прибуток від неоплаченої реальними грошима реклами свого товару або послуги і при цьому отримує нових клієнтів. І таким чином в результаті прибутком сайту стають всі гроші, отримані від клієнта.

У Росії такі сайту стали дуже поширені і мають не малий успіх у покупців і підприємців так як зручні для обох сторін.

1

Читайте також:

Надання посередницьких послуг

Надання посередницьких послуг

Самостійна розкрутка і просування сайтів та форумів

Самостійна розкрутка і просування сайтів і форумів

Знижки, купони ідея бізнесу

Знижки, купони ідея бізнесу

 

Тому Вперед -Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.


Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Є безліч варіантів бізнесу, перебуваючи у декретній відпустці, головне знайти заняття по душі, то яким ви готові присвятити свій час і можливо після закінчення декрету вам не доведеться виходити на звичну роботу.


Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей