Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Знижки, купони ідея бізнесу

   

Більшості з нас не раз попадалися на очі купони, які пропонують знижку в тому чи іншому магазині, багатьом вручали їх на вході в супермаркет, залишали у поштовому ящику або ж доводилося діставати кольорові папірці з-під двірників автомобіля. Але більшість таких папірців можна було знайти просто викинутими.

Народ у нашій країні тільки починає пізнавати всю принадність знижок, і пройде небагато часу, і у нас, як і в багатьох країнах почнеться постійний інтерес до купонами на знижку, які кожен буде намагатися знайти і неодмінно скористатися перевагою. Так чому ж на такій тенденції, не розвинути нову ідею для бізнесу в нашій країні.

Суть ідеї полягає в наступному. Пропонуємо створити журнал знижок, невеликий, щоб його зручно було носити в кишені або в жіночій сумочці, який буде повністю складатися з наповнюються його купонів-знижок всіляких компаній, що пропонують різного роду товари, а також послуги, і які готові давати знижку на них. А таких, повірте, якщо пошукати, знайдеться чимало.

Сторінок у журналі може бути від 50 до 100. Купони можуть мати кольорову печатку з зображенням і дизайном, таким який буде подобатися безпосередньо рекламодавцю або ж розроблений безпосередньо вами. Також непогано придумати спосіб легко розділяти між собою купони на знижку, припустимо, якщо на одному аркуші буде розміщений не один, а кілька представників. Для початку необхідно буде розробити і розрахувати вартість такого макету журналу знижок, звернувшись до друкарні. Отримавши розрахунки витрат, можна точно визначити вартість розміщення реклами для магазинів з пропонованими ними знижками в журналі з урахуванням вашого прибутку.

Наступним етапом буде укладання договорів з салонами, крамницями, представництвами, які готові помістити рекламу в представленому макет журналу. У реченні можна враховувати безпосередньо вимоги дизайну підприємства, головне щоб дотримувалася умова, що купон буде відображати не тільки рекламу, а й в обов'язковому порядку надавати знижку його власнику. Нормальними умовами будуть навіть можливі знижки розміром від 5% або 10%. Ви цілком можете скористатися і площею звороті кожного купона на знижку, шляхом розміщення реклами або даного магазину і компанії, або ж безпосередньо своєю.


 

Знижки, купони ідея бізнесу

 

Коли макет буде зібраний, відправляйте його в друк з тиражем для початку близько 10 тисяч штук. Повірте - це зовсім небагато. Припустимо, половину всього тиражу можна буде рознести по всім точкам учасникам, а другу половину починайте реалізовувати самі або ж можна скористатися послугами спеціальних мереж реалізації. Порахуємо Ваш інтерес, наприклад, якщо вартість друку та додаткових витрат тиражу обійдеться вам у загальній складності в 80 тисяч рублів. То Ви, встановивши ціну на розміщення такої реклами в журналі знижок в місяць близько 3,5 тисячі рублів, при цифрі залучених підприємств - 40, зможете окупити свій бізнес, і при цьому отримувати кожен місяць прибуток 140 тисяч рублів. До всього іншого можете другу половину тиражу також спробувати реалізувати, навіть встановивши ціну на журнал знижок не більше 70 рублів, додатково можна буде отримати, продавши 5 тисяч примірників, дохід у сумі 350 тисяч рублів. Але акцентуємо увагу, що це додатковий варіант, можливо, що продати всі примірники не вийде, тоді можна роздавати їх і безкоштовно.

Ідея дуже хороша, і навіть, якщо в місті, де планується запустити проект, вже є схожі пропозиції, скласти конкуренцію цілком реально, адже цей бізнес тільки на етапі зародження, а значить, буде цікавий всім сторонам ще дуже довгий час.

1

Читайте також:

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Ми пропонуємо для вас ідею для бізнесу з купівлі товарів з аукціонів і подальшої реалізації по сайтах, блогах, форумах і т.д. Звичайно, щоб почати такий бізнес ви повинні бути активним користувачем інтернету, і розуміти, як працює механізм від замовлення до доставки.

Антивірус від злому кредитної картки

Антивірус від злому кредитної карти

У деяких країнах, на зразок Західної Європи або Америки у людей є особливий вид витрат - витік грошей з карткового рахунку. Відбуваються витоку від хакерів і неуважність користувача, коли гроші знімаються за непотрібну послугу, з-за помилок при банківських операцій з рахунком.

Як зробити гроші з повітря?

Те саме відео де люди заробляють гроші з повітря. Тут ви побачите історії успіху. Чоловік зумів обміняти канцелярську скріпку на свій власний будинок. Як він усе провернув? Відповідь ви знайдете, подивившись дану відеозапис.


Тому Вперед -Реставрація подушок і ковдр - затребуваний бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...


Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.


Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей