Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Самостійна розкрутка і просування сайтів і форумів

   

Ідея для бізнесу з самостійної розкручування і просування сайтів і форумів відмінно підійде для людей, які мають можливість багато часу проводити за комп'ютером і мають базові знання по розвитку і просуванню сайтів.

Інтернет з кожним днем розвивається все більше і більше. З'являються нові сайти, форуми, блоги та різні сервіси. Тематики для нових ресурсів вибирають все більш витончені, а як розкрутити знову з'явився ресурс? Для розкрутки будь-якого сайту потрібні гроші, тому що це такий же бізнес як і в офлайні.
Скільки грошей потрібно для створення гарного сайту, форуму?
Якщо сайт, форум буде на суспільну тематику, то грошей на розвиток і просування буде витрачено близько 200 000руб. це буде хороший сайт, форум.


 

Самостійна розкрутка і просування сайтів та форумів

 

На що підуть ці гроші?
1) Наповнення текстами, один хороший текст в 3000 тисячі символів коштує 50 руб. Якщо ми хочемо створити сайт в 3000 тисячі сторінок, то нам знадобиться 150 000 руб.
Якщо ж розвивати форум, то можна на ці гроші зробити 6000 тис. тим по 1500 символів. Або 3000 тим і до кожної теми за три коментаря по 500 символів.
2) Решта 50 000 руб. підуть на придбання посилань і додавання сайту в Яндекс Каталог.
Як правило, після такого просування форуму з'являються постійні відвідувачі і вони самостійно починають створювати нові теми. Вам залишиться тільки модерувати їх топіки. З звичайним сайтом все трохи складніше він вимагає постійного оновлення і додавання нових сторінок.
Це основні засоби, які потрібні у випадку самостійного розвитку сайту чи форуму. Якщо залучати додатково фахівців з розвитку, то грошей треба більше.
Великі кошти потрібні, якщо сайті працює ще і форум.

Для розкрутки вузько-тематичного сайту чи форуму, вам необхідно виділити ряд ключових запитів, за якими ви будете робити просування, а саме писати сторінки і накопичувати посилальну масу.

Якщо ви хочете працювати в інтернеті і займатися розкручуванням і просуванням сайтів і форумів, то вам необхідно зібрати команду однодумців і фахівців діяти спільно. Для початку вам потрібно скласти цікаву презентацію своїх послуг, краще, якщо у вас буде добре розкручений сайт. У презентації повинно бути ваше назву і конкретну пропозицію щодо розвитку того чи іншого ресурсу, в залежності кому адресовано. Сайти потенційних клієнтів розкидані по всьому інтернету, вам слід їх шукати і відправляти їм свою пропозицію. Плюс, якщо у вас буде свій розкручений сайт, то клієнти будуть знаходити вас самостійно. Такий бізнес ви зможете почати, не виходячи з дому, працюючи в команді з 2-х - 3-х осіб, де кожен буде виконувати свою роль.

Якщо говорити про розкрутку форумів, то тут багато чого буде залежати від "движка", чим дорожче "движок", тим дорожче його просування. Форуми можуть розвиватися з оплатою за повідомлення. Наприклад, користувач реєструється на форумі, спілкується і за кожне схвалене повідомлення отримує 0,03 цента. І такий спосіб розкрутки буде цілком законним. Так само варто відзначити, що є "чорні" схеми розвитку сайтів, форумів, такі схеми краще не використовувати, тому що пошукачі в наш час володіють здібностями виявляти будь-який підступ, такі майданчики вилітають з індексу.

Кращими вашими клієнтами будуть фірми, які просувають свої натуральні товари через інтернет, такі фірми найбільш платоспроможні. До них потрібно правильно донести перспективу розвитку в Інтернеті. До платоспроможним можна віднести: банки, компанії електронної комерції та медичний бізнес. З розкручуванням "мутних" сайтів краще не зв'язуватися, це сайти фінансових пірамід і сайти продажу незрозумілих товарів. Розкруткою таких сайтів навіть не похвалитися.

Для просування форуму можна використовувати схему імітації спілкування, це коли один або кілька авторів пишуть повідомлення під різними іменами, тим самим створюють ілюзію спілкування. Такий метод підійде тільки для початку розвитку, але походу накопичення постійних відвідувачів теми будуть створюватися без додаткового втручання.

На сьогоднішній день вартість одного поста на форумі складає в середньому 5 руб. Власники форумів можуть замовляти від 50-ти постів. На 1000 та більше постів надаються окремі знижки. Перші 10-ть постів як правило безкоштовно. Математика проста, створивши 1000 постів з урахуванням знижок ви отримаєте 4700 руб. А за який час ви створите 1000 постів? Для початку такий спосіб заробітку можна назвати прийнятний, але з часом краще переходити до комплексного розвитку сайтів і форумів, склавши свій прайс-лист на всі послуги.

Основна мета вашого розвитку повинна бути чіткою. Наприклад, створення фірми, що займається створенням і просуванням сайтів. Де ваша задача буде тільки контроль всіх процесів.

1

Відео, Ренд Фишкин про основи просування сайтів:

  alt>Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку" width="150" height="174">

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Так само при створенні даного бізнесу вам потрібно забезпечити легкість придбання, доставки товарів до покупця і звичайно ж гарантію на товар!
Змушуйте своїх менеджерів особисто знайомитися з покупцями, хоча б в спілкуванні по телефону - це великий плюс!

Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.

Створення інтернет магазину для корпоративних клієнтів. Короткий Бізнес-План

Створення інтернет магазину для корпоративних клієнтів

Не дивлячись на існуючі погляди, інтернет-магазин мало чим відрізняється від звичайного магазину і віртуального в ньому не так вже й багато. Розглянемо цей момент детальніше. Інтернет магазин так само як і звичайний потребує бухгалтера, касовому апараті, компетентних продавців-консультантів, маркетологах, службі доставки.


Тому Вперед - Організація шоу фізичних і хімічних явищ

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.


Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.


Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Є безліч варіантів бізнесу, перебуваючи у декретній відпустці, головне знайти заняття по душі, то яким ви готові присвятити свій час і можливо після закінчення декрету вам не доведеться виходити на звичну роботу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей