Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво іграшок як бізнес. Як почати?

   

З чого почати і як організувати виробництво іграшок?

На ці та багато інших питання в організації бізнесу ми постараємося відповісти в цій статті.

Виробництво іграшок з:

Дерева
Металу
Гуми
Пластмаси
М'які іграшки
Ялинкові прикраси (новорічні іграшки)

На сьогоднішній день користуються попитом моделі з дерева. Це справедливо, так як у цих кубиків, пірамідок, ляльок, машинок та інших забавних дрібничок є ряд переваг.
Їх майструють з матеріалів екологічно-чистих, але більш важливе те, що дерев'яні іграшки повертають дорослих у їх далеке дитинство. Найбільшу популярність серед покупців придбали дерев'яні дитячі іграшки. До вищевикладених причин попиту на дерев'яні вироби ще можна приплюсувати довговічність, міцність, дивовижний дизайн.
 
Бізнес по виробництву дерев'яних іграшок не вимагає шалених коштів і високих технологій. Необхідні лише дерев'яні заготовки та просте обладнання, а саме, рубанок, машинка для шліфування, пила та інші інструменти.

  На сьогоднішній день користуються попитом моделі з дерева.  


Безумовно, досвід роботи і відмінні знання є підмогою в такій роботі. Але якщо їх немає, то можливо робити копії відомих зразків дерев'яних іграшок. Талановиті майстри виставляють на ринок свої напрацюваннями, які за короткий проміжок часу набувають популярності.
 
Зазвичай виробники іграшок з дерева роблять копії зі своїми змінами і продають їх з успіхом. Майстри, які думають на перспективу, намагаються відшукати і зайняти свою нішу в цьому сегменті ринку, майструючи і придумуючи зачаровують і унікальні моделі іграшок з дерева.

Так, наприклад, існує цілий ряд кустарних підприємств, які орієнтовані на створення народних іграшок та ігор. У цьому проглядається багато переваг. Такі моделі з народним колоритом швидко розкуповується і як іграшки, і як пам'ятні сувеніри або пам'ятні подарунки. А ще, у виробників народних іграшок не буває складних проблем з авторським правом.

Звичайно, продукція під своєю торговою маркою - це ідеальна продукція для продажу, витрати на просування якої мінімальні. Це дозволить конкурувати з головними продавцями в даному сегменті - китайськими виробниками.

У технології виготовлення дерев'яних моделей є правило, яке говорить про те, що чим менше деталь, тим важче її зробити, а ще, якщо треба виготовити їх чимала кількість. Деякі елементи дерев'яних іграшок настільки химерні, що важко зрозуміти, як їх виготовили. В цілому світі знайдеться небагато компаній, які працюють з цим прецизійним обладнанням.

До дерев'яних іграшок застосовують ряд вимог, яким вони повинні відповідати. Іграшки повинні мати високу якість, гладку поверхню, не повинні бути з гострими кутами, а так само, дрібними деталями. Безпеку для здоров'я та якість дерев'яних іграшок підтверджена гігієнічним сертифікатом з сертифікатом відповідності.
 
При виробництві продукції вручну, буде достатньо невеликого приміщення для майстерні. А вже згодом, коли виробництво дерев'яних іграшок буде рости, необхідно буде орендувати або купувати приміщення під цех, устаткування, брати на роботу співробітників, налагоджувати зв'язки з оптовими компаніями.

Виробництво дерев'яної продукції робиться в основному в ручну, і лише частково автоматизовано. Тираж виробництва, як правило, невеликий, менше п'ятсот штук. Спочатку у виробництво дерев'яних іграшок потрібна сума в п'ятдесят тисяч рублів, це вже з урахуванням витрат на реєстрацію фірми, придбання сировини, сертифікації та інструментів.

Спочатку всю вироблену продукцію можна запропонувати інтернет-магазинах, що працюють у цій спеціалізації. Спочатку буде нелегко реалізувати готову продукцію, так як рітейл і поодинокі магазинчики вже мають сформовані зв'язки з постачальниками з Китаю, і не дуже охоче погоджуються на реалізацію дорогуватою та штучної продукції.

За кордоном дерев'яні іграшки виробляють на спеціалізованому виробництві. Треба сказати, що світове виробництво постійно вдосконалюється в якості і кількості продукції. Одне з популярних зараз напрямів на даному ринку - розвиваючі іграшки. Роблять так само зразки іграшок з дерева з електронною начинкою. Близько кілька мільярдів американських доларів становить світовий ринок іграшок з дерева.

Почати роботу, придбавши все необхідне, треба відразу. Поки створюється авторська продукція, можна створити сайт з якісними фотографіями та коментарями виробів. Це допоможе багатьом покупцям ознайомитися з потрібною їм інформацією. У перший час можна самим здійснювати доставку власних виробів.

Так поєднується робота менеджера з продажу з директором і агентом по рекламі. При зростанні обсягу замовлень необхідно розширювати обсяг виробництва.
 
Є нюанс в тому, що при виготовленні колекції авторських ляльок, ціна на виріб буде досить високою, але реалізувати таких ляльок буде важкувато. В основному вони користуються попитом у іноземних колекціонерів, отже, виникає необхідність створення сайту-візитки і чинний аккаунт на Ebay. Іграшки з дерева реалізувати легше, але треба не забувати про високу конкуренцію, і постійно якісно оновлювати свої вироби.

Як виглядає міні цех по виробництву дитячих іграшок?

  Як виглядає міні цех по виробництву дитячих іграшок?  Виробництво іграшок з кераміки.

  З чого почати і як організувати виробництво іграшок?З чого почати і як організувати виробництво іграшок?  


Металеві іграшки в СРСР.

Іграшки технічні та образні класифікують на рухливі і не рухливі. Заводні металеві іграшки мають головну основу - двигуни різних типів. У найпростіших іграшках використовують двигуни з дротяними циліндричними пружинами, а так само, штампованими зубчастими колесами. У дорогих і складних іграшках застосовуються двигуни з стрічковими спіральними пружинами, а так само, колесами фрезерованими зубчастими. Зрідка застосовують і інші двигуни, такі як, електричні, водяні, пневматичні, парові, інерційні, внутрішнього згорання.

Серед іграшок металевих технічних виділяли кілька видів.
1. Транспортні
2. Інструменти, машини, верстати,
3.Торговая техніка, побутові предмети
4. Прилади і апарати
5. Пістолети, рушниці
6. Конструктори металеві, конструктори.

  Металеві іграшки в СРСР.  


До виду транспортних іграшок відносили міський, залізничний, повітряний і водний транспорт, а саме, автобуси, трамвайні вагони, автомобілі, паровози, вагони, теплоходи, пароплави, катери, баржі, яхти, буксири, військові кораблі, глиссеры, літаки, планери, уключаючи дирижаблі, а також, споруди транспорту, засоби обслуговування, такі як, вокзали, гаражі, пристані, ангари, світлофори рейки, хрестовини, стрілки, тупики та інші споруди.

Ряд транспортних іграшок були оснащені додатковими ручними механізмами, такими як, важелі, опрокидывающие кузова самоскида, важелі, піднімають сходи пожежних машин, лебідки, стріли пароплавів і іншими деталями ручного управління. Дверцята частини автомобілів і вагонів були відкриваються, а рульове управління функціонуючим. Деякі іграшки мали автоматичне керування, а саме, фронтальний c заднім ходом, їзда «вісімкою», по колу, повороти під кутом і інші функції.

Ряд іграшок були забезпечені гудками і діючими фарами. Транспортні іграшки ділили в залежності від довжини за розміром.
Малі автомобілі становили від 50 до100 мм, середні-від 150 до 250 мм, великі от300 до 500мм і так далі. Так само поділяли кораблі з літаками. Залізничні іграшки були ь в масштабі 1 до 100, 1 до 50 і 1 до 30 натуральної величини.

Виробництво.
Металеві іграшки робили в основному з декапированной листової сталі товщиною від 0,3 до 1,0 мм, білої та чорної жерсті товщиною від 0,25 до 0,50 мм, покрівельного заліза і динамной сталі товщиною від 0,5 до 0,7 мм, і легкі алюмінієві сплави з відходами листового алюмінію. З декапированной стали робили глибокі витяжки складних по конфігурації деталей іграшок, а також, для корпусів суден і для кузовів іграшкових легкових автомобілів. З білої жерсті робили корита, умивальники, ванни, посуд, тобто, ті іграшки, які стикаються з водою , для запобігання корозії.

  Конструктор механік срср металевий  


Виготовлення металевих іграшок складається з декількох основних етапів.
1. Підготовка металу, що включає в себе сортування, різання та очищення
2. Штампування на пресах, що складається з вирубки, витяжки, гнуття
3. Шліфування, а також, галтовка, вироблена в барабанах, для мелковатых деталей, щоб прибрати заусенции, гострі краї.
4. Збирання, обробка та фарбування.

Збирання робили, з'єднуючи деталі в готові вироби і вузли. Найбільш поширеним з'єднанням деталей вважалося язычковое з'єднання. Суть його в загибке язичків, які пропускали через щілинні отвори. Ще одним популярним способом з'єднання була точкова електрозварювання збірка на фальц. Її застосовували при виготовленні відер і лійок. Деталі з'єднували і м'якими припоями. Цей метод застосовували для збереження герметичності іграшок, таким як, бачки умивальники, насоси.

Гвинтові з'єднання застосовувалися зрідка, головним чином в збірно-розбірних іграшок та різноманітних конструктори використовували гвинтові з'єднання. Для обробки і фарбування використовували різні способи. Найпопулярнішим було покриття поверхні іграшок емалевими фарбами і нітрофарбами механічними пульверизаторами. Фарбування робили в три шари, а потім наносили розпису синитро олійними й емалевими фарбами, пензлями або через трафарет вручну. Найкращою забарвленням визнавали нанесення малюнків на іграшки методом литографской друку або декалькоманией.

Приймання і сортування металевих іграшок.
Проводилися методом зовнішнього огляду і перевіркою роботи іграшок, що володіють заводним механізмом. Візуально проводили оцінку якості фарбування, вірність форми іграшок, оцінку з'єднань деталей, присутність ріжучих країв, задирок, якість складання деталей запальних механізмів та інше. Механізми заводних іграшок спочатку перевіряють неповним заводом ключа.

  Виробництво іграшок з кераміки.  

Коли стає ясно, що механізм функціонує добре, заводять іграшку повністю, при цьому не до відмови, щоб не поламати пружини. До першого сорту зараховували іграшки металеві, які відповідали всім вимогам якості діючих технічних умов. До другого сорту ставилися іграшки з дефектами, які не заважали ігровим властивостями іграшок і не спотворювали їх зовнішній вигляд. Прикладом може служити корозія довжиною до п'ятнадцяти мм з нової забарвленням або зменшений пробіг іграшок із заводним механізмом на 30 відсотків проти технічних умов.

Упаковка.
Іграшки з металу великого розміру піддавалися упаковці поштучно. Іграшки меншого розміру обертывались папером, після чого пакувалась в тару. Зазвичай, транспортні іграшки, тобто конструктори, верстати, інструменти, машини та інші технічні іграшки пакувались у свою жорстку упаковку з мистецьки оформленою етикеткою. В упаковку завжди вкладалася інструкція по поводженню з іграшкою.
Були іграшки, такі як візки, відерця, качалки, лопатки, плити, лійки, ванночки і ще ряд, які обов'язково обертывались трьома шарами паперу, де перший шар завжди був м'яким. Транспортування іграшок проводилося з обережністю, без валу і нагромаджень. А ось у каталок, які оснащені палицями, при перевезенні знімали всі речі і клали поруч з іграшками.

Металеві іграшки повинні були зберігатися при певній температурі і відносній вологості повітря. Не допускалися сильні коливання температури, вогкий повітря, які могли пошкодити і вивести металеву іграшку з налагодженого ладу, а також, створити корозію металу.

 

Виробництво гумових іграшок.
Для виробництва таких іграшок ( іграшок з гуми) в Росії в основному використовується пластизоль. Цей матеріал представляє з себе термоотверждаемый полімер на основі поливинихлрида. До фарбування маса являє собою за кольором і консистенції звичайну сметану. У подальших колір їй можна надати за допомогою органічного барвника.
В результаті термічної обробки печі матеріал твердне в прес формі і набуває властивості схожі з м'якою гумою. Такий спосіб називається - ротаційне форматування. Розглянемо цей етап більш конкретно: пластизоль заливають в спеціальну герметичну металеву форму, яка обертається у розжареній печі, потім загустілий матеріал охолоджують в спеціально призначених для цього камерах.

  Виробництво гумових іграшок.  


На останньому етапі заготівлю виймають з форми і надають їй вже природний і звичний колір. Зробити це можна за допомогою кисті або аерографа. Після виконання всіх описаних вище вказівок, готове виріб поміщають в упаковку. Їй може служити поліетиленовий пакет або силіконова сумка. Зберігання теж вимагає виконання деяких умов. А саме: це повинні бути чисті складські приміщення, що не містять великої кількості пилу і бруду , а також на іграшки не повинно бути прямий вплив сонячних променів.

   


Для відкриття свого бізнесу в цій сфері вам буде потрібно невеликий капітал на який необхідно придбати формувальні та ливарні машини, каландр, печі, вальці, міксер, і звичайно ж прес. Для обслуговування даного обладнання потрібно взяти на роботу близько 15 робочих плюс кілька дизайнерів і конструкторів. Стабільний прибуток підприємство буде приносити приблизно через 3 роки.

Виробництво дитячих іграшок - досить активно розвивається бізнес, і якщо добре оптимізувати виробництво і збут своєї продукції можна непогано заробляти без якихось космічних вкладень.


Виробництво пластмасових іграшок.
Якщо говорити простою мовою, то основний принцип виробництва цього виду іграшок полягає в лиття або видування матеріалу спеціальні прес-форми. Дуже багато залежить, насамперед, від якості самої прес-форми. Під словом багато мається на увазі якість і сам наклад виготовленої продукції. Самі форми моделюються в спеціальних програмах, де сам конструктор враховує всілякі нюанси. Після глобальної перевірки всіх якостей виробу прес-форма відправляється у виробництво. Вона сама ж може складатися як із набір спеціальних деталей, так і із спеціально виготовлених поверхонь.

У більшості навіть найбільші російські фірми, що виробляють продукцію даного типу замовляють прес-форми безпосередньо закордоном. Це пов'язано тим , що на превеликий жаль на даній момент нашій країні немає такого високоякісного обладнання, що дозволяє робити вітчизняні вироби конкурентно здатними за якістю і зносостійкості в порівнянні з європейськими виробниками.

  Виробництво пластмасових іграшок.  


Для зміни положення потрібні величезні інвестиції і просто величезні вкладення, до чого нажаль вітчизняні компанії поки не готові.

Для більш зручної та якісної виливки так само краще використовувати техніку західного виробництва. Це полегшить і спростить саме виробництво. Їли на деякі несуттєві нюанси закрити очі, то технологію можна представити так: матеріал надходить у шнековий машину, де відбувається його подрібнення та нагрівання, а потім під тиском надходить в прес-форму для відливання.

Існує ще одна технологія, значно скорочує витрати матеріалу. Це відбувається за допомогою видування пластмаси, в цьому випадку використовується спеціальна прес-форма, яка контактує тільки однією поверхнею безпосередньо з пластмасою.

Обладнання яке потрібно аж ніяк не є дешевим, але все ж ось воно: насамперед це машина для плавлення пластмас, автоматизовані лінії-холодильники, так само автоматизовані лінії по заливки пластмас, ще автоматизовані лінії для склеювання, автоматизована лінія для зачищення і нарешті обладнання для упаковки готової продукції та художнього малювання.

Для налагодження вище описаного виробництва потрібні такі витрати: близько 1,5-2 млн. для закупівлі навіть мінімального комплекту обладнання, і ще плюс 1 млн рублів для закупівлі сировини. Барвників і декоративних штучок.

Тепер давайте обговоримо площі для розміщення обладнання. Для всієї апаратури підійде практично будь-яке приміщення від 40 до 150 кв.м. (в залежності від кількості обладнання і масштабу виробництва. Так само потрібні будуть складські приміщення, але вони вже повинні бути куди більше! Краще б він знаходився в спальному районі або на околиці міста.
Сировину і готові вироби слід зберігати в добре опалювальному приміщенні. Не менш важливим чинником успішності є правильне оформлення всіх дозволів на виробництво у місцевої влади, санепідстанції і так далі. Всі пластмасові іграшки виготовляються з якісного поліпропілену. Продукція, вироблена вами повинна мати сертифікати санітарно-епідеміологічні висновки. Так само вона повинна бути сертифікована за ГОСТ Р ІСО 9001.

  Виробництво пластмасових іграшок.  


Крім самого виробництва необхідно організувати конструкторський відділ. Його важливість важко недооцінити. Як відомо пластмаса-це універсальний матеріал, з якого можна робити всілякі химерні форми, але на сьогоднішній день виробляють в Росії тільки відерця і лопатки, тобто саме найпростіші! Маючи конструкторський відділ можна просто вийти в безпосередні лідери, так що думайте самі.

Із-за дефіциту інвестиційних вкладень вітчизняний ринок помітно поступається західним фірмам, що створює більш складні іграшки. Як вже говорилося вище наш ринок виробляє тільки найпростіші пластмасові вироби, порівняно з західними інтерактивними іграшками він не конкурентно здатний. Але навіть з цієї ситуації є вихід - виробництво великих або якщо їх такими можна назвати гігантських іграшок. До них відносяться великі дитячі мотоцикли, автомобілі , всілякі пластмасові гірки...

На відміну від інших галузей західна конкуренція тут практично зводиться нанівець, через дуже дорогий доставки. Тому ви можете з легкістю зайняти цю нішу не боячись бути вытиснутыми європейськими «гігантами».

Попит на великі іграшки за останні час зростає з кожним роком, і це не тільки дитячі сади, але й звичайні громадяни бажають зробити своєму малюкові «великий сюрприз» або просто батьки купують гірки або пісочниці для облаштування дачі або заміського будинку. Як бачите попит досить великий, а ось пропозицій поки що замало.

Загальні витрати на створення такого бізнесу становлять близько 5млн. рублів. Термін окупності 1,5-2 роки.


Виробництво м'яких іграшок.
Останні час м'які іграшки користуються стабільним попитом, хоча і не є чимось необхідним. Крім того. За останні кілька років більшість покупців прагнуть придбати іграшку саме російського виробництва, а не дешевою китайську, як було кілька років тому.

Статистика говорить одне, а от щось прислів'я «попит народжує пропозицію» як не дивно не діє! На сьогоднішній момент є тільки кілька кампаній займаються виробництвом та постачанням м'яких іграшок на вітчизняний ринок, а хоча це досить перспективний і прибутковий бізнес.

Варто відзначити, що даний вид бізнесу має сезонний характер і це обов'язково потрібно враховувати при його організації. Пік продажів настає так званий сезон свят, який настає перед новим роком і різдвяними святами. У ці моменти люди найбільш часто купують подарунки своїм близьким, знайомим , особливо якщо вони символізують наступаючий рік. До травня обсяг продажів помітно скорочується, а в подальшому знову зростає ближче до 1 вересня, коли батьки дуже хочуть порадувати своїх поки ще маленьких «першачків» (хоча вони так не вважають).

Для того щоб відкрити свій бізнес у цій сфері потрібен стартовий капітал в районі 30тис доларів, причому він розподілиться таким чином: закупівля швейних машин, приблизно 300долларов за кожну, закупівля машин для набивання , десь близько 15тыс доларів кожна, так само врахуємо плату за оренду приміщення, в середньому це 100долларов за кв.м.; ну і плюс 1тис. доларів на оформлення документів.

Досить перспективним є сфера виробництва еротичних іграшок, звичайно вона розрахована на доросле покоління, однак від цього на неї не падає попит. Значно складніше налагодити виробництво дитячих іграшок. Головна проблема полягає в залученні уваги безпосередньо малюка. Сучасні діти дуже багато часу проводять за комп'ютером і це не йде на користь м'якій іграшці. Що б зацікавити. Привернути увагу доводиться йти на хитрість. Вона полягає в тому, що найбільші рейтинги продажів показує іграшка, що має схожість з героями мультфільмів або популярної комп'ютерної гри, або іграшок у яких очі носик тощо світяться в темряві.

  Виробництво м'яких іграшок.  


Для світяться іграшок всі вище описані елементи виготовляються з самосветящегося пластику, який накопичує світло від будь-якого його випромінювача. Він не містить фосфору або інших небезпечних елементів, що робить його безпечним для дітей по всім санітарним нормам.
Такі світяться іграшки дуже привабливі для дітей, особливо для тих, які бояться темряви. Така проблема відразу ж зникає, якщо в кімнаті з'являється такий предмет. Темрява перестає бути чимось незбагненним і зловісним, так як поруч завжди є друг, який завжди освітить шлях. Крім дітей яскравими прихильницями таких видів іграшок є дівчата. Вони прикрашають ними свої кімнати, автомобілі, або просто їх колекціонують, отримуючи їх в подарунок або купуючи самі.
 
Однією з головних проблем організації даного бізнесу є кадрове питання. Він як ніде стоїть досить гостро. Через брак дизайнерів, швачок багатьом керівникам крім занять на просування і розкручування бізнесу доводиться займатися зовсім іншими справами. Як і в будь-якому бізнесі тут кадрове питання є основополагающим.Еще однією з небагатьох проблем є збут і просування товарів. На жаль, великі вітчизняні магазини воліють співпрацювати з іноземними постачальниками, що явно не позначається позитивно на розвиток даного бізнесу. Що ж залишається, запитаєте ви, так це співпраця з дрібними компаніями або приватними магазинами. Рекламою краще всього займатися, беру участь у благодійних акціях, де ваші іграшки лунали б в якості призів. Так само можна спробувати розмістити оголошення в невеликому друкованому ЗМІ.

Так само хочеться додати , що даний вид бізнесу може легко і просто перетвориться в сімейний, де один із членів сім'ї займається безпосередньо виготовленням, а два інших розкручуванням і реалізацією.

Особливо цікавий цей вид бізнесу для дівчат, які хочуть зайнятися рукоділлям. Одним з плюсів є низькі витрати на виробництво і висока націнка, нерідко вона перевищує 100%.

Виробництво новорічних прикрас.
Новий рік неможливо уявити без прикрас нашої ялинки! Без бенгальських вогнів, різнокольорових кульок. Сучасний ринок рясніє всілякими прикрасами, але ручна робота завжди цінується більше. Тому цей варіант теж можна розглядати.

  Виробництво новорічних прикрас.  


ВИРОБНИЦТВО СКЛЯНИХ ІГРАШОК.
На початку приступають до процесу. Вони роздмухують скляну колбу , нагріту до температури 1500 градусів. Головне в цій дії є те ,що людині необхідно в легені набрати певну кількість повітря, що б цей обсяг відповідав обсягом іграшки.

  ВИРОБНИЦТВО СКЛЯНИХ ІГРАШОК.  

Досвідчений склодув може за одну зміну зробити аж до 200 куль. Далі йде процес сріблення. У створений склодувом куля, заливають розчин, що складається з аміаку, а також із звичайної дистильованої води і оксиду срібла, після чого занурюють в певну тару з певною температурою в 42 градуси. Куля стає срібним відразу після занурення. Подальше фарбування і сушіння є підготовчим етапом, після чого куля відправляється до художникам. Це є найцікавішим і захоплюючим моментом.

На даному етапі абсолютно всі іграшки набувають безпосередньо індивідуальність і неповторність своїх форм і забарвлень, адже кожну іграшки розписують за допомогою кисті, а значить, вона вже є справжнім витвором мистецтва. Тому кожна скляна новорічна іграшка не просто має свою душу, вона передає все своє настрій покупцеві і саме тому ялинкові кульки приносять шматочок казки у ваші серця.

ВИРОБНИЦТВО ІГРАШОК З ПАПЕРУ.
Попит покупців досить велика, тому не варто зупинятися тільки на виробництві скляних іграшок.
Великим попитом в Росії і так само користуються і вироби та іграшки з паперу, чиє виготовлення не вимагає особливих фінансових і силових витрат. Як не дивно ця частина бізнесу теж досить таки прибуткова, звичайно, деякі люди не захочуть витрачати на це свої заощадження, так як вони можуть виготовити це самі, але повірте навіть тут у вас будуть свої клієнти.

Для того, що б виготовити ялинкову прикрасу з паперу можна скористатися двома техніками: квіллінг і звичайно ж орігамі. Квілінг - папероскручування, походить від слова quill, що означає пташине перо.

  ВИРОБНИЦТВО ІГРАШОК З ПАПЕРУ.  


Сам по собі квіллін є мистецтвом або все швидше технікою, що дозволяє створювати шедеври як і на площині , так і в обсязі , за допомогою скручених у спіраль паперових стрічок.

Таку техніку можна застосувати використовуючи підручні засоби (ножиці, кольоровий папір), в тому випадку якщо ви плануєте займатися виробництвом ялинкових виробів Смаки у всіх людей, як відомо різні, так що на кожну роботу знайдеться покупець, що гарантує непогані продажу і хороший потік клієнтів.
Голографічне покриття - один з важливих факторів виготовлення поробки з паперу. Воно необхідно для того, що б виготовлені іграшки вийшли більш яскравими і захоплюючими.

НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ, ЗРОБЛЕНІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Робити новорічні іграшки під замовлення в сучасному світі дуже актуально і прибутково. У сучасному суспільстві ціна за ексклюзивну роботу невблаганно росте, як наслідок попит на неї теж підвищується..

А про хенд-мейде і говорити нічого. Так що виготовлення вручну ялинкових іграшок є дуже і ще раз дуже захоплюючим і прибутковим заняттям. Ось кілька варіантів, як почати робити іграшки на замовлення. Наприклад, Ви можете легко придумати дизайну для новорічного прикраси, причому не один раз, і всі ці орнаменти будуть неповторними. В даному випадку ви виставляєте на продаж вже готові іграшки.

  НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ, ЗРОБЛЕНІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.  


Наступним варіантом може стати особистий замовлення одного з клієнтів. Головною особливістю даного варіанта є те, що замовник надає вам модель або ескіз бедующей ялинкової іграшки.
 
Після отримання ескізу ви повинні розробити детальну 3д модель за запропонованим вам ескізом. Після різних коригувань та уточнень на 3д моделі ви призначивши час показуєте її замовнику, щоб бути впевненим на всі сто відсотків, що ви зрозуміли його правильно і це саме те, що йому потрібно. Після закінчення роботи виходить безперечний шедевр, неповторний і прекрасний, здатний здивувати будь-якого химерністю своїх форм і розмірів, головним плюсом такого виробу є його унікальність і неповторність Такий подарунок не може залишитися непоміченим і викличе справжній фурор на святі, де він по праву буде займати почесне місце.
 
Говорячи про окупності цього прекрасного, творчого бізнесу можна сказати, що всі ваші вкладення окупляться сповна, та й ще ви непогано заробите грошей за якихось пару тижнів. Важливо також не просто пам'ятати, а й знати та орієнтуватися не тільки на тверді іграшки, наприклад кулі та інші прикраси, але й на іграшки з паперу, фольги, гофрованого паперу, адже чим більше різноманітності Ви надасте, тим більше прибутку отримаєте. Але не забувайте, що ідея по виготовленню новорічних іграшок підходить людям творчим, люблячим чарівність Нового Року та казкові зимові дні.
 
На закінчення хотілося б сказати. Іграшка-це те ,що нагадує нам про дитинство, повертаючи до нього і повністю туди занурюючи. У створенні самої іграшки бере участь наша фантазія, розвивається уява і багато іншого. Робіть гарні, милі іграшки та даруєте радість людям!

1

 

Читайте також:

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Бізнес на виготовленні іграшок для домашніх тварин

Бізнес на виготовленні іграшок для домашніх тварин

Бізнес: скільки заробляє магазин дитячих товарів, в основному - іграшок?

Бізнес: скільки заробляє магазин дитячих товарів, в основному - іграшок?

Виробництво іграшок із пластмаси як бізнес></td>
                <td width=

Виробництво іграшок із пластмаси як бізнес

Бізнес виробництво ляльок на дому: ляльки ручної роботи з чого почати?

Бізнес виробництво ляльок на дому: ляльки ручної роботи з чого почати?

 

Тому Вперед - Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів із дерева

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей