Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Що робить і що має робити директор фірми?

Від керівника залежить результат роботи всього підприємства. Саме він покликаний організувати робочий процес, створити всі умови для нормальної діяльності працівників, забезпечити їх необхідними ресурсами. Головна мета керівника - зробити так, щоб робота була виконана до кінця.

Природно, що всі виконавчі функції мають виконуватися робочим персоналом. Керівник може виконати певну роботу, але лише для того, щоб подати приклад і навчити майбутнього виконавця.


Яким повинен бути директор.

Директор не повинен боятися покладати обов'язки. Не варто контролювати кожен крок виконавця і перевіряти всі дії, наполегливо пропонувати допомогу. Працівники, отримавши певні повноваження, відчувають свою відповідальність і важливість, а тому прагнуть зробити все якомога краще. Той, хто отримав свободу в діях, здатний на більше, ніж той, хто оглядається на думку свого керівника і чекає допомоги з боку.

Кожен працівник, отримуючи завдання, повинен розуміти, що він розраховує лише на свої сили, лише в крайньому випадку, йому можуть допомогти, але також він повинен думати, що він один зможе все зробити добре. Керівник дуже ризикує, віддаючи роботу, це теж краще співробітникові усвідомлювати. Подібна ситуація дасть можливість йому розкритися повною мірою, що дасть стимул кілька разів перевірити результат роботи, щоб уникнути помилок.

Якщо працівник припустився помилки, його обов'язково потрібно покарати. Так у людини виховується відповідальність і старанність, з'являється розуміння, що робота повинна виконуватися завжди якісно. Природно, що покарання не повинно бути занадто суворим, але воно все одно має бути.

 

Що робить і що має робити директор фірми?

 

Директор повинен вміти дати відсіч, настояти на своєму. Іноді доведеться сказати відкрито, що працівник робить не так, іноді необхідність виникне в жорсткі заходи. Весь час бути гарним для всіх підлеглих у нього ніколи не вийде.

Холоднокровність і спокій - найкращий стан для керівника в будь-якій ситуації. Він зобов'язаний зберігати тверезий розум при всіх обставинах, під час робочих авралів і економічних криз. Не завадить і вміння тверезо мислити в неформальних умовах. Навряд чи авторитет керівника залишиться на колишньому рівні після корпоративу, на якому п'яний директор в сльозах розповідав про те, чому він пішов від дружини.

Хороший директор завжди повинен бути в курсі останніх подій у сфері діяльності своєї фірми. Періодика, відвідування тематичних семінарів, інтернет, спілкування з директорами фірм-партнерів (у тому числі і неформальне) - все це може надати неоціненну допомогу у розвитку свого виробництва, стягнення компанії на ринку. Якщо виникає складна ситуація директор завжди повинен бути готовий звернутися за допомогою, а головне, він повинен розуміти, де саме її шукати.

Хороші керівники під час криз здатні не тільки утримати свою фірму на плаву, але і значно зміцнити її становище на ринку, деякі примудряються вийти на новий рівень виробництва. Співробітники повинні завжди розуміти, що керівник контролює ситуацію і абсолютно чітко знає, як діяти під час кризи. Тому приблизний план завжди повинен бути складений з урахуванням кризових явищ, а всі вказівки повинні даватися чітко і зрозуміло. Так паніка не виникне всередині фірми, а спокійна і налагоджена команда здатна пережити будь-які економічні спади в країні.

Заохочуючи окремих працівників, завжди нагадувати, що абсолютного успіху фірма здатна досягти, тільки працюючи налагодженої командою. Завдання кожного не тільки досягти високих показників свого індивідуального праці, але і прагнути до ефективної роботи всіх співробітників. Тому допомога і взаємодопомога повинні стати звичною справою для всіх членів колективу.


Чого директор не повинен робити?

Приймаючи будь-які рішення, потрібно завжди пам'ятати, що настане завтрашній день. Яким хочеться його бачити? Чим можна пожертвувати заради досягнення мети, а де краще поступитися?

Ні в якому разі в неприємній ситуації не варто покладатися на те, що все само собою пройде. І, навпаки, не треба піддаватися емоціям і приймати необдумані рішення, показувати тим самим свою невпевненість підлеглих, партнерів і конкурентів.

Не витрачайте час даремно. Час для директора - дефіцитний ресурс, тому не варто розтрачувати його на безглузді наради, обговорення деталей роботи, які не є стратегічно важливими для фірми. Кожен підлеглий повинен звертатися до керівника з питанням тільки після того, як проблему не змогли вирішити разом з колегами.

Чого директор не повинен робити?Навіть якщо фірма не є лідером у своїй сфері, здаватися все одно не варто. Краще добре обміркувати які є в наявності ресурси, і яким чином їх раціональніше використовувати, щоб досягти максимального ефекту від своєї діяльності.

Керівник - найцінніша особа серед всіх співробітників. Завдяки відмінному керівнику справи в організації йдуть у потрібному напрямку, продукція випускається в строк і відмінної якості, в необхідному обсязі. Якщо на підприємстві хороший директор, всі працівники відчувають впевненість у завтрашньому дні, стабільність. Тому директор повинен завжди зберігати віру в себе, в колектив і бачити перспективу своєї роботи.

1

Читайте також:

 

Як заслужити повагу оточуючих людей? 10 способів.

Вам доводилося коли-небудь зіткнутися з людиною, який вів себе некоректно і нешанобливо по відношенню до вас? Які почуття ви при цьому відчували: обурення чи образу?

 

Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

Наше оточення має величезний вплив на нас. Ми оточені родичами, друзями, знайомими, приятелями, колегами по роботі, просто не знайомими людьми. Родичі і друзі є найближчими для нас людьми.

 

Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.


Тому Вперед -Як знайти і утримати постійних клієнтів?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей