Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів із дерева

   

Зміст:

Історія ручної деревообробки в нашій країні.

Реалізація міні столярного бізнесу.

Необхідне обладнання.
Які вироби з дерева виготовляти?
Видатки і доходи для міні бізнесу.
Приблизний план доходів міні столярного бізнесу

Організація бізнесу з виготовлення дерев'яних виробів середнього масштабу.

Додаткові інструменти.
Техніко-економічне обґрунтування.
Технологія виготовлення виробів у столярній майстерні.


Історія ручної деревообробки в нашій країні.

 
Художнє оформлення дерева є одним з найдавніших ремесел знаних світом. Особливе значення надають цьому ремеслу у нас, в Росії. Безліч виробів з дерева декоруються і оформляються за допомогою саме цього ремесла.

На розвиток мистецтва художньої обробки дерева в Росії впливало розвиток самої держави, і культурний розвиток народу. Тому історію просування деревного ремесла у нас ділять на кілька основних періодів.

Історія ручної деревообробки в нашій країні. Оригінальних пам'яток давньоруського мистецтва IX-XVI століть дійшла до нас дуже мало. Але виходячи з древніх рукописів, малюнків в живопису, інформації гостей, які відвідували стародавній Київ і Великий Новгород свідчать, що вже тоді художня обробка дерева займала визначено високі позиції в житті держави і народу.

З дерева будували житло, виготовляли меблі, посуд, міські укріплення, майстерні, господарські будівлі, кораблі, сани, мостові, водопроводи, машини і верстати, знаряддя праці та інструменти, дитячі іграшки тощо. Все це декорировалось вирізаними на них геометричними візерунками. Особливим попитом користувалося виготовлення ложок з ясена, кленя, берези на кінчиках яких вирізали різноманітні орнаменти, одним з найпопулярніших був плетінка.

XV століття приніс жителям Русі звільнення від гноблення татаро-монгольського ярма і підстава централізованого держави, центром якого стала Москва. Згодом чого свободу отримали народні мистецтва, серед яких художня обробка деревини. Творчі натури отримали волю у своєму ремеслі. Саме в цей час жили найбільші художники деревного ремесла Давньої Русі: Феофан Грек, Андрій Рубльов, Діонісій які виділялися цілісністю і гармонійністю своїх робіт.

Шедеври декоративно-прикладного мистецтва XV століття стали предметом наслідування для багатьох покоління майстрів. Прикладом служать іконостаси, якщо звернути увагу на них присутня плетений орнамент і позолота, що було притаманне іконостасів художників XV століття.
Окремо варто відзначити дерев'яні інтер'єри і вироби з дерева. Перебуваючи в приміщенні з дерев'яним інтер'єром здається, ніби ти на крок ближче до гармонії з природою. На душі стає спокійно і відчуваєш себе бадьоріше. Дерево не тільки зближує з природою, але і надає житлу вишуканості, витонченості, особливо різноманітні витесані геометричні орнаменти, в деталі яких майстри залишають частинку своєї душі.
  Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів з дерева  


Реалізація міні столярного бізнесу.

Для початку необхідно вивчити ринки, відвідати виставки, ярмарки дерев'яної промисловості, щоб знати, який вид виробів затребуваний покупцями. Після збору інформації створити бізнес-план своєї столярної майстерні, який зможе привести вас до успіху.

Щоб створити майстерню вам необхідно: сухе світле приміщення розміром в 50 квадратних метрів зі стелями висотою до 4 метрів. Так само необхідно наявність електрики. Потім візьміться за збір документів, необхідних для податкової і служб пожежної безпеки.

 

Необхідне обладнання.


Наступним кроком служить збір необхідних матеріалів і покупка машин для виробництва. За вашим бажанням, ви можете або купити повністю все необхідне обладнання, або 50 на 50. Половину виготовити самому за допомогою інтернет креслень, а іншу половину купити. Економити на матеріалах і обладнанні не варто, адже половина якості вашої продукції залежить саме від цього. Коротенько вам знадобляться такі інструменти як дискова або торцева пила, фуганок, рейсмус, інструменти: дриль, фрезер, а так само комплекти ручних інструментів: стамески, киянки, ножівки.

  Необхідне обладнання для столярної майстерні  


Перед купівлею устаткування варто все ретельно продумати. Що саме ви будете робити, які інструменти і машини, необхідні для цього, щоб уникнути зайвих витрат на непотрібне устаткування. Так само важливо не забувати про людей які будуть працювати з вами, або на вас. Краще всього шукати не тільки майстрів своєї справи, але і творчих людей, які будуть вкладати душу у ваші вироби. Якщо ваш продукт буде оригінальним, попит на нього не впаде ніколи і це буде приносити стабільний дохід.


Які вироби з дерева виготовляти?

 
Виробам з дерева притаманний свій власний характер, який надає не тільки квартирі, але і того ж самого офісу затишку і гармонії. Тому вибір продукції дуже широкий від дверних ручок до меблів різної категорії. Підприємець столярного бізнесу має широкий кругозір вибору, головне не помилитися.
 

 

Існує море дерев'яної продукції серед якої сувеніри, талісмани, іграшки, обереги вони одні з тих, хто користується популярністю серед покупців. Особливо оберіг "Постукай по дереву". Його конструкція досить таки проста. Беруть березову колоду діаметром 5 см і довжиною 10 см, розрізають на дві в довжину, зачищають від кори. У нижній частині поліна поміщають дерев'яну фігурку духу, або ж висікають сам образ духа. У народі кажуть, що постукавши по такого оберегу можна зв'язатися з духами дерева, які дадуть вам захист від злих сил і нечесті.

Лак на такий оберіг не наноситися, прикрашають його шматочками берести. Фішкою виробника таких оберегів є так звана інструкція стуку по дереву. Народ вірить у всякі забобонності, тому надрукувавши до свого оберегу інструкцію зв'язку з духами ви привернете увагу покупців. Такий виріб коштує близько 300 рублів.

При використанні самого дешевого матеріалу ділового обапола, ви можете виготовляти лавки, столики, табуретки для дач, і прикрашати різними геометричними візерунками. На даний момент такі речі затребувані і досить непогано цінуються в Москві.

   


Звичайна лава з обапола коштує близько 2500 рублів, а додавши на неї який-небудь орнамент можна підганяти вже за 3500 рублів. У літній час ви зможете виготовляти і продавати по 25 штук у місяць. Підставки для гарячого стоять 25-40 рублів, а зроблені з відшліфованих зрізів до 100 рублів, серветниці від 150 рублів, а ось хороші оригінальні хлібниці можуть коштувати до 1000 рублів.Видатки і доходи для міні бізнесу.


Витрати бізнес-плану будуть включати такі пункти:
• -оренда приміщення до $200, якщо немає свого власного;
• -освітлення приміщення до $10-20;
• -матеріали до 300 дол. США.
• -інструменти - $2500

   


Для відкриття маленької міні столярної майстерні знадобиться близько $3170. При ефективність бізнесу 23 % чистий прибуток буде становити від $1000 в місяць, а терміни окупності - до 4 міс. Столярний бізнес варто встигнути запустити в справу до початку будівельного сезону.


Приблизний план доходів міні столярного бізнесу.


За умови свого приміщення:
Припустимо ваша міні майстерня виготовляє найпростіше столярне виріб - двері. Майстер з відсутністю досвіду зможе виготовляти 10-12 дверей в місяць. Для цього потрібно закупити 1,5-2 кубічних метри дерева. Вартість буде $270-360.
Ціна за двері $120-130. $120*10 дверей = $1200 дохід. Чистий дохід: $1200 - $270 = $930. Тут наведені можливості майстра без досвіду, так як зазвичай за місяць столярна майстерня з одним працівником встигає робити великі обсяги.
Організація бізнесу за виготовленні дерев'яних виробів середнього масштабу.


Систему виробництва віконних і дверних блоків можна розбити на такі етапи:
1. розкрій пиломатеріалу, перевірка його якості;
2. створення та обробка заготовок;
3. складання конструкції;
4. шліфування виробу і нанесення покриттів.

Для кожного з вище наведеного етапу можна придбати окремий верстат або вибрати центр деревообробки, який зможе виконувати всі вище наведені пункти. Так само можна вбити одним пострілом двох зайців, тобто придбати універсальну установку, яка зможе поєднувати у собі кілька функцій і працювати за 2-3 цеху одночасно.

  верстат Д 300, які може виконувати функції декількох видів, таких як: рейсмусового, фрезерувального, шліфувального, фугувального цехів  

При покупці таких установок ви економите простір свого приміщення, адже одна установка займає менше місця, ніж два або три, але включає в себе одні і ті ж функції. Прикладом такої установки служить верстат Д 300, які може виконувати функції декількох видів, таких як: рейсмусового, фрезерувального, шліфувального, фугувального цехів.


Додаткові інструменти.

Для якісної і цілісної роботи вашого столярного цеху необхідно придбати такі інструменти:

• мінімальний набір слюсарний інструментів;
• дриль;
• шуруповерт;
• електролобзик;
• шліфувальна машинка;
• вологомір;
• рулетка;
• штангенциркуль;
• електричний рубанок;
• дискові пили з живленням від мережі;
• інструмент для нанесення фарбувальних, антисептичних речовин;
• вентилятор з мішками для організації опилоудаления.

   


Маленький столярний цех може бути влаштований на площі 60 м2. Економії простору можна досягти за рахунок об'єднання всього обладнання в деревообробному центрі. Для досягнення успіхів у бізнесі, необхідно наймати мінімум двох професійних столярів-теслярів, а так само на перших етапах видавництва директору необхідно бути присутніми власною персоною на процесах виготовлення продукції.


Техніко-економічне обґрунтування.

 
Капітальні вкладення (в рублях):
• купівля необхідного устаткування - 184 000 руб.
• витрати на інструменти - 85 000 руб.
• витрати на перевезення - 50 000 руб.
• закупівля сировини - 400 000 руб.
• реєстрація бізнесу у формі ІП - 21 000 руб.;
• інші витрати (сплата робочої сили) - 15 000 руб.
Сумарний розмір вкладення в бізнес: 755 000 руб.


Технологія виготовлення виробів у столярній майстерні.


Для кожної майбутньої продукції окремо створюється ескіз. Спочатку це робиться від руки, не за масштабами майбутнього виробу. Це начерк на око, в якому автор розробляє ідею самого виробу. Після чого погоджує це з директором підприємства, якщо дана розробка сподобалася то створюється ще один креслення вже за масштабами, безпосередньо по якому робиться майбутня продукція.

Проектируемое виріб зображують у трьох видах згори, спереду і збоку. При необхідності роблять розріз деталі. Якщо модель деталі дуже складна, то її розбивають на частини і зображують кожну частину окремо. Кожна деталь отримує свій номер, під яким входить у свою специфікацію. Всі креслення роблять на папері, простим олівцем, щоб у разі потреби легко виправити допущену помилку, або ввести яку-небудь поправку, доопрацювання.

В більшості використовують спеціальний папір - міліметрівку. Це папір, яка розділена на клітини, щоб простіше було прораховувати масштаб і креслити за масштабом.

В одну ногу з ескізом продумують систему виготовлення даного виробу. Які саме матеріали знадобляться, які верстати будуть необхідні для даної розробки, які інструменти будуть використовувати в процесі створення даної продукції, підраховують витрати. Прораховують все до останнього цвяха, щоб в майбутньому уникнути нестачі якихось матеріалів, і природно для того щоб виробництво було організованим.

 

  Технологія виготовлення виробів у столярній майстерні.  


Так само в цей період займаються подготовлением місця роботи майстра. Вибирають більш зручну за розмірами майстерню, яка буде відповідати розмірам продукції. Вибирають зручне розташування креслень, розміщення матеріалів в майстерні, з яких буде виготовлятися майбутня продукція. Забезпечують майстру вільний доступ до верстата, а так же інструментів. Забезпечують його зручними умовами для роботи. Потім ще раз перевіряють систему виготовлення та конструкції майбутнього виробу, щоб уникнути пошкодження якості і різноманітних збоїв в процесі виготовлення.

1

Читайте також:

Бізнес: міні виробництво клеєного бруса

Бізнес: міні виробництво клеєного бруса

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Виробництво дерев'яних вікон, плюс послуги по установці

Виробництво дерев'яних вікон, плюс послуги по установці

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Виготовлення шаф-купе бізнес

Виготовлення шаф-купе

 

Тому Вперед - Переробка овочів та фруктів як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей