Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи. Деревообробка як бізнес

   

Бізнес-ідея по виготовленню сувенірів ручної роботи з дерева, в першу чергу підходити до тих людей, які вже мають досвід в деревообробці. Але при достатньому бажанні всьому можна навчитися. В процесі виготовлення сувенірів з дерева є багато тонкощів, які треба розуміти, так само в даній справі повинен бути задіяний весь ваш творчий потенціал. Щоб зануритися в процес обробки дерева і побачити унікальні речі, рекомендую вам відвідати музеї народної творчості і своїми очима побачити ті предмети, які можна виготовити.

Хороший деревообробник в наш час може забезпечити собі і своїй сім'ї безбідне існування. Заробіток на виготовленні сувенірів з дерева становить у середньому близько 60 тис.руб. в місяць. При початкових вкладеннях в бізнес близько 50 тис. руб. ці гроші підуть на придбання інструментів для деревообробки та витратних матеріалів, таких як лаки, фарби, морилки і т.д. Так само на ці гроші потрібно забезпечити собі початкову рекламу, листівки, візитки. Якщо ви захочете створити сайт, то це додатково ще приблизно 20 тис.руб. Але для цього їла ці витрати не істотні.
З цього випливає, що основними вкладеннями в бізнес по виготовленню дерев'яних виробів будуть ваші вміння і досвід.


 

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

 

Технологія виготовлення дерев'яних сувенірів ручної роботи.

Найпершим етапом буде заготівля сушка відповідного матеріалу. Якісну деревину можна купувати, але на початковому етапі краще здобувати в лісах самостійно. Але для цього вам доведеться вирушати в міні-походи, тому що по справжньому якісне дерево не часто зустрічається біля доріг. Після того як ви підібрали стоїть матеріал, його слід обробити спеціальними розчинами. Потім слідує процес виготовлення виробу. Коли ваш сувенір вже готовий його необхідно обробити спец. складами, це робиться щоб захистити виріб від паразитів і клімату. В кінці сувеніри покриваються лаком або фарбою для додання товарного вигляду.

Виготовляти сувеніри з дерева ви зможете різних розмірів, починаючи від різноманітних оберегів і талісманів і закінчуючи великими фігурами людей і тварин. Час на виготовлення сувеніру від одного дня і до півроку. Але сувенір, на який потрібно витратити більше 2-х тижнів, виготовляється тільки на замовлення.

І якщо надалі вам надходять замовлення на виготовлення, яке вимагає тривалої роботи, то оплата вироби береться помісячно, плюс складність. Так само мені відомі випадки, коли четверо майстрів деревообробки об'єдналися для створення справжнього шедевра, а саме вони виготовили "царське ліжко" і виставили її на експозицію в елітний магазин меблів. Після цього вони почали приймати замовлення на виготовлення меблів. Ви з часом теж знайдете однодумців і зможете працювати в команді за більшу винагороду.

Робота з виготовлення сувенірів з дерева своїми руками, як правило, має сезонність. Зимовий час присвячується виготовлення предметів, а літній час витрачається на пошук клієнтів та продаж.

Збут сувенірів з дерева.

Варіанти:
1) Розклеїти листівки
2) Шукати замовлення через знайомих
3) Розвести буклети з дизайнерам, офісних центрів і т.д.
4) Прямі пропозиції заможним людям
5) Створити Інтернет сайт.

На початковому етапі збут такої унікальної продукції не потребує особливої реклами і силозатрат на пошуки клієнтів. Для початку достатньо просто домовитися з найперспективнішими сувенірними крамницями і виставити свої вироби на реалізацію. Удачі!

1

Відео - Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи. Деревообробка як бізнес:

  va-svoimi-rukami.jpeg" width="150" height="130" alt="Виготовлення іграшок з дерева своїми руками">

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок - це бізнес, в якому існує величезна кількість різних ідей. Бізнес - ідею можна почати втілювати як з створення іграшок для дітей в не великій кількості, так і з створення великих корпорацій і виведенням іграшок на світовий рівень.

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Перед початком бізнесу на сувенірній продукції вам потрібно визначитися, на кого ви будете орієнтувати свій товар, це можуть бути як підприємці так і туристи, або постаратися поєднати і те, і інше.

Бізнес План сувенірного магазину

Бізнес План сувенірного магазину

Бізнес-план магазину сувенірів допоможе визначити оптимальну спрямованість діяльності й організувати досить прибуткову торговельну точку з продажу товарів різних цінових категорій, адже оригінальні сувеніри завжди користуються великим купівельним попитом.

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.


Тому Вперед - Виготовлення бамбукових вудлищ

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.


Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.


Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей