Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як швидко відкрити своє ІП?

У наш час стає багато бажаючих зайнятися індивідуальним прибутковим бізнесом . І перед нами постає питання, які переваги початку свого бізнесу і як взагалі відкрити своє індивідуальне підприємництво. У цій статті ви отримаєте інформацію про те, які переваги і недоліки власного бізнесу, і що потрібно робити, для того, що-б зайнятися індивідуальною діяльністю.

Хто може займатися індивідуальною діяльністю?Найчастіше, основною метою початок особистої підприємницької діяльності є отримання вигоди від вкладення своїх коштів в розвиток своєї справи.

Існує кілька переваг відкриття свого приватного підприємництва і тому вигляд такого малого бізнесу стає все популярнішою. Перевагами такого бізнесу можна назвати збільшення особистого доходу, свобода використання прибутку фірми в особистих цілях, так як ви самі є керівником та власником даного підприємницької діяльності, а так само робота на себе, так як це ваш власний, особистий бізнес. Але поряд з перевагами ІП має свої недоліки - це додаткова відповідальність , причому не тільки за себе, а також за своїх підлеглих, співробітників. Також для забезпечення себе і своїх підлеглих соціальним пакетом, відкриваючи свою фірму, слід зареєструвати себе як індивідуальний підприємець.

Хто може займатися індивідуальною діяльністю?
Будь-який громадянин Російської Федерації може відкрити своє ІП, якщо його діяльність не обмежена судом з певних причин. Також займатися індивідуальним підприємництвом мають право неповнолітні особи РФ, у яких є відповідна згода батьків або якщо вони зареєструвалися в шлюбі, а також громадяни іноземних країн, (тимчасово або з народження) проживають на території РФ. Державні і муніципальні працівники не можуть відкрити і зайнятися ІП.

Але, перш ніж відкрити свій бізнес, ви повинні твердо вирішити, чи готові стати самі собі керівником і керувати своєю долею самостійно, або все-таки вам ближче робота в команді і під керівництвом начальника. Також потрібно обгрунтувати мету вашого бізнесу і те, чим ви будете займатися. Слід проаналізувати, чи буде ваше діло прибутковим в майбутньому, і яке місце вона займе серед фірм конкурентів на ринку підприємництва, буде надана вами продукція або послуга затребувані серед класу споживачів, так як пріоритети суспільства та розвитку індустрії швидко змінюються в часі.

 

Як швидко відкрити своє ІП?

 

Хотілося б також нагадати про права підприємця, якими він наділяється після проходження реєстрації. Вони важливі, тому що вони визначають межі і можливості ваших дій при веденні власного бізнесу. Основним таким правом, головним правом індивідуального підприємця є можливість займатися діяльністю в будь-якій сфері, не забороненою державою. Також приватний підприємець має право здійснювати операції, пов'язані з вкладеннями з метою отримання вигоди і виступати незалежним роботодавцем.

Далі розглянемо операції, виконання яких обов'язково для початку особистого приватного бізнесу.

Для того, щоб швидко стати законним ІП потрібно:
1. Зареєструвати свій ІП. Цей етап полягає в заповненні заяви для реєстрації себе як ІП. Для цього при собі мати паспорт для зазначення їх даних у заяві. Важливо бути уважним при заповненні заяви. У графах про вашому ІП слід написати кількість діяльність, якою ви будете займатися і перелік видів діяльності, з відповідними кодами, так як у кожного типу діяльності існує свій код.

2. Вибрати режим оподаткування для обраного вами виду діяльності. У податковій службі вам видадуть квитанцію для оплати держмита за реєстрацію. Після ви повинні вибрати режим оподаткування. Таким чином, вам надається вибір податкових режимів, тобто режим, за яким ви будете здійснювати оплату податків. Ця можливість також можна приписати до переваг відкриття свого бізнесу, так як ви будете платити менше, ніж організації.

3. Отримати документи ІП в зазначені терміни. Після того, як ваші заяви будуть розглянуті(зазвичай протягом 5 днів з того дня, коли ви написали заяви) вас сповістять про готовність ваших документів і ви зможете їх забрати. Документи, які повинні бути надані вам : свідоцтво про реєстрацію вас як індивідуального підприємця і виписка з ЕГРІП. Якщо ви пройшли всі перераховані вище кроки, то протягом 10 днів вам отримаєте повідомлення з інформацією про успішної реєстрації вашого бізнесу, і що ви з моменту реєстрації були внесені на облік у податкову службу.

4. Зареєструвати рахунок у банку. Після ви повинні ще раз пройти в податкову службу для заповнення бланка повідомлення про реєстрацію розрахункового рахунку. Далі вам потрібно сплатити визначені державою внески в державні фонди. Реквізити вам повинні видати.

Після цього ви стаєте законним індивідуальним підприємцем і будете нести відповідальність за ведення бізнесу, документів та своєчасної оплати податків, відповідно, це обов'язки перед податковою службою і перед працівниками.
Тепер ви можете спокійно зайнятися власною справою. Сподіваюся, з даної статті ви отримали корисну інформацію для початку вашого власного прибуткового бізнесу.

1

 

Читайте також:

Як вибрати офіс для своєї фірми?
Непередбачені витрати у бізнесі і як їх уникнути?
Краще оподаткування для малого бізнесу.
Як визначати і коригувати цілі в малому бізнесі?


Тому Вперед -Як правильно самостійно вести бухгалтерський облік для ІП?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація бізнесу - центр психологічної допомоги

Організація бізнесу - центр психологічної допомоги

Хоча б раз у житті будь-яка людина потребує психологічної допомоги. Щоденні стреси, невдачі в любові і на роботі - все це додає роботи психологів. Так чому б не відкрити центр психологічної допомоги?


Бізнес на карбування сувенірних монет

Бізнес на карбування сувенірних монет

Бізнес по виготовленню сувенірних монет - дуже незвичайна, але дуже прибуткова ідея. Зародилася вона в курортному місті Алтаю, і з легкої руки підприємців пішла у світ. В першу чергу цей бізнес розрахований на туристів, які готові витрачати гроші на різноманітні сувеніри в містах, де вони бувають. 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей