Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація бізнесу - центр психологічної допомоги

   

Відкриття центру психологічної допомоги.

Хоча б раз у житті будь-яка людина потребує психологічної допомоги. Щоденні стреси, невдачі в любові і на роботі - все це додає роботи психологів. Так чому б не відкрити центр психологічної допомоги?

На зарубіжний мотив в нашій країні все більш популярним стає звернення зі своїми проблемами до фахівця, і багато підприємці заробляють на цьому бізнесі великі гроші. Всілякі тренінги можуть приносити до 3 тисяч рублів за пару днів.

Принадність організації цього бізнесу полягає в тому, що вам не потрібно бути психологом, достатньо найняти якісний персонал, а узяти на себе функції по керівництву і організації бізнесу.

Насамперед, слід зареєструвати юридичну особу або отримати статус індивідуального підприємця, а також оформити відповідну ліцензію на заняття даним видом діяльності.

Психологічний центр потрібно організовувати в офісі, що складається хоча б з двох кімнат, тому що рекомендується практикувати індивідуальні та групові заняття. Крім того, дизайн приміщення повинен бути сприятливий, розташовувати клієнтів до задушевному розмови.


 

Організація бізнесу - центр психологічної допомоги

 

Інтер'єр і меблі, мабуть, основні витрати. І зарплата персоналу, звичайно. У вашому штаті повинна бути пара психологів, які мають досвід роботи. Їм необхідно пройти курс терапії, і підтвердити своє психічне здоров'я. А також отримати теоретичну підготовку та пройти своєрідний екзамен у консультантів, які цю підготовку здійснюють.

Не зайвим буде, якщо ваші психологи є членами будь-яких спільнот. Так вони будуть періодично відвідувати семінари, конференції і збагачувати свої знання.

В організації центру психологічної допомоги як підприємства є і плюси, і мінуси.
Серед плюсів можна відзначити можливість заробити багато за короткий термін, а також постійне зростання популярності цього бізнесу. Також немає необхідності купувати дороге обладнання для налагодження справи. До мінусів відносять недовіра людей до психологів. У нашій країні люди часто діляться своїми проблемами з сусідами і незнайомими людьми в черзі, багато хто плутає поняття психолог з психіатром, і звернення до психолога для них те саме визнати себе психічно неосудним.

Разом з цим зростання популярності призводить до підвищення конкуренції, що також є недоліком. Тому не виключений варіант, що для розкрутки підприємства може знадобитися значний час, щоб завоювати позитивну ділову репутацію та імідж.

Термін окупності підприємства прямо залежить від кількості клієнтів, які звертаються за консультаціями. У середньому він становить від 6 місяців до 1 року.

1

Читайте також:

Послуги молодим мамам

Послуги молодим мамам

В сучасній англійській мові існує термін "альфа-мама". Так іноді називають молодих мам, освічених і досить успішних. Альфа-мами мають потребу в більшому обсязі інформації, володіють більшим ступенем товариськості.


Тому Вперед -Бізнес на карбування сувенірних монет

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.


Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей