Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на карбування сувенірних монет

   

Бізнес по виготовленню сувенірних монет - дуже незвичайна, але дуже прибуткова ідея. Зародилася вона в курортному місті Алтаю, і з легкої руки підприємців пішла у світ. В першу чергу цей бізнес розрахований на туристів, які готові витрачати гроші на різноманітні сувеніри в містах, де вони бувають. А монети із зображенням міст, характерною символіки місцевості, року і іншої атрибутики - дуже популярний сувенір.

Технологія карбування монет гранично проста. Спеціальна монетна заготівля розміром з 5 рублів поміщається в сталевій прес. Всередині преса розміщений карбувальні штамп з об'ємним зображенням, яке потім буде на монеті. Коли прес закривається, залишається лише сильніше вдарити молотком по ньому - і монета готова. Крім красивого і оригінального сувеніра, людина отримує ще й масу вражень і емоцій від такого незвичайного праці. Туристам дуже подобаються такі монети, крім того, весело потім розповідати, що цю монету чоловік виготовив сам.

Для хорошого розвитку бізнесу апарат для карбування монет необхідно розмістити в прохідному людному місці, де гуляють відпочиваючі і туристи, наприклад, у парку, на набережній. Додаткова реклама не знадобиться, перший же клієнт, розмахуючи молотком, приверне цікавих.

 

 

Бізнес на карбування сувенірних монет

 

Однак сфера застосування цього апарату не так вузька, як здається на перший погляд. Карбування монет можна використовувати в якості розваги на всіляких заходах, - весіллях, днях народженнях, корпоративах. У цьому випадку на монетах можна карбувати символіку закладу.

Кафе, ресторани і різні розважальні центри отримають не лише цікаве дозвілля для своїх гостей і відвідувачів, але і якісну, незвичайну рекламу. Адже поки такий послугою можуть похвалитися лише дуже креативні закладу, а побувавши в такому місці і змайструвавши собі монетку, людина обов'язково розповість про це своїм знайомим. Однак у цьому випадку подібну послугу слід прорекламувати, щоб переконати адміністрацію закладу, що це дійсно щось вартісне, а не чергова непотрібна дурниця.

Від карбування монет можна отримувати високий дохід, а витрати на нього практично нульові.
Отже, оренда земельної ділянки 1-2 квадратних метра - 5 тисяч рублів, вартість однієї монетної заготовки близько 30 рублів. При прохідності в день приблизно 10 - 15 чоловік, а вартості послуги в 200-300 рублів, можна заробляти в місяць від 50 до 70 тисяч рублів.
Витрати на експлуатацію складуть 15-20%. Неважко порахувати, що період окупності бізнесу складе 1-2 місяці, а його рентабельність сягає 500 - 600%.

1


Тому Вперед -Бізнес з вирощування розсади і насіння в домашніх умовах

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.


Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей