Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Непередбачені витрати у бізнесі і як їх уникнути?

Непередбачені витрати в бізнесі, з цим стикається в тій чи іншій мірі кожен підприємець. Будь-яка розсудлива людина, починаючи свій бізнес повинен чітко розуміти, що крім доходів, бізнес буде приносити ще і витрати.

В нашій сьогоднішній статті обговоримо ситуацію з непередбачуваними витратами і як їх можна уникнути. Відразу обмовлюся, що причини виникнення непередбачених витрат найчастіше залежать від діяльності конкретного підприємства, але все ж є ряд причин, які підходять більшості організацій. Багато підприємств не дуже охоче формують резервний фонд на випадок непередбачених витрат і в цьому полягає їх промах.
Далі розглянемо найбільш часто виникаючі помилки в бізнесі, які ведуть до непередбачених витрат.

Неправильно організоване керівництво бізнесу.
Помилки у керівництві, зроблені на самому початку проекту, можуть бути одними з найбільш непоправних.

Основи маркетингу.

Кожен знає основи маркетингу, що попит формує пропозицію. В центрі діяльності повинен бути споживач, а не товари і послуги, які підприємство пропонує. Ви можете виробляти будь-який товар або послугу, але якщо споживачеві це не цікаво, то не буде ніякого прибутку. До того ж дуже важливо місце розташування підприємства. При неправильному або незручному розташуванні компанії виникає ризик непередбачених витрат, наприклад, на транспорт і т.д.
 

Непередбачені витрати у бізнесі і як їх уникнути?

 

Залежність від постачальників та інших фірм.
Ваш бізнес не має 100% залежати від інших підприємств. Якщо ж цього не уникнути потрібно мати кілька варіантів і працювати з перевіреними, надійними, перспективними партнерами.
Плани на майбутню діяльність. Маючи чітко поставлені плани і вироблену стратегію, підприємство буде готове до необхідних витрат, а також чітко знатиме, що хоче отримати в кінцевому результаті.

Організація фінансової діяльності.
Дуже часто підприємці зайняті поточними проблемами, і фінансова частина йде на другий план. Як тільки це відбувається, організація стикається з фінансовими проблемами, а також з непередбаченими витратами.

Правильна організація бухгалтерського обліку повинна впроваджуватися на підприємстві з самого початку і вдосконалюватися у міру розвитку бізнесу. Одним з важливих статей витрат має бути стаття на непередбачені витрати. Багато не маючи достатньо своїх коштів, беруть кредити. І тут теж потрібно врахувати всі ризики, зможе підприємство погашати борг з відсотками, у відповідності з термінами позикодавця або це призведе до нових непередбачених витрат.

Багато підприємців починають витрачати кошти на дорогі машина або інші предмети розкоші, що часто веде до абсолютно не потрібним непередбачених витрат. Необхідно контролювати витрату коштів і вести облік.

Організація поточної діяльності підприємства.
Потрібно мати уявлення про ринок, на якому працюєте. Аналіз ринку, що поставляються вами товарів і послуг, запорука успіху та страхування від непередбачених витрат у бізнесі. Уважно стежити за накладними витратами, інакше прибуток може бути менше витрат. При складанні короткострокового плану ставити реальні терміни і мати запасні варіанти на випадок непередбачених обставин. Можливо будуть потрібні додаткові кошти на перевиробництво, додаткове виробництво або його реорганізацію.

Один з ключових моментів у злагодженій роботі фірми представляють її працівники. Кадри вирішують багато чого. Проекти і кошториси можуть бути підготовлені відмінно, товари і послуги мати великий попит, але кваліфікована робоча сила може зіпсувати все.

Шлюб, злодійство, запізнення і прогули на підприємстві обов'язково приведуть до непередбачених витрат. Правильно підібрані досвідчені, швидко навчаються співробітники компанії можуть скоротити або взагалі запобігти появі непередбачених витрат.

Форс - мажор або непередбачені обставини.
Дуже часто непередбачені витрати з'являються в силу непередбачених обставин. Це і хвороби власників компаній або провідних фахівців, розбіжності в роботі між власниками підприємств, нестабільна економічна ситуація, військові дії, пожежа, руйнівні природні явища. Зміни в законах, нові наукові чи технологічні розробки, що стосуються товарів і послуг.

Форс - мажор або непередбачені обставини.В ринкових умовах відповідальність за непередбачені витрати несе підприємець, але все ж частина витрат можна перекласти на страхові компанії. Можна убезпечити себе від непередбачених витрат створивши страхові фонди, в разі пожежі, аварій, нещасних випадків з працівниками. Як правило, ці випадки складають більшу частину непередбачених витрат.

Успіх і невдачі у будь-якій справі крокують поруч. Жоден підприємець не застрахований від непередбачених витрат, помилок при веденні бізнесу. Страховкою від виникають непередбачених обставин є резервний фонд. Резервний фонд повинен покривати всі ризики і як би не хотілося витратити гроші з фонду, цього робити не варто. У випадку з малими або великими непередбаченими витратами резервний фонд допоможе уникнути краху фірми.

1

Читайте також:

Як вибрати офіс для своєї фірми?
Як краще стимулювати своїх працівників?
Як знайти і утримати постійних клієнтів?
Як створити собі репутацію в бізнесі?
Як вижити малому підприємству у світі бізнесу?


Тому Вперед -Краще оподаткування для малого бізнесу.

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес: продаж велосипедів відкриття торгової точки в літній сезон

Бізнес: продаж велосипедів відкриття торгової точки в літній сезон

Велосипед - транспортний засіб, який приводиться в рух мускульною силою людини через ножні педалі. Але за цим простим визначенням криється величезна кількість різновидів велосипедів, починаючи від звичайних міських і закінчуючи гірськими і спортивними.


Виставковий бізнес з чого почати?

Виставковий бізнес з чого почати?

Виставковий бізнес - не тільки прибуткова, але й дуже цікава і зручна робота. Зручність бізнесу полягає в тому, що займатися ним може як підприємство постачальників, так і люди, діяльністю яких є роздрібна торгівля.


Доставка чистої води з чого почати бізнес

Доставка чистої води з чого почати бізнес

В даний час все більшою популярністю користується бізнес з доставки клієнтам чистої води. Особливо в цій послузі потребують офісні центри і бізнес корпорації. Тим не менш, такого роду бізнес таїть...


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей