Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як вижити малому підприємству у світі бізнесу?

Ви висококваліфікований фахівець і професіонал своєї справи, який довгий час працює на благо власної держави. Але одного разу вас відвідує думка: чому б не організувати свій маленький бізнес?
І ви впевнено беретеся за справу: визначаєтеся з галуззю, пишете бізнес плани, складаєте кошторису і відправляєтеся на реєстрацію.

Після того як всі процедури залишилися позаду, ви з полегшеною совістю приступаєте до роботи. На жаль, ви абсолютно помилялися, якщо вирішили, що ваші труднощі вже закінчені, адже все найскладніше тільки починається. Представляємо вашій увазі майстер клас на тему "Як вижити малому підприємству у світі бізнесу".

Світ бізнесу - це жорстокий світ, в якому немає місця для слабких. І щоб не виявитися, потрібно знати всіх своїх, так би мовити "супротивників" в обличчя. Зупинимося на них по порядку.

- Одними з перших необхідно відзначити дві такі основні державні структури як Пенсійний фонд та Податкова інспекція. На перший погляд взаємовідношення цих структур з малим бізнесом цілком зрозуміло і прозоро. Але варто вам допустити найменшу помилку, за неї доведеться відповідати своїми матеріальними засобами. І нічого не поробиш, такі правила. Так що в першу чергу для збереження вашого бізнесу, вам необхідно стежити за всіма законодавчими нововведеннями та вчасно сплачувати податки.
 
- Найбільше нашкодити вашій справі може лише той, хто знає його зсередини. Так, так. Мова йде саме про співробітників вашої фірми. Нерідко відбувається так, що співробітники йдуть до конкурентів, прихопивши з собою конфіденційну інформацію і ваші особливі секрети. Але це ще в кращому випадку. Буває і таке, що розлючені працівники просто намагаються своїми діями нашкодити вашому бізнесу. Але це зовсім не означає, що не потрібно наймати нікого на роботу. Якщо ви самі не маєте управлінських знань, то такий чоловік зобов'язаний бути у вас під рукою. Він допоможе вам визначити робочу дистанцію, і в випадку необхідності допоможе вирішенню робочих конфліктів.

 

Як вижити малому підприємству у світі бізнесу?

 

- Нарешті, самий небезпечний ваш супротивник - це ваші конкуренти. Від них ви можете очікувати все що завгодно, починаючи від негласної антиреклами і закінчуючи нанесенням фінансових збитків. Ви завжди повинні бути на чеку. Якщо ваше підприємство ще дуже молодо, то для ваших конкурентів ви не уявляєте серйозної небезпеки, а от коли почнете розвиватися, вони обов'язково звернуть на вас увагу. Погодьтеся, адже нікому не хочеться ділиться своїм шматком хліба.

Для того, щоб ваше підприємство стабільно працювало необхідно, щоб те, що ви робите чи виробляєте користувалося попитом. Від чого ж залежить цей попит? Давайте розберемося.
Існує три основних критерії, які впливають на споживчий попит. Це унікальність, якість і цінова політика.

1. Якщо ваше підприємство виробляє щось унікальне або надає унікальні послуги, то сто відсотків попит вам буде забезпечений. Адже до кого звертатися якщо не до вас. А якщо це ще й щось першої необхідності, то не про якомусь виживання навіть мова йти не може. Ви будете почувати себе в світі бізнесу як риба у воді.

2. Коли справи йдуть по-іншому, стабільності можна досягти, підвищуючи якість. Ваші конкуренти надають послугу добре, а ви надайте ще краще; вони виробляють товар середнього класу, а ви виробляєте найкращого. У ваших потенційних клієнтів не залишиться навіть найменшої частки сумніву до кого звернутися.

3. Якщо і особливою якістю ваше дітище похвалитися не може, то необхідно зробити акцент на ціні. Роблячи товар або послугу дешевше, ніж в інших, ви можете привернути до себе певну кількість клієнтів, для яких фінансова сторона є найбільш важливим фактором. Дуже важливо при визначенні цінової політики проводити глибокі економічні розрахунки, щоб бажання підвищити кількісний показник мінімально відбилося на показнику окупності.

найнебезпечніший ваш супротивник - це ваші конкурентиЯк показує практика, не варто ні в якому разі забувати про рекламу. І дрібні підприємства, і всі гіганти бізнесу регулярно вкладають гроші в рекламу. До реклами необхідно відноситься раціонально - не варто замовляти масштабні рекламні кампанії, залазячи в борги, якщо на даному етапі це вам не по кишені. Але і економія на рекламі, ні до чого хорошого вас не приведе. Для тих, хто вже знайомий з вашим підприємством, ви повинні про себе постійно нагадувати, а тим хто не знайомий - дати можливість познайомиться.

І останнє - запорука вашої стабільності - ваші постійні клієнти. До них у вас повинен бути особливий підхід і для них у вас повинні бути особливі умови. Підприємства деяких галузей працюють виключно на обслуговуванні своїх постійних клієнтів.

В часи високої конкуренції щоб залишатися на плаву, мало добре знати свою справу і чесно займатися своєю діяльністю.

Підприємство, що стабільно приносить доход - це результат великих зусиль, якісної організації і масштабної діяльності.

І якщо якась ланка цього ланцюжка прибрати, то це безсумнівно призведе до дисбалансу і порушення нормальної діяльності всієї цілісної системи.

1

Читайте також:


 

Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.

 

Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.


Тому Вперед -Що таке аудиторська фірма? І як її відкрити?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей