Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Що таке аудиторська фірма? І як її відкрити?

Практично всі керівники великих фірм знають, що для бізнесу важливо добре працює бухгалтерський і податковий облік. Для того, щоб бізнес розвивався і ставав більш успішним потрібно наявності як можна детальної інформації про фінансову діяльність фірми або підприємства. З цього багатьом керівникам потрібна аудиторська перевірка фірми, яка покаже відповідність між документальним оформленням операцій і реальною ситуацією. Є фірми, яким за законодавством необхідно проходити один раз в рік аудиторську перевірку.

У таких випадках, керівники може звернутися як до незалежного аудитора, так і в аудиторську фірму. Аудиторська фірма - організація, юридична особа, яка має право на проведення аудиторських перевірок з подальшою видачею висновку наприкінці перевірки, як позитивного, так і негативного, з рекомендаціями про спосіб усунення помилок. Аудиторська фірма може надавати параличные аудиту послуги. Наприклад, допомога в оподаткуванні, проведення податкового аудиту, відновлення і подалі ведення фінансового обліку на фірмі.

Аудиторські фірми можуть формуватися на підставі різних форм власності, повз 100% державною. Штаб аудиторської фірми можуть наповнювати працівники, які не є аудиторами, але не більше ніж 28%. керівник фірми повинен бути тільки сертифікований аудитор. Виходячи з законів Російської Федерації, в штаб має входити мінімум 5 аудиторів, які громадяни Російської Федерації і постійно проживають на її території.

 

Що таке аудиторська фірма? І як її відкрити?

 

Виходячи з характерів наддаваемых послуг аудиторські фірми, можливо поділити на дві категорії:
- універсальна - мають право виконувати кілька видів аудиторської перевірки і займатися різними видами робіт;
- спеціалізовані - мають вузьке коло робіт.

Ефективна робота аудиторської фірми залежить від організації її роботи кадрової структури. Не всі фахівці повинні бути задіяні у перевірках фірм, у кожній аудиторській фірмі повинен бути "мозковий центр", який відповідає за перспективи роботи аудиторської фірми. Так ж значення має і технічне оснащення аудиторської фірми, наявність ПК, наявність інформаційного, правового та програмного забезпечення.

Право на надання аудиторських перевірок, аудиторська фірма отримує з моменту включення її до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів. Це підтверджує свідчення певного зразка, видане фірмі. Реєстр-це електронна база даних, в якій ведеться облік всіх аудиторських фірм та аудиторів, яким дозволено проводити аудиторську перевірку.

Права аудиторських фірм:
- на свій розсуд визначати форми і способи проведення перевірки,
- отримувати необхідну інформацію для перевірки або підтвердження фактів,
- зіставляти наявність майна, грошей та інших матеріальних цінностей з документальним оформленням,
- включати до проведення перевірки спеціалістів різних галузей на договірних умовах.

Обов'язки аудиторських фірм:
- в ході перевірки дотримуватися законів,
- якісно проводити перевірку та інші супутні аудиту послуги,
- повідомляти про знайдені недоліки та помилки в обліку фірми,
- зберігати всю отриману інформацію в секреті,
- відповідати перед замовником за порушення умов договору,
- своєчасно надавати звіт в Аудиторську палату.


Відповідальність аудиторської фірми.
Обов'язки аудиторських фірм:Відповідальність аудиторської фірми конкретизується Статутом, договором з замовником перевірки, а так само контрактами, укладеними між співробітниками і самою аудиторською фірмою. За неякісне виконання своїх обов'язків аудиторська фірма несе матеріальну й цивільно-правову відповідальність. Всі спірні питання вирішуються в рамках закону та договору.

Перш ніж починати співпрацю з аудиторською фірмою переконайтеся, що ця фірма працює законно, чи є вона в Реєстрі аудиторських фірм, потім тільки подрисуйте договір на надання аудиторських послуг. Після підписання договору та визначення виду наданих послуг, аудиторська фірма надасть кілька аудиторів для роботи на перевіряється фірмі. У свою чергу аудитори складуть план і програму перевірки, в яких будуть вказані ракурси проведення перевірки документації, і які інструменти при цьому будуть використовувати. Вам необхідно буде надати всю документацію, всі форми звітності, документи, що підтверджують проведення інвентаризації, якщо така проводилася, і всіляке сприяння при проведенні перевірки.

Вартість аудиторських послуг.
Вартість аудиторських послуг, які надають аудиторські фірми індивідуальні і залежать від розмірів підприємства, його форми та сфери діяльності, в якому стані знаходиться бухгалтерія фірми і в якій послугу вона потребує.
Зараз в основному популярністю користуються такі види перевірки:
- спеціальний аудит, тобто перевірка певних питань, які цікавлять керівництво фірми,
- проблемний аудит, проводиться при зміні керівництва організації, продажу фірми і т.д.,
- експрес, часткова перевірка фінансово - господарської діяльності,
- консалтинг, консультування фірм з різних питань.

Середня вартість від наддаваемых послуг приблизно від 1500 руб. за годину роботи.
якщо що, надсилайте на доопрацювання.

1

Читайте також:

Бізнес План бухгалтерські послуги></td>
                <td width=

Бізнес План бухгалтерські послуги

 

Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.


Тому Вперед -Як краще стимулювати своїх працівників?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Як відкрити прокат квадроциклів

Як відкрити прокат квадроциклів

Постійна напруга сучасного життя допомагають зняти екстремальні заняття. Одним з таких занять може стати їзда по бездоріжжю на квадроциклах.


Бізнес: Виробництво ДСП, як напрям в деревообробці

Виробництво ДСП як напрям в деревообробці

В погоні за великими прибутками початківці бізнесмени звертають свій погляд на виробництво сучасних будівельних матеріалів і упускають з уваги такі на їх погляд застарілі матеріали як ДСП.


Свій бізнес: аерохокей - ігрова зона

Свій бізнес: аерохокей - ігрова зона

Ті хто вже хоч раз грав в аерохокей погодяться зі мною в тому, що це класна, швидка і неймовірно цікава гра, в неї можна грати в будь-якому віці.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей