Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План бухгалтерські послуги

   

Опис бізнес плану
 
Для початку будь-якого бізнесу потрібен офіс. Для здійснення бухгалтерських послуг також потрібно відповідне приміщення. Після в обов'язковому порядку потрібно придбати потрібне обладнання, комп'ютер, а також програмне забезпечення. Також потрібно найняти потрібну кількість персоналу і зайнятися маркетингом, тобто просуванням своїх послуг. Перш ніж робити які-небудь дії, потрібно поставити фінансову мету перед собою, ну і звичайно ж розробити місію проекту, а також визначити свою цільову аудиторію. Послуги, які будуть надаватися - це в першу чергу реєстрація бізнесу, консультування, бухгалтерський супровід і разові послуги з підготовки всіх потрібних документів і звітів.

Супровід.

Супровід - це ведення всієї бухгалтерії організації, тобто надання та складання всієї звітності в поставлений термін. Також можна надавати послуги з обліку всієї первинної документації та розрахунків податків. Схема роботи така: фірма укладає договір на обслуговування з клієнтом, а в кінці кожного періоду (означеного) клієнт буде приносити первинні документи, а фірма, у свою чергу, прораховувати скільки потрібно заплатити податків, після чого клієнт і буде у банку оплачувати свої податки.
 
Консультація.

Перш ніж почати свій бізнес, краще всього проконсультуватися з кваліфікованим бухгалтером, щоб точно визначитися як організувати підприємницьку діяльність з точки зору бухгалтерії, коли , як і які податки потрібно платити. Послуги з консультування у сфері бухгалтерії завжди буде користуватися попитом у компаній різного рівня, починаючи від новачків і закінчуючи компаніями, які вже давно існують на ринку.

  Бізнес План бухгалтерські послуги></td>
              <td align= 

Реєстрація свого бізнесу.

Кожен підприємець цінує свій час і тому зобов'язаний визначити форму реєстрації свого бізнесу. Далі слід безпосередньо сама реєстрація. Для починаючого підприємця у цій сфері існує безліч підводних каменів: які документи потрібні для реєстрації, коди економічної діяльності, схема оподаткування і пр. І щоб уникнути всіх цих незручностей, підприємці звертаються до компанії, які надають бухгалтерські послуги.

Просування послуг.

Просувати такий бізнес слід за допомогою газетних рекламних оголошень, так як це менш затратно і таким чином можна донести Ваші послуги до Вашої цільової аудиторії. Також слід замовити візитки, щоб при відвідуванні тематичних семінарів, де будуть збиратися підприємці, тобто Ваша цільова аудиторія, Ви зможете роздавати їм свої візитки. Можна також скористатися рекламою радіо чи телебачення. Простіше кажучи, Ваша мета - набрати якомога більше клієнтів і дати про себе знати. Щоб заощадити свій час і нерви, можна звернутися в агентства з продажу, які будуть замість Вас телефонувати до компанії і пропонувати свої послуги.

Персонал

Ключове значення в бізнес-плані бухгалтерських послуг має персонал. Тому при відборі персоналу для вашої компанії слід віднести дуже серйозно. Основні вимоги до персоналу - це досвід роботи в бухгалтерії.

Фінанси

Всі розрахунки умовні, так як це все буде залежати від різних факторів.

Витрати:
Оренда приміщення (офісу) - 15 тис. руб. на місяць;
Заробітна плата бухгалтеру - 15 тис. руб. на місяць;
Маркетинг (просування послуг) - 10 тис. руб. в місяць.
Разом = 40 тисяч рублів на місяць.

Доходи:
Прибутковість буде залежати від того, скільки клієнтів компанія буде мати. Нехай ціна обслуговування в початку буде становити приблизно 5 тис. руб. в місяць. Для того, щоб компанія вийшла на нуль, їй потрібно як мінімум вісім клієнтів. Тому, чим більше клієнтів, тим буде більше і дохід.

 

Бізнес План бухгалтерські послуги - Завантажити

1

Читайте також:

Надання бухгалтерських послуг

Надання бухгалтерських послуг

На будь-якому сучасному підприємстві бухгалтеру відводиться одна з провідних ролей в управлінні. У його веденні знаходиться не тільки бухгалтерський облік, але і процеси планування і контролю, В свою чергу, недостатню увагу до бухгалтерського обліку може привести підприємство до штрафних санкцій і додаткових податків і зборів.

 

Тому Вперед - Бізнес-план перукарні економ-класу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План швейного цеху

Бізнес План швейного цеху

Якщо припустити, що у вас є достатньо великий досвід в роботі з тканинами, є перевірені лекала і великий дизайнерський потенціал, то тоді цілком можливо відкрити швейний цех і почати виробництво одягу.


Бізнес План пивного бару - Завантажити

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!


Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей