Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес: аерохокей - ігрова зона

   

Ідея бізнесу: аерохокей - створення ігрової зони
Звідки ведемо бізнес: кафе, розважальні центри, кінотеатри
Основні витрати: придбання аерохоккея, оренда місць
Необхідне обладнання:: аэрохоккейный стіл
Витратні матеріали: біти, шайби
Початковий капітал: від 100 000 крб. до 200 000 руб.
Термін окупності: від 3-х до 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 20 000 руб. до 40 000 руб.

Що ж це за гра?
Ті хто вже хоч раз грав в аерохокей погодяться зі мною в тому, що це класна, швидка і неймовірно цікава гра, в неї можна грати в будь-якому віці. Ця гра сподобається і дорослим і дітям, і навіть літнім. Не думаю що знайдеться нормальний чоловік який погравши в аерохокей скаже потім "мені ця гра не подобається". Можливо багато хто не погодиться, але на мою думку ця гра навіть крутіше ніж настільний футбол.

Якщо кілька років тому в аерохокей можна було пограти лише в деяких розважальних центрах, то зараз ця гра набирає величезну популярність, і ця популярність стрімко продовжує зростати. І зараз саме час почати будувати на цьому бізнес.


Як же заробляти на цьому мега популярному розвазі?
Для початку варто купити сам стіл аерохоккея, який коштує близько 140 тисяч рублів. Також не забувайте, що вам доведеться платити за оренду приміщення, і власне заробітну плату касиру.
Природно місце для установки столу слід вибрати розумно, потрібен часто відвідуваний людьми розважальний центр, або парк, або ще щось. Чим більше народу буде відвідувати цей заклад тим більший дохід.
 

Свій бізнес: аерохокей - ігрова зона

 

Тепер про самому аерохокеї:

На покритті з металу та пластику розташована пара воріт на протилежних боках таким чином, щоб не обмежувати ігровий простір на полі і не ускладнювати рухи гравця. Форма поля класична, на подобу звичайного стадіону для гри в хокей.

Гру потрібно лише запрограмувати, і вона відразу буде готова до роботи. З допомогою мікроперемикача задається час гри в наступних значеннях: 3 хвилини, 5, 10, 15 або нескінченність. Під час гри для продовження часу можна підкидати ще жетони, але не більше 9 штук. Один жетон буде запускати гру або два - вибирати вам.

При купівлі столу ви можете вибрати керування лампою столу в автоматичному режимі. Таким чином лампа буде включаться спочатку ігри і відключатися по її завершенню. А також після кожних 20 хвилин простою буде включаться на 2 хвилини. Що дозволить значно економити електрику.

Тепер ігри закінчуються лише, коли буде забита остання шайба, вона буде зарахована, навіть якщо часом вийде. Рахунок гри коментує приємний жіночий голос. Можна включити або відключити рекламу. Включена приваблює людей рекламним роликом, відключена зменшує звукову навантаження. Збільшувати або зменшувати тривалість партій можна за допомогою ігрових налаштувань, що дозволить вам керувати потоком гравців.

В комплект входять: 50 жетонів, 2 біти і 2 шайби. Стіл розміром 123 х 238 см, саме ігрове поле на ньому 103 х 218 см, і лампа довжиною, що не перевищує 150 див. Важить це добро приблизно 200 кг.

"Цезар-П" - один з різновидів аерохоккея коштує 90 тисяч рублів. Окупається він значно швидше ніж професійний більярдний стіл, а коштує дешевше. Купіть 2-3 стола, якщо є можливість, то можна і більше, орендуйте приміщення у правильно обраному місці і починайте працювати.

Не варто скупитися на рекламу, звичайно, багато знають про аерохокеї, але далеко не все. Так що не скупіться, все одно вона себе окупить.

Ось приміром порахуємо місячну виручку в даних умовах: стіл який ви купили за 150 400 рублів і встановили в кафе в якому є 50 місць, і працює воно, скажімо з 10:00 до 02:00.
В місяць це вийде:
У буденні дні, тобто з понеділка по четвер:
У середньому 1,08 ігор в годину, по 50 рублів кожна. Виходить 864 рубля в день (50 рублів х 1,08 ігор у годину х 16 годин). А це 3 465 рублів в тиждень (864 рубля х 4 дні).
У вихідні дні (з п'ятниці по неділю):
У середньому 1,66 ігор в годину, по 50 рублів кожна. Виходить 1 328 рублів в день (50 рублів х 1,66 ігор у годину х 16 годин). А це 3 984 рубля в тиждень (1 328 рублів х 3 дні).
Тижневий дохід буде складати 7 440 рублів (3 456 рублів + 3 984 рубля).
Це виходячи з мінімальних показників прибутку.

Так що за 1 сезон ви цілком все окупите навіть виходячи з мінімальних підрахунків.

1

Читайте також:

Ігровий зал. Бізнес на іграх

Ігровий зал. Бізнес на іграх

Бізнес ідея - Віртуальний Камаз

Бізнес ідея - Віртуальний Камаз

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

 

Тому Вперед -Навчальні ігри для дітей самостійне виробництво

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.


Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Головне в цьому бізнесі чітко розуміти майбутній розвиток ресторану. Ще до відкриття ресторану, на початковому етапі, потрібно визначитися з концепцією розвитку, а тек ж підібрати перспективне місце для майбутнього ресторану.


Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей