Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Навчальні ігри для дітей самостійне виробництво

   

Ідея бізнесу: виробництво навчальних дитячих ігор
Звідки ведемо бізнес: як варіант домашнього бізнесу
Основні витрати: витрати на друкарню, придбання ігрових елементів
Необхідне обладнання: комп'ютер, телефон
Витратні матеріали: ігрові приналежності
Початковий капітал: від 100 000 крб. до 200 000 руб.
Термін окупності: від 3-х до 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 20 000 руб. до 40 000 руб.

Перш ніж відкрити свій бізнес з виготовлення настільних навчальних ігор для дітей, необхідно мати уявлення про процес розробки і реалізації таких ігрових посібників, прорахувати необхідні мінімальні вкладення і скласти бізнес-план.

Розробка ігор для дітей.
Процес розробки дитячої настільної гри є справою непростою, в ньому беруть участь фахівці з різних галузей: педагоги, психологи, методисти, художники. На першому етапі креативна ідея гри знаходить своє продовження у розробці концепції (цілей, сюжету, ігрових принципів і правил гри). В ході тестування дослідної моделі гри допрацьовуються правила і деталі. Окремо розробляються інструкції для дорослих з проведення ігрових занять з дітьми. Після продумування всіх деталей в справу вступає художник, який розробляє дизайн і готує макети гри до друку.

Щоб розробити і надрукувати мінімальний тираж простої гри в 500 екземплярів, за який візьметься друкарня, необхідно мати 150-200 тисяч рублів.
Сюди входять послуги дизайнера, купівля необхідних ігрових елементів (фішки, кубики), друк, упаковка. Щоб відкрити свою справу по виробництву розвиваючих ігор для дітей, необхідно мати готові проекти як мінімум десяти оригінальних ігор і кошти на їх виготовлення. Тому для новачків більш прийнятним є варіант співпраці з видавництвами, в асортименті яких є навчальні ігри. Видавці візьмуть на себе всі основні виробничі витрати по друку та розповсюдження продукції, а ви отримаєте авторський гонорар, нічим не ризикуючи.
Якщо у вас є багато цікавих ідей, власні педагогічні напрацювання, але не вистачає коштів на їх втілення, співпрацюючи з видавництвом, ви можете непогано заробити. Саме так починали свою роботу більшість затребуваних сьогодні авторів розвиваючих ігор для дітей.

Вивчаючи всі нюанси роботи видавців тривалий час, підприємці отримували безцінний досвід, який використовували при відкритті своїх фірм і виданні ігор під власною торговою маркою.
 

Навчальні ігри для дітей самостійне виробництво

 

Збут продукції.
Настільні навчальні ігри для дітей продаються через великі торговельні мережі, магазини іграшок, книжкові магазини, інтернет-магазини. Але потрібно врахувати, що на створення та просування власного інтернет-магазину також потрібні кошти (від 100 тисяч рублів). На перших порах набагато простіше самостійно шукати покупців в мережі на спеціалізованих майданчиках, розміщуючи презентацію на батьківських сайтах, тематичних блогах, форумах, соціальних мережах. Варто замовити платний огляд про вашої продукції на спеціалізованому сайті з високою відвідуваністю. Якщо рекламний бюджет дозволить, не варто нехтувати і традиційною рекламою в газетах і журналах.

Необхідно продумати стратегію розповсюдження ваших товарів в дитячих садах, школах і розвиваючих центрах. Барвистий буклет з описом ігор допоможе вам наочно представити переваги пропонованої вами продукції. З березня по червень викладачі готують навчальні програми на наступний рік і це найкращий час для відвідування дитячих установ з діловою пропозицією. А влітку, коли продажі ігор падають, краще зайнятися розробкою нових ігрових проектів.

Допоможе в поширенні продукції та участь у спеціалізованих виставках і книжкових ярмарках. Для поліпшення якості дитячих товарів потрібно налагодити отримання зворотного зв'язку і збирати відгуки про ваших іграх у фахівців і батьків.

Для успішного розвитку бізнесу на перших етапах роботи практично весь прибуток необхідно вкладати в розробку нових ігор і їх поширення і на швидку окупність розраховувати не варто. Підприємцю, який працює в цій сфері, потрібно запастися терпінням і працьовитістю, і вони окупляться сторицею.

1

Читайте також:

Створення і виробництво настільних ігор у домашніх умовах

Створення і виробництво настільних ігор в домашніх умовах

Дитячий одяг та іграшки в оренду

Магазин іграшок - Свій бізнес

Магазин іграшок - Свій бізнес

 

Тому Вперед -Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

У бізнесі з фасування горішок в красиву упаковку, важливою деталлю є сама упаковка, так як багато в чому від упаковки залежить кількість продажів. Тобто перед початком бізнесу, зверніться до фахівців для розробки яскравою і такою, що запам'ятовується упаковки.


Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Даний бізнес матиме успіх і приносити хороший прибуток, якщо буде створюватися що називається «під клієнта», вашими клієнтами можуть бути хто завгодно, починаючи від виробників меблів і закінчуючи авто виробниками.


Приватний бізнес на виготовленні соусів. Виробництво соусів

Приватний бізнес на виготовленні соусів. Виробництво соусів

На сьогоднішній день в магазинах продаються соуси не відрізняються особливими смаками, але в хороших ресторанах нам подають страви, в яких соус можна з'їсти і без самого блюда.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей