Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

   

Ідея бізнесу: доставка товарів з закордонних сайтів
Звідки ведемо бізнес: з дому через інтернет або відкриття торгової площі
Основні витрати: закупівля вигідних товарів, реклама
Необхідне обладнання: комп'ютер, телефон
Витратні матеріали: немає
Початковий капітал: від 10 000 грн. до 30 000 руб.
Термін окупності: від 1-го до 4-х місяців
Можлива прибуток: від 10 000 грн. до 50 000 руб.

Багато продавців відмовляються висилати товари в Російську Федерацію або взагалі за кордон, а одноразово використовувати послуги компаній-посередників часто невигідно, тому що за свої послуги вони стягують відсотки, які можуть грабительно досягати до 40 %. У цій ситуації "приватний посередник" - хороший варіант для бажаючих придбати товари з "закритих" сайтів.

Зазвичай, це 2 людини:
1) осіб на території Росії, який приймає замовлення і передоплату.
2) безпосередньо закупник в країні, в якій знаходяться популярні інтернет-магазини. Він розплачується своєю пластиковою карткою, потім висилає товари на адреси замовників.
Російськомовні посередники закордоном є на форумах і на спеціалізованих сайтах. З обережністю потрібно ставитися до вибору приватного посередника. Почастішали випадки ошукай і шахрайства. Відмінний варіант, якщо закупник - ваш знайомий. Для початку краще зупинити вибір на одному сайті, так як кожен сайт має свою специфіку і в умовах високого попиту вам буде складно впоратися. Зазвичай, кожен посередник бере собі по 10-20 % з кожного замовлення. Через дорогий доставки вигідніше замовляти на суму від 1 500 - 2 000 рублів, тому часто вводять розміри мінімальної суми замовлення.

 

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

 

Де і як знайти покупців?
Як варіант, створення свого сайту посередницьких послуг. Але треба пам'ятати, що в цьому бізнесі головне місце займає ваша репутація, рейтинг якої залежить потік потенційних клієнтів. Для першого часу треба напрацювати досвід та постійних покупців. або пропонувати послуги деякий час без передоплати або з мінімальними відсотками.

Згідно зі статистикою, основною цільовою аудиторією для зарубіжних покупок є жінки. Тому більш ефективним методом пошуку потенційних клієнтів будуть жіночі або тематичні форуми, а також групи в вконтакте, однокласниках та інших соцмережах. учасники форуму і груп більше довіряють "побратимам" на сайті, ніж просто стороннім людям. Після перших успішних замовлень ви отримаєте постійних клієнтів, які, у свою чергу, по "сарафанному радіо" порадять вас своїм друзям і знайомим як порядного посередника.

Для зручного пошуку товарів на сайті радимо створити основні тематичні розділи: жіночий, чоловічий, дитячий одяг, взуття, косметика, електроніка і т.д. Слід як можна більш докладно розписати розрахунок ціни замовлення, умови передоплати та оплати, час доставки. Важливо: обговоріть можливі форс - мажор. Деякі клієнти помилково вважають, що від замовленої речі можна відмовитися, якщо вона не подобається або неналежної якості. Але пересилка товару назад продавцеві буде однозначно невигідною через дорогий доставки, часто вона виявляється в рази дорожче самого товару. В цілях попередження таких ситуацій слід прописати це в умовах замовлення.

Особливу увагу треба приділити митних обмежень.
Приміром, забороняються до перевезення будь-які рідини. На сьогоднішній день можна відправляти в Росію посилки вагою не більше 31 кг та загальною вартістю її вмісту не більше 1000 доларів в один календарний місяць.

Перший час створити цей невеликий бізнес без стартового капіталу, тобто з нуля, не рахуючи оформлення картки в банку. А потім будуть витрати на створення сайту, розміщення платних оголошень на форумах. Практика показує, що після півроку можна заробляти щомісяця від 10 000 рублів. Суму можна збільшити за рахунок постійної закупівлі найпопулярніших товарів (бестселерів).

Бізнес план можна розширити за рахунок інтернет-магазину, товари в яких можна купувати разом з замовленнями клієнтів, заощадивши на доставці.

1

Читайте також:

Купівля - продаж одягу на зарубіжних сайтах

Купівля - продаж одягу на закордонних сайтах

Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

 

Тому Вперед -Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Установка кондиціонерів. Бізнес на монтажі та обслуговуванні кондиціонерів

Установка кондиціонерів. Бізнес на монтажі та обслуговуванні кондиціонерів

Даний вид бізнесу в першу чергу має на увазі маєток професійних навичок з боку установників. Так само вам слід визначити шлях, по якому до вас будуть приходити клієнти, а саме хороша реклама.


Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

В ідеї бізнесу «послуги з укладання паркету» розглянуто основні технологічні особливості даного виду діяльності. У тонкощах дотримання технології полягає успіх в цьому бізнесі. Так само наведено перелік послуг з середніми цінами по даному напрямку.


Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей