Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Купівля - продаж одягу на закордонних сайтах

   

Бізнес ідея купівлі - продажу одягу на зарубіжних сайтах підходить практично для будь-якої людини, який бажає заробляти гроші практично не виходячи з дому. Головним вашим обладнанням буде комп'ютер з виходом в Інтернет і ваша голова на плечах. Основні витрати будуть не фінансові а тимчасові.

Час потрібно на пошук хороших зарубіжних сайтів, Інтернет - магазинів, які продають одяг за прийнятними цінами.

Ваш бізнес буде цілком прозорим, і ви зможете працювати відкрито, не приховуючи сайтів з яких здійснюються замовлення. Ви будете працювати за відсоток від замовлення, приблизно 10-15%.


 

Купівля - продаж одягу на зарубіжних сайтах

 

Напевно у вашому регіоні є великі Інтернет-портали або форуми на яких створена окрема гілка де вже збираються ваші земляки з пропозиціями на продаж або купівлю одягу з закордонних сайтів. Як правило, розділи на таких порталах називаються "колективні покупки". Що таке колективні покупки? Це покупки вчинені групою осіб без попереднього змови. Організаторів таких покупок будете Ви. Як вже було описано вище, ви знаходите хороший сайт з одягом, дізнаєтеся умови замовлення та якщо є можливість закупівлі невеликої партії, робите замовлення для себе. Якщо замовити маленьку партію одягу не виходить, то шукаєте перших клієнтів в особі своїх знайомих, однокурсників і т.д. На першому етапі важлива не прибуток, а розуміння техніки виконання і терміни замовлень.

Після отримання замовлення і разом з тим першого досвіду. Вам потрібно запропонувати свої послуги в Інтернеті або на міських порталах і форумах створити тему. В своїй темі постарайтеся докладно розписати пропонований вами товар, дайте посилання на закордонні сайти з якими ви працюєте. Так само правило прийому замовлення, тобто розміри одягу, кольору і т.д. Опишіть терміни виконання та варіанти доставки товару до замовника. І не забудьте вказати свій відсоток. Постійним клієнтам давайте знижки.
Якщо ви вирішите зробити свій сайт спільних покупок, то вам слід знайти якомога більше продавців з-за кордону і пропонувати не тільки одяг, але і інші товари, які продаються на ebay або amazon. Не залежно від того ви зібралися зробити свій сайт або ж будете розвивати свою гілку на регіональному форумі, я вам рекомендую прочитати статтю про розкрутку і просування сайтів і форумів.

Після того як замовлений товар надійде на вашу адресу, ви повинні розсортувати посилку і якимось чином передати клієнтам. У багатьох містах є "стоки" від куди клієнт забирає своє замовлення, такі "стоки" створюються спільнотою посередників.

Чому люди замовляють товари з закордонних сайтів через посередників?
Потім самостійно замовляти товари з закордонних сайтів менш вигідно. Адже посередник формує оптовий замовлення, що виходить дешевше. Та й розрахунки з закордонними сайтами не завжди можливі через наші платіжні системи.
Так само при переході через митницю сплачується збір, сума цього збору безпосередньо залежить від загальної ваги, чим більше вага, тим менше ставка. Вартість митної ставки знижується з кожними 100 грамами ваги. Середня ставка виходить десь 50 руб. на 100 грам. Тому з закордонних сайтів частіше замовляють одяг або дрібну електроніку.
Якщо прийшов бракований товар, то з цим вже нічого не поробиш і тому ваші клієнти повинні бути сповіщені заздалегідь. Єдине, що ви можете зробити, це повернути свої організаторські відсотки. Насправді шлюб зустрічається рідко.
Шлюб не вважається, якщо товар прийшов не в тому кольорі або фасон.
Якщо говорити про одяг, замовник не вгадав з розміром, то ваше завдання-постаратися прилаштувати його річ.

У бізнесі надання посередницьких послуг вашим завданням буде допомога свої клієнтам. Вони повинні відчувати, що ви бажаєте їм допомагати і тоді вони порекомендують вас своїм друзям і знайомим. В такому випадку ваша справа стрімко набере обертів і ви почнете заробляти чималі гроші.

1

Відео, купівля товарів на зарубіжних сайтах:

  "Бізнес План магазину одягу" width="150" height="112">

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.

Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Ми пропонуємо для вас ідею для бізнесу з купівлі товарів з аукціонів і подальшої реалізації по сайтах, блогах, форумах і т.д. Звичайно, щоб почати такий бізнес ви повинні бути активним користувачем інтернету, і розуміти, як працює механізм від замовлення до доставки.

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

З цього відео ви дізнаєтеся, як формується ціна на одяг секонд-хенду. Звідки її привозять до Росії.
Ми пропонуємо вам продавати продукцію Секонд-Хенду через інтернет, в ідеалі, якщо це буде ваш власний сайт.


Тому Вперед - Самостійна розкрутка і просування сайтів і форумів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація міні-гольф площадки - бізнес

Організація міні-гольф площадки - як бізнес.

В нашій країні кожна людина чув, що є така гра під назвою гольф, але навіть десята частина цих людей у неї не грала. Так що після відкриття такого бізнесу клієнтів вам вистачить.


Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».


Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей