Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як краще стимулювати своїх працівників?

Якщо ви бажаєте досягти ефективної діяльності виробництва ,то статися це може лише в тому разі, коли безпосередньо на саму людину впливають різні методи мотивації і стимулювання.
Адже покращення продуктивності праці, вимагає впливу багатьох факторів, таких як: розробка та впровадження сучасних технологій, застосування матеріалів з якісної сировини, робота висококваліфікованого персоналу та створення прийнятних умов праці для нього.

Останнє є людськи фактором, від якого можна провести пряму залежність до зростання або зменшення продуктивності праці. Тому, щоб уникнути зниження зростання продуктивності, ми рекомендуємо до розгляду такі підходи, які застосовуються для стимулювання працівників.

Працівники особа компанії.
Обличчям компанії, більшою мірою, вважаються працівники. Саме від їх трудової діяльності, залежить кінцевий результат. В першу чергу, стимулюючи працю працівника, повинно відбуватися створення тих умов, у яких, за його активної трудової діяльності, ефективність і продуктивність буде зростати, а значить буде виконаний більший обсяг робіт з кращою якістю.
 

Як краще стимулювати своїх працівників?

 

Кращий стимул - це гроші.
Першим, найбільш відомим і простим методом стимулювання є грошова винагорода. Виробляти заохочення такий спосіб, можливо проаналізувавши працю працівників. Такими виплатами називаються преміальні. Помітивши, що показники в роботі стали збільшуватися і з'явилися додаткові результати праці, ви можете сміливо заохочувати співробітників, виплативши їм преміальні.

Видавати їх доречно і в тих випадках, коли працівник проявив високі досягнення і професійну майстерність у своїй діяльності, за суміщення посад, або у випадку , коли обсяг виконуваних робіт перевищив норму. Але побачити досягнення і ефективність роботи співробітників, протягом одного місяця не завжди можливо. Тому, просто збільшивши термін призначення преміальних, тим самим призначивши квартальні та річні премії, ви значно полегшите собі роботу.
Кращий стимул - це гроші.
Але не тільки грошові виплати можуть змусити працювати більш ефективно. Проявивши фантазію, можна замінити премії туристичними путівками, або ж знижковими картками в магазини, ресторани, або влаштувавши корпоратив в ресторан.

Даний метод буде дійсний і дасть результат, якщо поставлені цілі будуть складно здійснимі і будуть вимагати багато часу з повної віддачі роботі. В іншому випадку, якщо мета буде близька і доступна, це може спричинити розхолоджування співробітників.

Призначити вагомий приз за кінцевий результат, а саме ту річ, яку людина не в змозі дозволити собі за щомісячну плату, ви можете влаштувавши змагання, як між працівниками, так і між структурними підрозділами. Проводячи їх на постійній основі, результат не змусить себе чекати.

Створення комфортних умов для працівника.
Робота в комфортних умовах - це ще один фактор, що сприяє стимулювання працівників. Внести свій корисний внесок в офіс, ви можете, купивши цукерки або замовивши доставку гарячих обідів, кофемашинка, чайник або мікрохвильова піч також знадобляться для особистих цілей.

Щоб робоче місце для кожного стало комфортабельним, поставте більш потужні комп'ютери, замовте сучасну техніку, і подбайте про меблів. Щоб знати напевно, якісь потреби відчуває персонал, створіть ящик, в який кожен зможе покласти своє побажання. Обмірковуючи кожне речення, рішення по благоустрою приміщення буде відповідати потребам співробітників. Відомим фактом є те, що, в разі поліпшення умов праці, зростання фінансових показників значно збільшується. А це , безсумнівно, буде приємно не тільки керівників, але і акціонерам компанії.

Важливим, хоч і мало застосовується на практиці, способом стимулювання, є демонстрація співробітникам їх значущості в діяльності компанії.

Створення комфортних умов для працівника.Працівник, бачачи свій особистий внесок у справу фірми, і розуміючи, що саме від нього залежить кінцевий результат, буде стрімко і всіма силами домагатися успішних показників компанії. Організувати це можливо за допомогою видачі співробітникам акцій компанії. Причому це слід зробити рівнозначно для кожного.
Так як саме, кожен із співробітників, повинен індивідуально усвідомлювати зацікавленість у поліпшенні показників продуктивності компанії. Якщо кількість акцій пропорційно вкладу в діяльність, то це однозначно захистить вас від незадоволених працівників. Але наприкінці, хотілося б зауважити, що вирішивши впровадити таку систему в свою компанію, рекомендується попередньо провести роз'яснювальну роботу для персоналу.
І чим простіше для розуміння і переконливіше вона буде звучати, тим краще. Необхідно домогтися того, щоб кожен ваш співробітник зрозумів переваги цієї системи, і як його діяльність відображається в компанії.

І наостанок, вирішувати, звичайно ж, вам, у виборі найкращого способу стимулювання працівників, але не забувайте, що вони перш за все люди зі своїми потребами. Задовольняючи їхні бажання, проводячи для них тренінги по підвищенню кваліфікації і зацікавити їх у діяльності компанії, ви створюєте собі прибуток. Цінуйте їх!

1

Читайте також:

 

Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.

 

Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.


Тому Вперед -Як відкрити ТОВ?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес: міні виробництво зварювальних електродів

Бізнес: міні виробництво зварювальних електродів

Популярність виробництва зварювальних електродів в Росії пояснити нескладно. Продукт користується постійним стійким попитом, в зв'язку з постійно зростаючим будівництвом об'єктів із залізобетонних конструкцій, і багатьох інших, де...


Цех, виробництво тортів та кондитерської випічки

Цех, виробництво тортів та кондитерської випічки

Випікати торти - вельми вигідну заняття! Будь-який урочистий захід у кожного з нас асоціюється з таким солодким атрибутом, як торт. Будь то День Закоханих, 8 березня, Перше вересня, Новий рік.


Бізнес на міні трактори китайського виробництва

Бізнес на міні трактори китайського виробництва

Напевно, ні один сільський житель не представляє ведення свого господарства без міні трактора. А початківець фермер, становить бізнес - план для свого господарства, обов'язково врахує його наявність...


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей