Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Цех, виробництво тортів та кондитерської випічки як бізнес

   

Ідея міні бізнесу: цех, виробництво тортів та кондитерської випічки
Звідки ведемо бізнес: офіс?, міні цех
Основні витрати: оренда цеху, реклама, обладнання, придбання сировини
Необхідне обладнання:: жаровні, столи, стилажи, холодильники, міксери
Витратні матеріали: продукти для кондитерки
Початковий капітал: від 400 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 20 000 руб. до 80 000 руб.

Випікати торти - вельми вигідну заняття! Будь-який урочистий захід у кожного з нас асоціюється з таким солодким атрибутом, як торт. Будь то День Закоханих, 8 березня, Перше вересня, Новий рік. Та що там говорити, навіть для походу до друзів багато вибирають - торт до чаю. Найбільшою популярністю торт користується на таких святах: Весілля, День народження. І це не дивно, адже навіть найкращі фотографії виходять тоді, коли молодята разом розрізають торт або коли іменинник задуває святкові свічки на ньому.

Традиційно кожна святкова трапеза закінчується десертом. При відсутності такого - виникає легке розчарування, особливо у дітей, адже вони самі головні цінителі солодощів. В наші дні для гарного настрою або скромного святкування також вибирають торт. У багатьох країнах в день свята організовують чаювання і солодкий стіл, приготування всіх інших страв стомлює винуватця торжества, і більшість людей відмовляються від «бенкету на весь світ» у знаменний день. Гостей також насторожують столи, що ломляться від достатку страв і часто всупереч своїм бажанням, вони змушують себе спробувати все, щоб не образити господарів. Таким чином, після свят більшість людей сидять на дієтах.

Саме тому, все частіше перевага віддається солодкого столу, а саме - торту, який оформляється відповідно події, прикрашаючи стіл і викликаючи у гостей позитивні емоції у передчутті незвичайного смаку.

Крім того, якщо необхідно зробити презент або порадувати людини, також часто віддають перевагу торт.

Навряд чи смачне ласощі залишить когось байдужим. Торт виручає і тоді, коли Ви просто не знаєте, що подарувати людині або боїтеся не догодити. Солодкий подарунок незвичайної форми викличе захват навіть у самого суворого й серйозного людини.

Крім смакових якостей, одним з найважливіших аспектів гарного торта - є оформлення. Це те, що запам'ятовується. Багато людей по своїй суті сприймають все, що відбувається через візуалізацію, тому краса декору може поліпшити загальне враження від торта і приховати похибки.
Дитячі торти прийнято прикрашати героями з мультфільмів і написами. Торти для жінок і чоловіків вибирають все частіше у вигляді туфельки або бар-сітки і інших аксесуарів.

 

Торти для жінок і чоловіків вибирають все частіше у вигляді туфельки або бар-сітки

 


Інноваційний популярний метод - фігури з мастики, прикраси з крему вже не так користуються попитом. Однак, щоб приготувати красиву фігурку - потрібно вчитися і тренуватися.

Вітається фантазія, важливо творити в розумних рамках. Якщо Ви не вважаєте себе творчою особистістю - надихайтеся роботами фахівців: в журналах або на тематичних сайтах в інтернеті. Там же Ви можете побачити покрокові інструкції з фотографіями і детальним описом, так звані, майстер-класи.


Що Ви можете змінити, але тоді результат задумки, звичайно, може відрізнятися від представленого в журналі або на сайті.
 

 

Кондитерський цех: план організація бізнесу.

Щоб організувати кондитерське виробництво - необхідно приміщення, площею від 800 кв.м.
Враховуйте, що ця діяльність підпорядкована певним вимогам, санітарно-епідеміологічним і гігієнічним нормам. Витрати на переобладнання будівлі можуть бути досить великі.

Якщо Ви орендуєте приміщення в Москві? - будьте готові до зростання щомісячної суми оренди, але і майте на увазі, для початківців виробників це - непосильні витратами. Розташування виробництва в Підмосков'ї - може суттєво знизити Ваші витрати на оренду, але відчутніший стане інша стаття витрат - транспортні. Тому, заздалегідь продумайте і підготувати матеріальну базу для вирішення форс-мажорних обставин.

Устаткування для кондитерського цеху.

Вітчизняне обладнання допоможе Вам заощадити кошти на їх купівлю. Наприклад, ціна машини для взбития крему російського виробництва - максимум 1,5 тисяч доларів, орієнтовно за такою ціною можна придбати і міксер, спеціальний для кондитерських цехів.
Вартість додаткових інструментів та меблів для початку роботи кондитерського цеху - складе від 15 тис. доларів. Спеціальне холодильне і жарильне устаткування вимагає витрат на суму від 7 тисяч доларів.

Важливо пам'ятати, що для розвитку бізнесу, Вам потрібно меблі та оргтехніка, середні витрати на їх покупку: 10 тис. доларів.
Не рекомендується купувати б/у техніку, так як максимальна ступінь зносу і вона не буде опорою серйозного робочого процесу.

Документи для кондитерки.

Кондитерська діяльність крім основного переліку статутних документів вимагає також:

• санітарно-епідеміологічний висновок про відповідність виробництва державним санітарним правилам і нормативам і додаток до нього (перелік асортименту продукції, що виробляється);
• сертифікати відповідності продукції вимогам нормативних документів;
• програма організації і проведення виробничого контролю за дотриманням санітарних правил і виконанням санітарно-протиепідемічних (профілактичних) заходів при виробництві кондитерських виробів;
• висновок органів Державної протипожежної служби про дотримання на об'єкті вимог протипожежної безпеки;
• санітарний паспорт об'єкта, що підлягає дезінсекції та дератизації, і договір на дезінсекцію і дератизацію приміщення;
• при наявності транспортного засобу для вивезення продукції - санітарні паспорти на транспортні засоби;
• документи на ККМ: картка реєстрації ККМ, паспорт версії моделі ККМ, договір на технічне обслуговування ККМ.

Персонал.

Набираючи персонал, продумайте, з якою кількістю магазинів маєте намір працювати на початку своєї діяльності. Якщо до 10 магазинів - колектив з 10 - 15 фахівців Вас влаштує: кухар/кухар і його помічник, кондитери (5 осіб), технолог-кондитер, 2 водія і операціоністи для прийомів замовлень, 2 менеджера для безпосередньої роботи з клієнтами, оператор бухгалтерського обліку (бухгалтер) та інші працівники, за необхідності.

Уважно приймайте на роботу кондитерів і фахівців по роботі з роздрібними покупцями. Ці люди - особа кондитерського цеху, їх мови, культури і навіть зовнішньої охайності - будуть робити загальні висновки про організації. Важливий співробітник і технолог-кондитер, без нього нереально почати кондитерське виробництво. Він відповідає за розробку нових товарів (тортів), контролює якість. Якщо Ви плануєте організувати виробництво і супутніх солодощів - знадобиться, як мінімум, ще 1 бригада. Профілі та кондитерів за тортів і тістечок дуже різні і щоб цех працював без збоїв - необхідна достатня кількість кондитерів.

Портфоліо при роботі під замовлення.

Спочатку розробляється каталог продукції, в якому яскраво і апетитно будуть представлені всі види солодощів, які Ви пропонує купувати. Каталог краще розділити на види тортів або види оформлення. Або зробіть добірку тортів, поділяючи їх за видами урочистостей.

 

 


Ціноутворення для виробництва тортів.

Одне з важливих питань - цінова політика вироблених товарів. Якщо Ви вкажете в каталозі ціни завищені, то це може відлякати оптових партнерів, адже їх завдання - реалізувати свою продукцію, а торти мають невеликий термін зберігання. Занижена ціна також не буде вигідною для Вас, однак може залучити більшу кількість партнерів. Орієнтовно, найдорожчий торт не повинен перевищувати 2000 рублів. Середня чистий прибуток, буде становити 500 рублів. Весільні торти зазвичай коштують дорожче, так як можуть мати кілька ярусів.
Всі витратні матеріали для економії закуповуйте оптом. Упаковку для тортів замовляйте в друкарнях, 100 штук приблизно будуть коштувати від 1500. На принтері не рекомендується роздруковувати, хоча б тому що це несерйозно.

Асортимент.

З початку XXI століття російський ринок зовсім змінився. Раніше користувалися попитом недорогі торти радянської рецептури. На всі урочистості люди прагнули придбати хоча б один з таких тортів: «Пташине молоко», «Прага», «Медовий» та інші. Середній споживач тортом вважав - шматок бісквіта, прикрашеного олійними трояндами і великою кількістю крему.

В сучасному світі люди віддають перевагу більш здорову їжу і шукають торти без консервантів, барвників. Все більшу популярність здобувають низькокалорійні торти.

Торти на масляній основі, вартість до 100 рублів мало хто бере на реалізацію, тільки невеликі магазини, без організації мереж. Більше 80% ринку воліють торти за 170-22 рублів (в даній ніші працюють більшість московських кондитерських цехів).

Фахівці стверджують, що майбутнє за тортами преміум-класу. На даний момент їх воліють 10% московських споживачів. Якщо Ви не розраховуєте на елітні магазини і не плануєте створювати торти з дорогих інгредієнтів - почніть з середнього класу тортів.

1

Читайте також:

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес План кондитерського магазину

Бізнес План кондитерського магазину

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної-пекарні

 

Тому Вперед -Бізнес на міні трактори китайського виробництва

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.


Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.


Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 


Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей