Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як відкрити ТОВ?

Найпопулярнішою формою для відкриття компаній служить товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Даний вид в порівнянні з іншими найпростіше оформляється документально і швидше за всіх реєструється.

Як відкрити товариство з обмеженою відповідальністю.
Першим ділом треба придумати назву. Відразу хочеться відзначити, що закон не зобов'язує придумувати унікальне найменування, але щоб уникнути подальших ускладнень пов'язаних з рекламою і просуванням бренду, найменування новостворюваної компанії має бути максимально індивідуальним. До того ж назвою має бути простим, коротким і незабутнім.

Особливо це актуально для комерційних компаній, метою яких є отримання прибутку. Чим коротше і милозвучніше назва, тим простіше надалі просуватиме бренд. Саме тому найчастіше назви та логотипи компаній придумують професіонали за дуже пристойні гонорари. Другим етапом підготовки до реєстрації товариства є складання списку засновників. Організувати суспільство можна як одному, так і групою. Таке установчі збори на своєму першому засіданні, вирішує створити нову юридичну особу.

Там же призначається керівник і по можливості головний бухгалтер. Затверджується статут компанії. Найчастіше статут пишеться типовою, з дотриманням норм законодавства, що регулює дане питання. Всі прийняті на зборах рішення протоколюються і підписуються усіма членами. Що стосується керівника, то назву його посади залежить від виду і структури компанії. Найчастіше на перших етапах керівником призначається один із засновників.

 

Як відкрити ТОВ?

 

Наступним дією здобувача має бути відкриття рахунку в банку із занесенням в нього настановної суми. Згідно із законодавчими нормами, що регулюють питання реєстрації товариств, мінімальний розмір такої суми становить 10 000 рублів. При відкритті рахунку обов'язково присутність керівника особисто.

У Федеральної статистичної служби необхідно відкрити всі види робіт якими буде займатися фірма . Кожній діяльності відповідає певний код КВЕД. З кодами можна ознайомитися все в тій же службі статистики. На цьому підготовчі роботи закінчуються.

Далі майбутньому керівникові потрібно вирішити, хто буде реєструвати компанію. Ринок послуг з реєстрації компаній в даний час більш ніж перенасичений. Природно залучення стороннього спеціаліста сильно спрощує і прискорює процес реєстрації і оформлення необхідного пакету паперів. Якщо ж керівник приймає рішення діяти особисто, його чекає дуже заплутана і нервова процедура реєстрації.

Алгоритм розробки та надання паперів для реєстрації ТОВ.
Органом, що дає документальне дозвіл на початок діяльності компанії є Федеральна податкова служба та її представництва в регіонах. Порядок оформлення бланка подачі заяви на реєстрацію регулюється внутрішніми правилами, встановленими податковою службою.
Слід враховувати що:
1. Правила можуть сильно різнитися з буквою закону.
2. У кожній податковій і навіть у кожному територіальному відділенні існують свої нюанси і вимоги, які потрібно виконувати.
3. Податкова не є консультаційним органом, відповідно ніяких пояснень давати не зобов'язана (на практиці ніяких порад вона і не дає);

Отже, пакет документів для реєстрації товариства зазвичай включає в себе:
Як відкрити товариство з обмеженою відповідальністю.- форму Р11001 (форму необхідно заповнювати в точності згідно із зразком, поданим для ознайомлення на дошці оголошень в самій податковій службі за місцем дислокації);
- статут компанії в кількох примірниках, кількість варіюється в залежності від місця реєстрації. Кожна копія статуту повинна бути нотаріально засвідчена, прошита й пронумерована;
- нотаріально завірену копію документу, що засвідчує особу керівника (всіх сторінок);
- довідку з банку (в довідці має бути вказано номер рахунку та надана інформація про суму статутного капіталу);
- гарантійний лист про надання юридичної адреси (потрібно не скрізь, можливо надання договору оренди або право підтверджуючого документа);
- квитанцію про оплату держмита (4000 рублів);
- протокол - рішення про створення нової фірми;
- наказ про призначення генерального директора та головного бухгалтера; (можливе поєднання цих двох посад);
- повідомлення про вибір форми сплати податків (найчастіше обирають спрощену систему).

Ось так виглядає примірний перелік документів для відкриття ТОВ. Якщо всі документи були складені вірно, то на 8-й день після подачі документів представник новоствореної компанії може особисто отримати свідоцтво про відкриття та свідоцтво про постановку на податковий облік. У випадку неявки представника компанії, документи про реєстрацію надсилаються поштою на юридичну адресу.

Після реєстрації компанії необхідно ще раз відвідати банк для надання установчих документів та копій свідоцтв.
Протягом 7 днів обов'язково повідомити пенсійний фонд, фонд обов'язкового медичного страхування і федеральну статистичну службу про те, що була зареєстрована нова компанія і відкрито розрахунковий рахунок.
Після проходження всіх «кіл пекла» новенька компанія може починати роботу по збагаченню своїх господарів.

1

Читайте також:

 

Чи потрібен мені стартовий капітал? Всі за і проти.

Ви думаєте: «Та 100% для початку свого бізнесу необхідно мати стартовий капітал. І зовсім нова тема - де його взяти».

 

Як знайти себе в житті і бізнесі? Де взяти більше часу?

Багато в наш час живуть сірим життям. Коли доводиться кожен день вранці: снідати, приймати душ, збирається і йти працювати на докучливого, вічно незадоволеного начальника. Після роботи бігти в магазин, купувати продукти і йти додому займатися своїми побутовими справами.

 

Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

Наше оточення має величезний вплив на нас. Ми оточені родичами, друзями, знайомими, приятелями, колегами по роботі, просто не знайомими людьми. Родичі і друзі є найближчими для нас людьми.


Тому Вперед -Як створити собі репутацію в бізнесі?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування і продаж хижих рослин

Вирощування і продаж хижих рослин

Для втілення бізнес-ідеї по вирощуванню хижих рослин вам не потрібно мати великий початковий капітал. Вирощувати хижі рослини ви зможете у себе вдома, відвівши для цього окремий простір. Закупити потрібно тільки освітлювальні прилади і горщики.


Школа краси для жінок і дівчат

Школа краси для жінок та дівчат

Бізнес ідея відкриття школи краси відмінно підходить для жінок володіють знаннями в області краси та здоров'я. Сьогоднішні жінки розуміють, що в першу чергу краса повинна бути здоровою і природною, але багато хто не знає, як правильно підібрати для себе найкращу косметику та інші атрибути краси.


Бізнес на відрядження

Бізнес на відрядження

Бізнес ідея заснована на допомогу відрядженим працівникам, для яких це відрядження крім вирішення питань пов'язаних з роботою ще і пошук житла, і проведення свого дозвілля.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей