Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як створити собі репутацію в бізнесі?

1. Що являє собою репутація
2. У чому полягає важливість репутації в бізнесі
3. Позитивна і негативна репутація
4. Реклама як інструмент іміджу
5. Актуальність аудиту у створенні ділової репутації


Що таке репутація?

Правильно було б почати цю статтю цитатою Джона Рокфеллера «Заробити репутацію, і вона буде працювати на вас». Престиж бізнесмена - лише частина справи. Гарантом успіху є стиль самого бізнесу. Чесне ім'я не підвладне грошей. Його не купиш, не обменяешь - його потрібно заслужити.

Не спроста знамениті люди вперто намагаються, як можна глибше, «заховати свій скелет у шафі». Олігархи створюють враження чесної і порядної людини, розташовуючи до себе людей. Вони стають меценатами, відраховують частину коштів у благодійні фонди, стають співвласниками телеканалів, газет, набувають депутатські мандати. Все для чого? Вірно, мета одна - загальне визнання .

Що ж так впливає на значимість репутації? Що рухає людиною, старанно прагне реабілітуватися або вийти з тіні? Незмінним, ще з давніх витоків, залишилося лише одне - це конкуренція. Саме вона і є тим чинником, який сприяє боротьбі. Підприємці розподіляють ринок між собою і кожен хоче урвати шматок побільше. З цього випливає, що репутація - це зброя в боротьбі за споживача.

У чому полягає важливість репутації в бізнесі?

Людина, що має чесне ім'я і схвальні відгуки, володіє безцінним скарбом. Він може розпоряджатися ним у своїх інтересах для досягнення цілей. Вкладення сил і амбіцій у створення позитивної репутації - це вигідна інвестиція, яка в майбутньому повернеться людині сторицею. Посадивши маленьке дерево зараз, можна насолоджуватися незабаром смачним і соковитим урожаєм.

У Форда була своя думка про ціну такого роду вкладення. Він був упевнений, що найвигідніше інвестувати себе. Форд протягом усього життя не шкодував ні цента, вкладаючи у себе, тим самим досягши фінансових висот.«Не дозволяйте на собі економити», - неодноразово повторював Форд. Паралельно цьому, він завойовував репутацію та ім'я, що надалі стало головним джерелом формування світового бренду.

Трохи уваги приділимо психології. Існує такий прийом, як охарактеризувати людину, розповісти про нього. Той, кому описали людини, почне ставитися до нього виходячи з почутого. Цей прийом розкрив суть репутації. Люди помилково спрямовують свої амбіції на заробіток грошей, але забувають про репутацію. Із цього ніколи нічого путнього не виходило - їх чекав крах і відчай. Ім'я - це бренд. Бренд створюється репутацією. Хочете досягти фінансової незалежності? Розташуйте людей до себе і створіть свій бренд.

 

Як створити собі репутацію в бізнесі?

 

Позитивна і негативна репутація.

Наслідки позитивної слави:
• Довірчі відносини з боку споживача. Впевненість у продукті і самої компанії.
• Почуття гордості клієнта за користування продуктом конкретного виробника.
• Якщо виробник допустить помилку, за рахунок доброго імені, йому пробачать будь-яку помилку.
• Служить доповненням до існуючої реклами. А іноді і зовсім замінює її за рахунок популярності.
Компанія, досягнувши позитивної репутації, повинна завжди залишатися на плаву. Для її утримання коригують технічні характеристики, модифікують матеріальну частину і регулярно проводять курси з самовдосконалення співробітників.

Наслідки негативної слави:
• Втрата місця на ринку.
• Відсоток споживача йде на спад.
• Співробітники масово пишуть заяви на звільнення.
• Жодні з вжиті заходи не допомагають повернутися на свої позиції.
Дивно, наскільки швидко шану може регресувати до відчуження. Темна слава поглинає бізнес цілком. Якщо таке сталося, ніякої рекламний хід не посприяє реабілітації заплямовану імені. Клієнт не візьметься купувати продукт, на якому виробник економить всупереч якості. Вашими послугами не скористаються, якщо Ви прославилися кримінальним минулим. Побудувавши перешкоду небажання мати з компанією справ одного разу, ні що не вплине на споживача змінити своєї думки.

Реклама як інструмент іміджу в бізнесі.

У сфері підприємницької діяльності актуальне питання конкуренції, а тому імідж відіграє значиму роль. Інструментом для створення престижу підприємства є реклама. Результативною реклама стає, за умови відповідності продукту слогану. Серйозний бізнес будується на довірі, якщо воно втрачено, то йому не вижити на ринку. Існує 2 виходу в сформованій ситуації: змінити профіль діяльності проаналізувавши недоліки або збанкрутувати. Чи Не простіше з самого початку розвитку стежити за якістю продукту, що задовольняє потреби клієнта? У період корпоративної відповідальності та цивілізованого бізнесу варто задуматися про маркетинг:
1. Створіть свій бренд.
2. При необхідності розробіть запам'ятовується логотип.
3. Продумайте політику ділової активності.
4. Опрацюйте власний гасло, слоган, професійне кредо.
5. Наймайте в компанію виключно висококваліфікованих фахівців у сфері реклами та маркетингу.
6. Відкрийте конкурс на вакансію прес-секретаря.

 

У чому полягає важливість репутації в бізнесі?

 


Актуальність аудиту у створенні ділової репутації.

Аудит проводиться з метою поліпшення якості ділової популярності. Проводяться заходи по обробці інформації про стан внутрішнього і зовнішнього середовища компанії. Отримані дані аналізуються на предмет відхилення репутації від реального стану фірми. Простіше, якщо відхилення виявляються незначними - реноме бізнесу легше підкоригувати.

Суть аудиторської діяльності полягає в опитуванні респондентів: клієнти, особистий персонал та громадські діячі. Об'єктивності результатів можна добитися, доручивши аналіз незацікавленим структурам ззовні фірми зі свіжим поглядом. Направте їх на необхідну цільову аудиторію і вони зроблять свою справу. Важливо опитати 3 цільові групи:
• Співзасновники, партнери по бізнесу. Відповідально підійти до цієї групи. Вислухати думку постачальників, дилерів, інвесторів про дисципліну, професійних навичках компанії.
• Клієнти, покупці. Оцінити їх ставлення до виробника, якості продукції, характеристику конкурентів.
• Авторитетні керівники громадської думки. Взяти інтерв'ю, вислухавши думку виконавців законодавчої влади.
• Бізнес-персонал. Для достовірності результатів опитування, всі відповіді приймаються в порядку повної конфіденційності.
Виходячи з відповідей аудиту, необхідно виправляти помилки ,згідно вимогам цільових груп. Про багатьох недоліках можна навіть не підозрювати. Вході опитування виявляється, що потрібно міняти PR-стратегію, рекламну компанію, вдатися до реорганізації бізнесу.

1

Читайте також:

 

Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.

 

Як заслужити повагу оточуючих людей? 10 способів.

Вам доводилося коли-небудь зіткнутися з людиною, який вів себе некоректно і нешанобливо по відношенню до вас? Які почуття ви при цьому відчували: обурення чи образу?


Тому Вперед -Що робить і що має робити директор фірми?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Не дивлячись на постійне вдосконалення процесу вирощування овочів, він все ще вважається однією з проблемних завдань у сільському господарстві. Велика кількість бур'янових рослин, різні шкідники (комахи)


Вирощування лісу

Вирощування лісу

Сьогодні металопластикові вікна та металеві двері здається, що витіснили дерев'яні, але все ж досягнення прогресу не можуть замінити ту красу і затишок, яким наділені дерев'яні вироби. Деревина потрібна всюди: стать, стілець, стіл, міжкімнатні двері, короба, диван, шафа та інші.


Гарний бізнес. Павичі

Гарний бізнес. Павичі

Для розведення цієї чудової птиці необхідно знати, що на одного самця має припадати дві або три самки. Від погодних умов безпосередньо залежить те, скільки будуть нестися самки. Несуться вони з квітня по липень.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей