Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Краще оподаткування для малого бізнесу.

Яке оподаткування вибрати для малого бізнесу?

Вибираючи для малого бізнесу найкраще оподаткування нелегко заплутатися в наявних системах. В залежності від виду діяльності, його розмаху і поширеності в інших регіонах Росії підприємцю може підійти та чи система оподаткування:
- оподаткування єдиного податку на поставлений дохід (ЕНВД);
- оподаткування зі спрощеною системою з 15% оподаткуванням прибутку (УСН15);
- оподаткування зі спрощеною системою з 6% оподаткуванням доходу (УСН6).
Всі ці системи передбачені законодавством Росії для полегшення ведення малої підприємницької діяльності для громадян РФ. При складанні підприємцем бізнес-плану бажано розглянути нюанси всіх цих систем самостійно або за сприяння фахівця для вибору найбільш оптимальної. Деякі їх особливості розглянуті в даній статті.

При невідповідності будь-яких вимог спрощених систем до підприємства вони обкладаються однією з стандартних систем збору податків:
- оподаткування без необхідності реєстрації платника ПДВ (ТСН-ПДВ);
- оподаткування з обов'язковою реєстрацією платника ПДВ (ТСН+ПДВ).
Сплата податків по системі ТСН не передбачає бережливе ставлення до малого бізнесу, змушуючи його конкурувати з усіма гравцями ринку. Докладніше про традиційній системі оподаткування можна почитати в кінці статті.

 

Яке оподаткування вибрати для малого бізнесу?

 

УСН.
Застосувавши УСН індивідуальний підприємець, при дотриманні деяких умов, звільняється від сплати ПДВ, податків, облагающих майно фіз. осіб, а також від сплати ПДФО. Організації, які застосували УСН, не обкладаються податком на прибуток, майно і ПДВ. Така форма оподаткування дозволяє малому бізнесу звільнитися від ОСН (загальна система оподаткування), ставки якого вище спрощеної системи.

У зв'язку із змінами, внесеними законодавством у 2013 році, система оподаткування на спрощену основі може стати кращою системою оподаткування для малого бізнесу. Внесок податків за УСН6 обмежується сплатою вартості самого патенту і становить 6% від передбачуваного річного доходу роботи підприємства. Зручно УСН тим, що термін його дії може бути як коротким (1 місяць), так і тривалим (1 рік), що дозволяє підприємцю вибрати оптимальний період його використання для свого бізнесу.

Система збору податків УСН6 буде вигідна тим бізнес установам, область яких поширюється, наприклад, на надання послуг. Витрати таких підприємств більшою мірою будуть залежати від величини зарплат співробітників і відрахувань по зарплатних податків.

УСН15 може виявитися оптимальною, якщо прибуток від діяльності підприємства не планується високою або зовсім стоїть під питанням. Оплачуючи лише податок на прибуток, підприємець може не турбуватися про те, що зажене свою компанію в ще більший мінус при негативних показниках прибутковості за звітний період при використанні УСН6. Тим не менше, використання УСН15 тягне за собою ретельне ведення бухгалтерської документації в області витрат підприємства, які виступають в якості доказової бази для податкових інспекторів.

Краще оподаткування для малого бізнесу. Використовувати спрощену систему може далеко не кожне мале підприємство. Список організацій, яким заборонено застосування УСН обчислюється кількома десятками, серед них:
- інвестиційні фонди, банки, ломбарди;
- нотаріуси, адвокати;
- підприємства по видобутку корисних копалин;
- недержавні пенсійні фонди;
- іноземні організації;
- бюджетні установи.

Застосувати УСН можна на основі наявного у підприємця патенту, виданого податковим органом. У списку допустимих до спрощеного оподаткування видів діяльності присутні більше 50 виробничих робіт і послуг, тісно пов'язаних із життєзабезпеченням та життєдіяльністю громадян.

ЕНВД.
У 2013 році малого підприємництва торкнулися деякі зміни системи оподаткуванняЕНВД. Тепер вона не обов'язкова навіть в тих регіонах, в яких режим ЕНВД введений, тобто перехід на неї став добровільним. Порядок розрахунку зарахований податку також зазнав змін - розрахунок податку проводиться не за повний календарний місяць, а тільки з дати взяття підприємства на облік. Також серед важливих змін у 2013 році щодо ЕНВД можна відзначити використання не середньооблікової, а середньої чисельності робітників для їх розрахунку граничного кількості (загальна кількість робітників у рамках дії цієї системи не повинно перевищувати сотні людей).

Список підприємств, які можуть застосовувати ЕНВД, обмежений Федеральним законодавством. Серед них є фірми, що надають різні послуги (автотранспортні, тимчасового проживання, громадського харчування, ремонту і техобслуговування автотранспорту та ін), а також провадять торговельну діяльність. Податкова ставка по ЕНВД визначається податковим кодексом, що на 2010 рік склала 15%. Періодом звітності для ЕНВД прийнятий квартал, а сама податкова база визначається як базової прибутковістю і значенням фізичного показника, так і спеціальним коефіцієнтом-дефлятором, який може відрізнятися від значення 0,005 до 1 і визначається федеральним законодавством.

ТСН+-ПДВ.
Традиційна система оподаткування передбачає сплати наступних податків і зборів:
- єдиний соціальний податок;
- ПДВ;
- мито;
- водний податок;
- державне мито;
- податок на прибуток;
- платежі за користування в діяльності підприємства об'єктами біологічних ресурсів, а також об'єктами тваринного світу;
- податок, взымаемый за видобуток корисних копалин;
- акцизи;
- транспортний податок;
- податок на майно організації;
- інші мита та податки.
Всі ці податки зобов'язані сплачувати підприємства, що застосовують ТСН. Разом з тим вони повинні вести відповідну документацію і проводити відповідні бухгалтерські розрахунки.

Таким чином, кращого оподаткування для свого малого бізнесу можна досягти шляхом аналізу діяльності власного підприємства. При цьому слід враховувати оподаткування по різних систем не тільки на поточний момент, але і в розрахунку на майбутні підзвітні періоди діяльності підприємства.

1

Читайте також:

Як створити собі репутацію в бізнесі?
Як вижити малому підприємству у світі бізнесу?
Як відкрити ТОВ?
Як працює сарафанне радіо?


Тому Вперед -Як вибрати офіс для своєї фірми?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Скупка і продаж б/в дитячих іграшок

Скупка і продаж б/в дитячих іграшок

Бізнес ідея на продаж б/у дитячих іграшок ґрунтується в першу чергу на одному моменті, що всі діти змінюють свої уподобання зі швидкістю світла. Ще вчора дитина міг просити від усього серця, яку-небудь іграшку, а сьогодні вона йому вже не цікава.


Вирощування кімнатних рослин

Вирощування кімнатних рослин

Вирощуванням кімнатних рослин , так чи інакше займаються в кожній квартирі, але далеко не всі люди крім естетичного задоволення отримують ще й прибуток.


Масажний салон на дому

Масажний салон на дому

Створення масажного салону на дому в першу чергу підходить для професійних масажистів, але чи є перешкоди для людей, охочих дізнатися щось нове, чого навчитися? Тому, пройшовши курси масажу, в принципі будь-яка людина зможе організувати цей бізнес.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей