Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як працює сарафанне радіо?

Як запустити "сарафанне радіо"?
Абсолютно усім відома така реклама у сфері послуг як сарафанне радіо: клієнт приходить до вас в офіс за порадою родичів, друзів, друзів друзів, і т.д.
На щастя, чи на жаль, не всі сприймають даний вид піару серйозно: хтось говорить про малоефективність, хтось любить користуватися послугами дорогих піар-компаній, ми ж хочемо запропонувати вашій увазі саме цю піар-компанію, адже вона є абсолютно у кожної людини, але користуються нею не все, (іноді з-за небажання прийняти її ефективність, інколи ж просто через недосвідченість).

Мінімальні витрати на піарників, або ж відсутність цих самих витрат, при цьому ідеальна віддача від реклами, здорово, чи не правда?

Більшість з нас вважає, що сарафанне радіо славиться тим, що воно працює саме по собі, і для його роботи робити нічого нібито не потрібно ,люди самі рекомендують один одному місця, де можна отримати якісні послуги за вигідними цінами, і чим старше ці самі рекомендаторы, тим активніше працює ця машина піару.

При чому не обов'язково, щоб ця система працювала тільки через ваших знайомих або друзів. Нехай про вашу організацію говорять всі навколо! Все, починаючи з ваших працівників, закінчуючи бабусями, які торгують насінням в переході ,хай про неї говорять, сперечаються, сваряться, (іноді навіть на користь йде негативна інформація про підприємство, але з цим краще не експериментувати).

 

Як працює сарафанне радіо?

 

Так що якщо ви буквально вчора відкрили свою фірму, і ще тільки думаєте про створення рекламної акції ,знайте, що сарафанне радіо вже робить свою справу, його «дикторами» є як мінімум ваші друзі, рідні, і близькі. Це перевага даного виду реклами, але є і свої недоліки.

Вони полягають у тому, що така реклама практично некерована і не піддається контролю, а це означає, що швидкість поширення як хороших, так і поганих новин про вашому підприємстві буде контролюватися вкрай складно. Ми хочемо допомогти вам в успішному засвоєнні даного виду піару, але перед цим наведемо приклад вітчизняної системи сарафанного радіо.

Отже, розповідь про ДИВОВИЖНИЙ БІЗНЕСІ
розповідь про ДИВОВИЖНИЙ БІЗНЕСІ Жила-була дівчина, звали її Настуня. Мучила її смуток, лайка в сім'ї, і невдачі на роботі. і в один прекрасний день вона вирішила змінити своє життя в кращу сторону, тому як будь-яка російська баба щастя хоче. на ряду з цим хотіла вона так само змінити одне підприємство, з яким співпрацювала умовах невигідних для неї, та витратних, але, правда як це підприємство ніколи її не підводила, і слава про нього по всьому місту гарна була, хоч усі й знали, що дорого.
і вирішила Настуся за порадою сусідки піти в інше підприємство, нібито не менш гарне, але більш дешеве і вигідне, за словами порадниці Настенькиной. і вже на наступний ранок сарафанне радіо починає працювати!!! Підприємство настільки здивувало Настю своєю якістю, сумлінністю, дешевизною, що за її розповідями, стара фірма, цій, новій, і в підметки не годиться! Про це Настя розповіла на роботі, вдома, і всім своїм знайомим, але на цьому етапі сарафанне радіо тільки починало свою роботу....

Приблизно так і працює диво-радіо у нас, в Росії..
 
Ну і трохи про те, як вся ця машина працює «за бугром».

Кодова назва нашої розповіді «Американська реклама в сарафані»
Так як все-таки скоріше рознести славу про вашому підприємстві в широкі маси, як «включити» це саме сарафанне радіо для залучення клієнтів?

Система насправді до неподобства проста: стимулюйте клієнтуру до поширення позитивної інформації про вашому підприємстві в колі їх спілкування.

1.Средство номер раз: елементарне. роздавайте візитки своїм клієнтам, не скупіться, це не найдорожчий варіант реклами, але при цьому він теж приносить свої плоди.

2. обов'язково напишіть у візитці про якусь знижку ,заохочення, може бути сувенірі для того, хто прийде до вас за послугою вперше.

3.Для постійних клієнтів збільшити відсоток знижки. Це теж спрацює, і піар-машина запрацює вдойне швидше і ефективніше, так як халяву у нас люблять всі.

4. «Вербуйте» особливо балакучих і товариських клієнтів, такі люди, як правило, є запорукою успіху будь-якого «радіо».

5.Используйте популярну фішку «прийди з другом-отримай знижку». Це дуже поширений метод залучення клієнтів, і не дуже витратний.

Друзі, можливості розкручування колеса цієї машини піару безмежні. Винайдіть свій метод, свою «фішку», і ця «фішка» буде працювати на вас безвідмовно.
І, мабуть, крайній рада: активно використовувати інтернет-послуги ,у плані розміщення інформації про вашому підприємстві(фірмі, в офісі,пам'ятайте, двадцять перше століття на дворі, сайти з рекламою сьогодні куди більше актуальніше, ніж ліхтарні стовпи з наклеєними чорно-білими бумажкакми типу «куплю-продам», не відставайте від сучасних технологій, і ваш бізнес не відстане від інших на ринку конкуренції!

Ну що ж, основні поради дані, залишилося лише застосувати їх на практиці, трохи почекати, і вже зовсім скоро можна буде пожинати плоди врожаю, отриманого від найдешевшого виду реклами-«сарафанного радіо».Удачи в бізнесі, будьте успішними, і затребуваними на ринку попиту, нехай ваше радіо працює без перешкод!

1

Читайте також:

 

Чи потрібен мені стартовий капітал? Всі за і проти.

Ви думаєте: «Та 100% для початку свого бізнесу необхідно мати стартовий капітал. І зовсім нова тема - де його взяти».

 

Як знайти себе в житті і бізнесі? Де взяти більше часу?

Багато в наш час живуть сірим життям. Коли доводиться кожен день вранці: снідати, приймати душ, збирається і йти працювати на докучливого, вічно незадоволеного начальника. Після роботи бігти в магазин, купувати продукти і йти додому займатися своїми побутовими справами.

 

Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

Наше оточення має величезний вплив на нас. Ми оточені родичами, друзями, знайомими, приятелями, колегами по роботі, просто не знайомими людьми. Родичі і друзі є найближчими для нас людьми.


Тому Вперед -Як вижити малому підприємству у світі бізнесу?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Доставка чистої води з чого почати бізнес

Доставка чистої води з чого почати бізнес

В даний час все більшою популярністю користується бізнес з доставки клієнтам чистої води. Особливо в цій послузі потребують офісні центри і бізнес корпорації. Тим не менш, такого роду бізнес таїть...


Проектування винних погребів для приватників

Проектування винних погребів для приватників

Льох - це темне приміщення, в якому дуже прохолодно, але не холодно, куди не надходить надлишкове тепло, а температура при цьому стабільна, як і вологість - приблизно 50%. З давніх часів під винний льох відводять приміщення...


Виробництво жувальної гумки (жуйки) як бізнес></td><td width=

Виробництво жувальної гумки (жуйки) як бізнес

У наші дні ринок жувальної гумки дуже великий і його ємність за останніми даними становить не менше 28 тисяч тонн продукції. Також можна помітити тенденцію, що більшість великих виробників жувальної гумки...


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей