Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Доставка чистої води з чого почати бізнес

   

Ідея бізнесу: доставка чистої питної води в офіси та вдома
Звідки ведемо бізнес: офіс, невеликий склад
Основні витрати: оренда, реклама, автомобіль Газель
Необхідне обладнання:обладнання надається постачальником
Витратні матеріали: різні куллера (надаються постачальником) ручки для перенесення пляшок
Початковий капітал: від 300 000 руб. до 500 000 руб.
Термін окупності: від 12 місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб. до 70 000 руб.

В даний час все більшою популярністю користується бізнес з доставки клієнтам чистої води. Особливо в цій послузі потребують офісні центри і бізнес корпорації. Тим не менш, такого роду бізнес таїть в собі багато труднощів і несподіванок. Для успішного процвітання бізнесу сама вода, як продукт, не найголовніше. Барвисто оформлена етикетка та якість води не найголовніша умова для процвітання бізнесу шляхом збільшення клієнтури.

Однією з важливих задач є пошук великої кількості клієнтури та надання їм якісних послуг, які відповідають вимогам часу. Не мало важливе значення в процесі становлення власного бізнесу має бізнес-план, реклама і налагодження логістики.

Розглянемо деякі нюанси по доставці води:
- доставка води повинна здійснюватися тільки в зручний для клієнтури час;
- графік доставки води повинен бути таким, щоб не було ніяких запізнень, або попередніх візитів до клієнтів;
- маршрут вибирається так, щоб в будь-який момент, при непередбачених обставинах, його можна було б змінити з метою економії часу, зміни параметрів замовлення або його відмови і т.д.

Люди, які досягли певних результатів у даному бізнесі, вважають, що у разі неможливості забезпечення чіткої доставки води домогтися отримання хорошого прибутку не вдасться.
 

Доставка чистої води з чого почати бізнес

 

Скільки ж потрібно витратити коштів для становлення бізнесу?

1. Необхідно орендувати приміщення (склад). Для початку достатньо приміщення площею 20 квадратних метрів.
2. Будуть витрати на використання транспорту. Даний бізнес передбачає активне використання транспортних засобів з метою мобільності в діях по доставці клієнтам їх замовлень, а також доставку води від виробника на склад. До числа витрат по даній статті увійде оренда автомобіля, його обслуговування, придбання бензину і видача зарплати водієві. Добре, якщо у підприємця є власний транспортний засіб мікроавтобус, малий вантажний автомобіль або «Газель», тоді витрати можна звести до мінімуму. У вказаному випадку, щоб доставляти воду в офіс або додому клієнтурі можна витратити до 400 доларів США. Подібне вкладення грошових коштів окупиться з лишком. Рекомендується придбати автомобіль «Газель», що працює на газу, оскільки газ набагато дешевше бензину. У «Газель» одночасно можна розмістити до 70 каністр з водою, що призведе до затрачиванию грошових коштів за доставку води з розрахунку 2 рубля на кілометр шляху.

3. Витрати на каністри. Одна порожня пляшка коштує близько 4 доларів США. Розрахунок необхідної кількості порожньої тари здійснюється так: потрібно помножити на три число кількості замовників. Одна тара у клієнта з водою, друга на складі з водою, а третя порожня використовується для отвоза виробнику для наповнення. Порожні каністри замовляються, як правило, у постачальника. Однієї такої тари вистачити на рік з хвостиком.

Існує сезон для бізнесу?

Початківці підприємці повинні зрадіти тому факту, що в подібному бізнесі не існує яких-небудь виражених сезонів. Високий попит на воду існує в будь-який час року в каністрах. Виняток становить попит на бутильовану воду, пік вживання якої припадає на літо.

Як доставляти воду в офіси?

Головними споживачами води, що постачається в каністрах, є офісні співробітники. Статистичні дослідження показали, що 80 відсотків цього ринку припадає на клієнтуру з числа офісних працівників. На жаль, останнім часом ця статистика пішла на спад через введення в соціальний пакет працівників забезпечення їх питною водою з тривалої кризи і виділення компаніям невеликих фінансових коштів. Якщо раніше частину своїх доходів на соцпакет фірми списували і платили невеликі податки, то зараз підприємства отримують невеликі прибутки і відповідно необхідності в заниження зароблених коштів відпала. У зв'язку з цим підприємці повинні звернути увагу на доставку води в офіси. Саме це в даний час найбільш стабільний ринок.

Як доставляти воду в квартири?

Так як окремо взяті клієнти, які проживають на околицях міста, вимагають найбільш фінансових витрат (витрати на бензин), то підприємці з великою неохотою доставляли їм замовлення. Подібний бізнес завжди вважався нерентабельним, що призводить до збитків та незручностей. Тим не менш, у даний час фірмами, що доставляють воду в офіси або окремі будинки, став активно освоюватися і цей ринок, так як попит на чисту воду в даний час особливо великий.

Як підрахувати рентабельність доставки на будинок?

Для того, щоб підприємницька діяльність не була збитковою, в день необхідно реалізувати від 15 до 20 пляшок з водою. Це є мінімумом, необхідним для отримання прибутку від цього бізнесу. Якщо врахувати що сім'єю, що складається з двох дорослих і однієї дитини, споживається в тиждень приблизно одна бутель, то з метою налагодження нормального бізнесу достатньо буде мати близько 130-150 замовників. Надприбутки це не дасть, однак дохід підприємству принесе нормальний.

При наявності замовлень «в офіс» і «додому», кількість останніх можна скоротити, через вигідності доставки води з економічних міркувань для юридичних осіб, з причини більшої ними вживання питної води та зручності доставки замовлення. Більшість офісів розташоване в центрі міста, що значно заощадить кошти на перевезення.

Яким чином увійти в бізнес?

1. Виробництво власної чистої води і її збут на ринку. Цей вид бізнесу найдорожчий з числа водовозных. На початковому етапі для перших інвестицій знадобиться багато грошей. У разі відсутності капіталу можна взяти грошовий кредит у банку. Для видобутку дійсно якісної води буде потрібно ретельна розробка свердловини. При наявності домішок у воді і забруднень будуть потрібні додаткові вкладення грошових коштів на очищення води. З метою налагодження бізнесу з повним циклом роботи необхідною умовою є будівництво заводу, на якому вода буде ще розливатися в ємності. Завершальним етапом є збут готової продукції, при якому необхідно визначитися, чи шукати виробнику самим клієнтам або працювати з дилерами.

2. Купівля франшизи давно зарекомендувала себе фірми. Вигода проявляється при наявності постійної клієнтської бази, якою пропонується своя продукція, як альтернатива іншим виробникам.

3. Дилерство. Це самий простий і недорогий спосіб налагодження бізнесу з доставки клієнтам води. Для початку изыскивается перевірений, що добре зарекомендував себе виробник води, і полягає з ним угода, що оформлюється договором. Деякими великими компаніями для постійних клієнтів надається ряд знижок, які можуть зростати із збільшенням обороту дилера.

Зовсім не обов'язково на початковому етапі водовозного бізнесу наймати значний штат працівників. Можна цілком обійтися двома-трьома працівниками. Подібного роду бізнес є не дуже складним і не вимагає великих капіталовкладень. При правильній організації праці цей бізнес принесе дохід.

1

Читайте також:

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

Бізнес на питній воді. Виробництво та продаж чистої питної води

Бізнес План виробництво води

Бізнес План виробництво води

 

Тому Вперед -Проектування винних погребів для приватників

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.


Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей