Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як вибрати офіс для своєї фірми?

Кілька порад з вибору офісу

Після того як ви успішно пройшли всю процедуру реєстрації вашої діяльності, при необхідності отримали ліцензії та всі інші необхідні документи, у вас обов'язково стане питання у виборі офісу.

Вибір офісу - це не маловажний процес, так як ваш офіс є обличчям вашої фірми. І в якійсь мірі від того яким буде ваш офіс залежить успіх вашого бізнесу. У виборі офісу необхідно виходити із специфіки вашої діяльності. Є ряд важливих моментів, які слід враховувати в виборі офісу.

Критерії вибору офісу:

1.Місце розташування вашого майбутнього підприємства.
Одним з найважливіших критеріїв у виборі офісу, звичайно є вибір його місця розташування. Від зручності розташування офісу для вас, ваших співробітників і ваших майбутніх клієнтів багато в чому залежить успіх вашого підприємства. Вибір району безпосередньо залежить від вашої діяльності і переваг. Наприклад, якщо у вашій діяльності не передбачається часті візити клієнтів безпосередньо в офіс, то він може перебувати навіть на околиці міста або ж на основних вулицях. А якщо ваша діяльність більшою мірою спрямована на надання послуг масам населення, то варто вибрати офіс в прохідному місці, де великий трафік, або ж в житловому масиві, так як багато хто воліють звертатися в найближчі фірми.

Ще одним важливим моментом у виборі місця розташування офісу є наявність поблизу зупинок міського транспорту та паркування. Від зупинки ваш офіс повинен розташовуватися максимум в 5 хвилинах ходьби, так як в противному випадку вам, вашим співробітникам, а головне вашим клієнтам буде не комфортно добиратися. А це може відштовхнути потенційних клієнтів. Так як деякі ваші клієнти можуть бути на автомобілі, значить, і парковка повинна бути в крокової доступності. Крім цього варто звернути увагу на вибір між офісом в бізнес центрі або ж індивідуальними офісів.

Звичайно, якщо ви не хочете бути прив'язаними до часу роботи бізнес центрів, то вам варто вибрати індивідуальний офіс. Безумовно, це дасть вам повну автономію, і в якійсь мірі підвищить ваш авторитет в очах ваших клієнтів. Але далеко не кожній фірмі необхідний такий офіс. Приміром, якщо у вас інтернет-магазин, то достатньо буде і звичайного офісу в бізнес центрі. Це скоротить ваші витрати і зробить ваш бізнес більш прибутковим.

 

Як вибрати офіс для своєї фірми?

 

2.Загальний стан приміщення та меблів.
Не маловажну роль грає стан вашого офісу, наявність ремонту та власних комунікацій. Як говорилося вище, офіс - це обличчя вашої фірми. І воно має бути охайним. Жодних звисаючих шпалер зі стелі і порваного лінолеуму в вашому офісі бути не повинно. Інакше це може дуже сильно засмутити ваших клієнтів і в майбутньому вони вже не повернутися. Ваш потенційний клієнт, коли перебувати у вашому офісі повинен відчувати себе комфортно, а йти від вас з посмішкою і бажанням повернутися. Крім того, у цьому офісі належить працювати і вам і вашим співробітникам. А значить, це місце має бути комфортним і налаштовувати на робочий лад. Меблі у вашому офісі повинна бути так само в хорошому і справному стані. І природно все повинно бути чисто, ніякого пилу і бруду.

3.Фінансовий критерій.
До фінансовим критерієм варто віднести цінову політику на комерційну нерухомість. Часто власники офісів спеціально завищують ціну на свою нерухомість, намагаючись таким чином показати її значимість, але не завжди такі ціни виправданими. Разом з тим не варто гнатися за дешевими офісами, так як у них можливі приховані проблеми юридичного характеру. Пам'ятайте, що хороший офіс ніколи не буде коштувати дешево. Шукайте найбільш вигідні пропозиції по поєднанню ціни і якості.

4.Площа офісу.
При виборі офісу так само варто звернути увагу на площу, яку він буде займати. Ви повинні планувати хоча б приблизно кількість ваших майбутніх підлеглих, виходячи з їх числа ви будете знати, якої площі вам потрібен офіс. Найчастіше директори фірм з бажанням скоротити витрати садять в офіс набагато більше співробітників, ніж він може в себе вмістити. У підсумку ефективно роботи падає, і люди звільняються, не бажаючи працювати в таких умовах. Дуже важливо, щоб ваші підлеглі були задоволені своєю роботою, адже тільки в такому випадку, можливо, домогтися грандіозних цілей і вершин.

5.Можливість реклами.
Ще одним важливим критерієм, про який ви не повинні забути, вибираючи офіс свого підприємства - це можливість реклами. Як всі ми знаємо, що реклама - двигун торгівлі. Хоча насправді реклама це двигун будь-якого бізнесу. Яким би видом діяльності ви не займалися, вам потрібні клієнти, які будуть платити вам за ваші послуги або товари, а без реклами цього не домогтися. Звичайно, вибір рекламної компанії для кожного виду діяльності дуже унікальний.

 

Критерії вибору офісу: офіс на природі

 

 

І це варто враховувати при виборі офісу. Наприклад, якщо ви плануєте відкривати турфірму, то краще всього вибирати індивідуальний офіс в прохідному місці, таким чином, ви зможете зробити собі яскраві вивіски, плакати та багато іншого для залучення клієнтів.

Це основні критерії, якими необхідно керуватися при виборі офісного приміщення для вашого бізнесу.

1

Читайте також:

 

Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

 

Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.

 

Як стати справжнім продавцем? Чотири типи продавців

Перш ніж вирішувати, що міняти в вашій системі продажів, має сенс придивитися до вашим продавцям. Всі вони - індивідуальності, у кожного свій погляд на процес продажів, свої методи і способи. Тим не менш, всіх їх можна класифікувати за чотирма категоріями.

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда


Тому Вперед -Як працює сарафанне радіо?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Що потрібно для відкриття парковки?

Що потрібно для відкриття парковки?

Щоб забезпечити себе легальну територію для паркування, найпростіше укласти договір з таким підприємством, какГСПП. Саме йому належить право займатися організацією парковок.


Камери і системи відеоспостереження. Бізнес безпеки

Камери і системи відеоспостереження

Зі збільшенням добробуту люди все частіше замислюються про збереження свого майна, а також безпеку близьких і своєї власної. Так і погроз з боку злочинців для багатих людей більше, ніж для звичайних учителів та інженерів.


Апарат для чищення взуття, як бізнес

Апарат для чищення взуття, як бізнес

Бізнес-ідея, пов'язана з установкою апаратів, що виконують послуги з чищення взуття, на сьогодні дуже затребувана. Такий апарат може бути зручно розташований і у великих, і малих приміщеннях.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей