Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виставковий бізнес з чого почати?

   

Ідея бізнесу: послуги організації та проведення виставок «Рекламний бізнес»
Звідки ведемо бізнес: офіс, невеликий склад
Основні витрати: купівля виставкового - рекламного обладнання, оренда, реклама
Необхідне обладнання:: можливо - обладнання для широкоформатного друку, стенди, стелажі, столи для виготовлення реклами
Витратні матеріали: різна папір, фарби і т.д.
Початковий капітал: від 200 000 руб. до 400 000 руб.
Термін окупності: від 12 місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб. до 70 000 руб.

Виставковий бізнес - не тільки прибуткова, але й дуже цікава і зручна робота. Зручність бізнесу полягає в тому, що займатися ним може як підприємство постачальників, так і люди, діяльністю яких є роздрібна торгівля. А якщо проведення заходу виявиться успішним, то ви отримаєте ще і відмінний дохід.

Щоб провести виставку продаж, необхідно згода постачальника і магазину, підкріплене договором, де вказується націнка, не перевищує 35%. А для точного успіху виставки, слід провести рекламну кампанію, сповістивши про захід засоби масової інформації.

Взагалі, виділяють два види виставок:

1. Виставка заводу, метою якої є ознайомити присутніх з асортиментом продукції заводу. Для успішної виставки необхідно представити товар заводу, попередньо підготувавши окремі полиці для нього. Це помітно підвищить рівень продажу заводу.

2.Выставка груп виробів, метою якої є дослідження споживчого попиту на ті чи інші товари. Якщо ви вирішили провести виставку цього виду, придумайте оригінальну і яскраву назву заходу, вирішите, дослідженням якого товару ви займетеся. Для успішної виставки уявіть товари різних постачальників, але приблизно однакової ціни, об'єднані загальним дизайном.

3. Тематичні виставки проводяться в календарні свята і орієнтуються на підвищення рівня продажів.

4. Маркетингові виставки, метою яких є з'ясування можливого обсягу продажів на певній точці торгівлі. Такий вид виставок вважається одним з найцікавіших.

У разі, якщо ви не обрали вид виставкового бізнесу з представлених вище, можливо, у вас викличе інтерес такий вид бізнесу, як "бізнес по виставці колекцій". Вибравши його, вам належить глибоке вивчення попиту споживача на нові колекції будь-якого виробника.

Який би вид виставкового бізнесу ви не вибрали, для досягнення успішних результатів вам необхідно правильно скласти план заходу, розділивши його на декілька етапів.

 

Виставковий бізнес з чого почати?

 

Етап перший: підготовка до заходу.

Побудувати виставковий бізнес без цього етапу неможливо, тому підійти до нього треба з найбільшою серйозністю. Для початку складіть трафік проведення виставки, зробивши аналіз продажу товару, за допомогою якого ви виявите найбільш успішні позиції постачальника. Не забудьте придумати рекламу заходу, а також узгодити графік надходження товару, точні ціни і терміни. Всі результати досліджень слід записувати в договорі. При серйозному підході до цього кроку, ви можете розраховувати на успіх вашої виставки.

Другий етап: проведення виставки.

Протягом всього заходу, необхідно проводити аналітику продажів, постійно надаючи її постачальнику. Це допоможе виявити найбільш реквізит товар або групи товарів, щоб поповнити кількість даного товару і сконцентрувати на нього увагу споживача, а також найменш реквізит товар, який постачальник повинен зняти з продажу.

Третій етап: заключний.

Після проведення виставки зробіть аналітичний звіт, виділивши лідерів продажів і записавши думки покупців. Це допоможе вам у проведенні подальших виставок. Для успішного проведення заходу не варто нехтувати переговорами, під час яких ви можете обговорити найбільш важливі питання. Не забувайте і про рекламної кампанії: вдало придумана реклама - запорука успіху заходу.

Як тільки ви досягли домовленості з усіх питань (заходи і терміни оплати, обсяг продажів), ви можете приступити до оформлення договору.

Виставковий бізнес - робота, що відкриває нові можливості і приносить відмінну прибуток. Проведення заходів такого роду стало традицією в кожному регіоні, в кожному місті нашої країни. При успішному проведенні виставки, ви не тільки дізнаєтеся про компаніях і товари, але і подаруйте радість покупцям. Зробіть правильний вибір серед гігантської кількості різноманітних товарів і виробників, і тоді виставковий бізнес принесе вам успіх і прибуток.

1

Читайте також:

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама


Як відкрити рекламне агентство?

У наш час реклама стала двигуном не тільки торгівлі, але і всього сучасного суспільства. Різноманіття пропонованої реклами вражає, але при цьому можна чітко виділити основні напрямки в даному бізнесі, формують формати рекламних агентств.

 

Тому Вперед -Доставка чистої води з чого почати бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.


Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

В даний час в'язані вироби, які продаються в магазинах, не завжди відповідають запитам споживачів, з-за низької якості і синтетичних матеріалів. Відповідно, в'язані речі, виготовлені в ручну, впевнено займають свою нішу.


Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей