Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Пошиття одягу на замовлення як бізнес

   

Як заробити на пошитті одягу і кому підходить ця робота.

У наш час, коли кожен прагне виділитися і бути іншому на інших, пошиття одягу - вельми вигідну справу. Адже багато хто хоче носити речі, які були виготовлені в єдиному екземплярі і тільки для них, а, можливо, і з їх ескізами.

Відразу варто відзначити, що якщо Ви не любите боргу кропітку роботу і хочете миттєвих результатів, ця ідея не для Вас.

Питання, починати бізнес, не маючи жодних навиків, навіть не має стояти. Щоб почати шити для кого-то, Вам доведеться навчитися шити для себе. Відмінно, якщо Ви все ще пам'ятаєте шкільні уроки швацької справи і все життя займаєтеся рукоділлям.

Особисто моя любов до швейній машинці проявилася ще в підлітковому віці, і довгий час я шила одяг тільки для себе, починаючи з чого-небудь простіше і поступово ускладнюючи викрійки. Зараз, озираючись назад, я розумію, що даремно відмовлялася від замовлень на самому початку, адже через рік я вже могла цілком непогано виконувати замовлення, хоча, звичайно, ще й не в ідеалі.
Для початку, з урахуванням того, що Ви щось розумієте в шитті і не раз щось робили для себе, Вам швидше за все знадобляться курси закрійника. Але якщо Ви максимально відповідально підходили і до пошиття власної одяг, можливо, Ви їх вже закінчили. Але я не заперечую можливості існування самоучок.

Я, наприклад, курси відвідувала, але в кінцевому підсумку так і не закінчила, що абсолютно не заважає мені працювати. Пам'ятайте, що Ваші майбутні клієнти націлені в першу чергу на результат і їх абсолютно не хвилює Ваше освіта.
 

Пошиття одягу на замовлення як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

З чого починати?
Кроїти ми вже навчилися. Мені досі здається, що це найскладніше. Ручна вишивка або прокладання декоративних швів може виявитися досить копіткою і тривалою роботою, але все ж це не вимагає особливих зусиль. Якщо Ви вже вирішили для себе, швидше за все, у Вас вже є швейна машинка. Але цілком можливо, що це допотопна бабушкіна «Чайка» - така нам не підійде.

Я не хочу сказати, що варто відразу ж розщедритися на новомодну майже повністю автоматичну техніку - Ви ж не збираєтеся шити сукні дев'ятнадцятого століття по три штуки за ніч. Ну або поки не збираєтеся. Але машинку середнього класу придбати все ж доведеться. До того ж, якщо Ви не шили на таких раніше, Ви відразу відчуєте перевага таких моделей перед ручними або ножними. Так само Вам знадобиться оверлок для обробки зрізів. Він абсолютно точно Вам знадобиться, я знаю, що кажу. Перший час я намагалася мучитися з імітацією оверлочного шва, але в кінцевому підсумку прийшла до того, що оверлок просто необхідний. Повірте, я знаю, про що кажу.

Тепер у нас є необхідне обладнання. Ну і, зрозуміло, в додаток до нього різні швейні премудрості зразок ножиць, голок, лінійок, распарывателей і т.п. Якщо трохи постаратися, всі ці придбання можна здійснити, вклавшись у 40 000 грн. Але, як правило, ніхто не вирішує почати шити на замовлення, просто сидячи вдома за сніданком, навіть не пам'ятаючи при цьому, як виглядає швейна машина. Тому, швидше за все, багато з необхідного у Вас вже є, тому сума початкових вкладень значно скоротиться.

Клієнти.
Тим, хто досить часто шиє якісь обновки для себе, регулярно доводиться чути запитання з серії «А де Ви це купили?» Деякі відстають після звістки про те, що річ була зшита власноруч, але деякі всіма правдами і неправдами намагаються переконати Вас зшити «таке ж» і для них. А іноді і відразу замахуються на щось оригінальне. Настав час сказати їм «так»! Пам'ятайте, що Ви, звичайно, Ви непомітно для себе займаєтеся саморекламою, надягаючи рекламу на себе.

Якщо Ви впевнений у собі і давно зі швейною машинкою «на ти», то можете відразу взятися на щось складне. Але найкраще все-таки почати з чогось легшого, щоб познайомитися з процесом шиття для кого-то ближче. Звичайно, він не надто відрізняється від виготовлення речей для себе, але деякі відмінності все ж є. Наприклад, ви не зможете підганяти річ під модель в процесі і перемірювати те, що вийшло, через кожні кілька швів. Можливо, Ваші знайомі, для яких Ви виконуєте перші замовлення, будуть зовсім не проти покрутитися довше, дозволяючи Вам перевірити все на кілька разів, але не варто до такого звикати. Адже майбутні клієнти не стануть до Вам їздити за першим покликом. У процесі пошиття виробу повинна бути одна, максимум дві примірки. Звичайно, їх кількість може збільшуватися, якщо ви взялися за щось архіскладна, але будьте готові до того, що не зможете взаємодіяти з моделлю постійно, тому відвикати від цього з самого початку.

Звичайно, багато грошей з перших декількох замовлень Ви не отримаєте. По-перше, мало досвіду, а по-друге, Ви все ж шиєте для знайомих. В майбутньому у Вас можуть з'явитися з цим проблеми, бо люди часто не згодні з підвищенням ціни у зв'язку із зростанням Вашої затребуваності, але це вже етичні аспекти питання.

З самого початку роботи візьміть за правило не купувати тканини і інші матеріали за свій рахунок. Ця сама очевидна захист від відмови від роботи. В крайньому випадку, Ви потріть час, але зате Ваші фінанси залишаться недоторканими. На самому початку роботи можна обійтися зовсім без передоплати, або зробити її незначною, так як Ви тільки починаєте напрацьовувати базу і можете відлякати цим потенційних клієнтів, які Вас ще не знають.

Найприкріше правило: клієнт завжди правий. Неважливо, що хоче замовник, Ви повинні виконувати роботу з тим, що в кінцевому підсумку хоче отримати замовник, навіть якщо Вам здається, що це абсолютна нісенітниця. Звичайно, Вам не заборонено висловлювати свою думку, але робити це варто в дуже м'якій формі як ради, яким можна піти, а можна і проігнорувати. Багатьом вельми складно зробити вибір і далеко не кожен замовник розуміє, як може виглядати безглуздо те, що він бажає отримати. Підказки значно допоможуть, а Ваша допомога відмінно вплине на Вашу репутацію.

На жаль, буває таке, що замовник не зовсім задоволений результатом у процесі пошиття або вже після його завершення. Краще всього Вам переробити роботу, наскільки це можливо. Звичайно, якщо це не доходить до абсурду. Ви не зобов'язані переробляти сукню, якщо до кінця роботи клієнт раптово вирішив, що це мають бути штани.

Реклама.
Реклама справа не легка, та і часто невигідну. Особливо у швейній справі. Запам'ятайте, що для Вас найкраща реклама - це " сарафанне радіо". Найчастіше новими клієнтами виявляються старі знайомі та нові знайомі старих знайомих - найчастіше люди приходять за рекомендацією. Але це не означає, що Ви повинні просто сидіти і чекати, поки клієнти звідки-то про Вас дізнаються і прийдуть самі. Вельми корисно буде створити кілька сторінок в соц.мережах з Вашими роботами і пропозицією послуг і на різних тематичних форумах. Не забувайте регулярно оновлювати інформацію та додавати нові роботи. Візитку теж припадуть дуже до речі - давайте по кілька штук своїм клієнтам. Цілком можливо, що хтось попросить у них Ваші контакти.

Підіб'ємо підсумок.
На початковому етапі швейна справа все ж зажадає від Вас деяких вкладень - їх кількість залежить від того, наскільки професійно Ви цим займалися раніше.

Перших клієнтів найкраще і найлегше знайти серед своїх знайомих. В подяку за роботу Ви можете самі попросити їх порадити себе кому-небудь. Швидше за все Вам не відмовлять. Клієнтська база напрацьовується досить повільно на початкових етапах, але згодом Вам будуть довіряти більше складні роботи, виконання яких займає більше часу і приносить більше прибутку. На самому початку роботи Ви не будете отримувати багато. Винагорода за перші мої замовлення було близько 500 рублів з урахуванням того, що на пошиття йшла пара вечорів.

З часом складність роботи буде збільшуватися прямо пропорційно Вашому гонорару. Зараз за пошиття випускної сукні середньої складності, на який йде близько двох тижнів з урахуванням покупки тканини і паралельною роботою над легшими проектами, я беру близько 8000 руб. На даний момент максимально дорогим було весільну сукню, за роботу над яким я отримала 20000. Робота тривала так само близько двох тижнів, але вже в більш швидкому темпі, хоча паралельно з ним я все ж встигла виконати декілька більш простих замовлень. Найкращою рекламою для Вас є відгуки і поради. Просіть Ваших замовників писати коментарі у Вашій групі, наприклад, вконтакте в подяку за виконане замовлення.

На даний момент я заробляю в місяць близько 30000-35000. При цьому я можу сама вибирати час роботи і працюю сама на себе. В екстрених випадках практично всі готові трохи посунутися в термінах терміни виконання замовлення. Але мінусом є те, що лікарняний Вам ніхто не оплатить і стаж не нарахує. Тому я подумую про реєстрацію. Зупиняє величезна кількість паперових справ і, звичайно, податки. Думаю, більший сенс буде мати перспектива відкриття ательє.

1

Читайте також:

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

Одяг для дітей - виробництво і продаж як бізнес></td>
        <td width=

Одяг для дітей - виробництво і продаж як бізнес

Бізнес план по пошиттю одягу

Бізнес план по пошиттю одягу

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

 

 

Скільки заробляє магазин одягу в місяць?

Продаж одягу здається цікавою бізнес ідеєю для підприємців-початківців. Практично у кожної людини є знайомі, хто так чи інакше «зав'язаний» в цьому бізнесі і ті люди, хто торгує одягом вже тривалий строк, мають не поганий дохід.

 

Тому Вперед -Виробництво волоконно-оптичного кабелю як міні бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.


Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей