Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Скільки заробляє магазин одягу в місяць?

   

Продаж одягу здається цікавою бізнес ідеєю для підприємців-початківців. Практично у кожної людини є знайомі, хто так чи інакше «зав'язаний» в цьому бізнесі і ті люди, хто торгує одягом вже тривалий строк, мають не поганий дохід.

Плюс.
Плюсами даного бізнесу на початковому етапі є величезний вибір постачальників. І в багатьох випадках постачальники не вимагають вибірку товару на визначені суми для отримання хороших знижок, як у багатьох інших бізнесах.

Мінус.
Одна з основних проблем при відкритті магазину одягу, це велика конкуренція і насиченість ринку. Особливо у великих містах, де ринок одягу вже практично поділений між учасниками. І відкриваючи свій магазин одягу, вам слід розуміти, що боротися доведеться не тільки з дрібними конкурентами, але й з величезними мережевими магазинами, які напевно вже є і у вашому місті.

  Скільки заробляє магазин одягу в місяць?  

Важливою складовою успіху буде відстеження смаків покупців і вміння прогнозувати, який одяг буде модним у цьому сезоні. Так само варто заздалегідь визначитися на кого буде розрахований ваш магазин, а саме на жінок або чоловіків, а може, ви будете торгувати одягом для дітей?
Заробіток магазину одягу залежить не тільки від впливу конкуренції, але і від безлічі інших речей, ось деякі з них:

 • Населення вашого міста
 • Місцезнаходження магазину
 • Якість товару
 • Якість обслуговування
 • Наявність хорошого вибору товару
 • І т.д. і т.п.
  витрати росіян за місяць на покупку одягу  

Питання: скільки можна заробити на одязі?

З діаграми видно, що найбільше грошей витрачають на одяг саме жінки, тому багато магазинів одягу акцентують свій бізнес саме з розрахунком на слабку стать.
Так само якщо вірити графіку і взяти середню цифру в 20%, то буде не складно порахувати, скільки ж грошей іде на купівлю одягу у жителів вашого міста. Давайте розглянемо на прикладі, як це зробити? Ось так:

 • Місто з активним працюючим населенням в 500 000 осіб
 • Середня зарплата по місту 20 000 тис. руб
 • 20% витрачається на покупку одягу
 • Від 20 тис. - це 4 000 руб.
 • 4 000 х 500 000 = 2 000 000 000, виходить 2 мільярда рублів, люди витрачають на покупку одягу за місяць!

Фінансовий план.
Для того щоб розуміти скільки ж можна заробити з одного магазину одягу за місяць нам потрібно скласти фінансовий план. Давайте порахуємо:
Приміром, у вашому місті є 5 000 торгових точок з одягом, від наметів до великих магазинів, то на кожну точку припадає 100 покупців в місяць, які готові витратити за 4 000 тис. руб. Виходить сума 400 000 руб.
Магазин середнього масштабу.
Магазин у вдалому місці середнього масштабу спокійно може обслуговувати за 100 покупців за місяць, які готові витратити 4 000 руб. Або 200 покупців з витратами в 2 000 руб. Підсумкова сума денної виручки від цього не зміниться і складе близько 13 350 тис. руб.
Для детальних розрахунків рекомендую скласти бізнес-план магазину одягу на нашому прикладі.

Отже, ми отримали приблизний відповідь на питання - скільки можна заробити на продажу одягу через свій магазин, і ця сума дорівнює 400 000 руб. Але не забувайте, щоб порахувати чистий прибуток Вам потрібно відняти з цієї суми:

 • Орендну плату
 • Придбання товару
 • Оплату персоналу
 • Податки
 • Транспортні витрати
 • Інші витрати

Основною статтею витрат буде орендна плата, тому постарайтеся, щоб кожен метр магазину приносив прибуток. І не забувайте, що крім продажу одягу можна додати додаткові групи товарів, наприклад, біжутерія та аксесуари.

1

 


Тому Вперед - Бізнес на продажу покрівельних матеріалів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

У наш час все більше людей починають вести здоровий спосіб життя і рішення проблеми забрудненого повітря стоїть досить гостро, особливо у великих мегаполісах. Глобально, людині який веде здоровий спосіб життя цю проблему не вирішити, а ось на рівні свого житла цілком реально. Допоможіть цим людям...


Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Для організації магазину подарунків постарайтеся вибрати невелике приміщення, але при цьому розмістіть товар так, щоб приходить покупець легко міг знайти для себе потрібний подарунок, використовуйте творчий підхід в оформленні.


Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей