Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво волоконно-оптичного кабелю як міні бізнес

   

Виробництво волоконно-оптичного кабелю завжди затребуване. Технології змінюються одна за одною, але попит на цей вид продукції залишається. Важко уявити сучасне життя без проводів або силових ліній електропередач. Всі основні з'єднання виконуються за допомогою кабелю.

Виробництво кабелю включає кілька окремих етапів.

Перший етап отримання мідної катанки.

Суть та необхідність процесу дуже проста. Кабелі мають певний перетин і тому використовують машини грубої катки міді для отримання потрібного нам діаметра. Величина перерізу різна, а допустимий приділ на машинах грубої катки 0,8 мм. Природно товщини 5 мм відразу 0,8 отримати неможливо. Тому процес проводять у два етапи, щоб зменшити втрати в разі обривів. При цьому мідну жилу прожарюють. Таким чином, ми можемо отримувати з більшого перерізу жили менші, при цьому подовжуючи катанку. Економічніше буде використовувати в якості сировини катанку для одного проходу при ковзанці жили.

Необхідність прожарювання пояснюється наступним прикладом. У деяких випадках після пожежі причиною виявляється коротке замикання проводки. Саме із-за неякісного прожарювання мідної жили і виникають настільки жахливі наслідки. Прокаливая жилу, знімається статична напруга, що призводить до нагрівання жили і, врешті-решт, спалаху. Ось чому дуже важливо добре прожарити і дати охолонути мідної катанці в природних умовах.
 

Виробництво волоконно-оптичного кабелю як міні бізнес

 

Під час прожарювання розігрітій жилі можна надати різну форму. В основному використовують циліндричну форму, але останнім часом використовують і трикутну, прямокутну, і ще багато інших форм. Все обумовлено сферою використання та зручність підключення кабелю. Відповідно для цього розроблені спеціальні роз'єми, де кріплення кабелю різної форми найбільш зручно.

Отримавши готову катанку, перемотують на бобіни, пропускаючи через фільєри нанесення ізоляційного покриття. У сучасному виробництві для зручності використовують різні кольори ізоляції. Основною причиною служить зручність при подальшому використанні кабелю в побуті. Як правило, кабелі різних кольорів використовуються в складних структурних кабелях, де є центральне волокно і обмотувальні волокна. Такі кабелі скручують на спеціальних скручивающих агрегатах, а потім наноситься ще один шар ізоляції, як правило, останній шар у оптоволоконном кабелі чорного кольору.

Продукція отримана. Потрібен ринок збуту продукції. Найпростіший спосіб в спеціалізованих магазинах. Специфіка продукції така, що конкуренція в цій сфері помірна і дає розвиватися на будь-яких потужностях виробництва. Звичайно ж, чим більше асортимент та обсяги виробництва, тим більший прибуток.
До того ж не кожен кабель можна продати через магазинну мережу. Для спеціалізованого кабелю краще всього мати укладені контракти з підприємствами. Можливі навіть індивідуальні замовлення для того чи іншого виробництва. Тому чим більше укладених контрактів з виробництвами на індивідуальні замовлення, тим краще для виробництва.
Процентні частки виробництва краще розподілити наступним чином. 75% продукції повинна бути загальнодоступна для широкого користування, як в побуті, так і на виробництвах. А решта 25 % закладені спеціалізовані кабелю і виробництво за індивідуальним замовленням. При необхідності цифрами можна варіювати.

Розрахунок собівартості досить простий: оренда приміщення (припустимо 100000 рублів), закупівля сировини, енергетичні витрати, оплата праці та витрати на допоміжні полімерні матеріали. Обладнання досить енергоємне, тому варто відразу обговорити способи зменшення витрат на електроенергію використовуючи ТПЧ (тиристорні перетворювачі частоти). Економія складе до 40 %, а відповідно знизиться собівартість. Витрати на сировину складуть 18 тисяч рублів за тонну мідної катанки діаметром 5,5 мм. На допоміжні витрати закладаємо третину вартості сировини, що буде відповідати 6 тисячам рублів. На такому виробництві задіяно до 20 чоловік робітників і 10 осіб інженерно-технічних працівників.
Оплата працівників відрядно-преміальна, інженерно-технічного персоналу посадові оклади.
Вся сума на оплату праці складе 1 мільйон рублів. Загальні витрати на тонну продукції складуть 1152000 рублів або 1152 рубля за один кілограм.
Приблизна собівартість за метр продукції буде становити від 115 до 300 рублів.
В сучасному світі прийнято працювати при 5 % рентабельності.
Але для швидкої окупності виробництва ми заплануємо 50 % рентабельність.
При цьому вартість продукції відповідно досягне від 175 до 400 рублів за метр. Необхідно зробити акцент на тому, що 400 рублів за метр спеціалізованого кабелю для підприємства, цілком прийнятна вартість.

Можна підвести підсумок розрахунків підприємства. Таке виробництво буде затребуване і зможе ефективно вести виробничу діяльність. При цьому немає необхідності застосовувати тіньову економіку, тобто робота підприємства прозора з виплатою необхідного відсотка податку. Продукція доступна широким масам споживача.
Помірна цінова політика, що дозволяє робити знижки для певних видів продукції для оптових покупців. Для спецзамовлень є можливість встановлювати договірні ціни, які влаштують обидві сторони.

1

Читайте також:

Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет-телефонія - як бізнес.
Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Бізнес план фірми - послуг доступу до інтернету

Бізнес план фірми - послуг доступу до інтернету

 

Тому Вперед -Бізнес ідея виїзного бару «Fly Bar»

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.


Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей