Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес ідея виїзного бару «Fly Bar»

   

Осягати ази підприємництва завжди простіше в тому, де ти вже щось вмієш. Більшість знайомих так і почали свій шлях у бізнесі. Ось і я вирішив не відставати від усіх, обміркувавши все що я вмію, в голову прийшла ідея скористатися навичками, студентства та роботи бармена, організувати виїзний бар або «Fly Bar». Таку послугу можна пропонувати на будь-які заходи весілля, ювілеї, краще всього на корпоративи. Просто відмінно виглядає в ліс, на березі річки або озера.

Для пошуку перших клієнтів я звернувся до знайомого тамаді, щоб він мою послугу пропонував для організації свята, дав оголошення в газети і сайти міста, створив групу в соцмережі.

І так ви отримали перше замовлення, необхідно домовиться про зустріч і довідатися якомога більше про майбутній захід. Важливим чинником при розрахунку такого виїзного бару є:
1.Количество осіб (у мене їх було 100)
2.Где воно буде проходити
3.Выделенный на вас бюджет, так як це дає можливість розрахувати кількість алкоголю в літрах, і які коктейлі ви будете готувати.

 

Бізнес ідея виїзного бару «Fly Bar»

 

В середньому на кожну людину потрібно 300-400 мл напоїв(не алкоголю, його в чистому вигляді вони добре вживають за столами), види коктейлів теж визначаються від кількості осіб, якщо їх 20-30 то можна робити, більш ефектні коктейлі, якщо 40 і більше, то краще обійтися самими ходовими і нескладні у приготуванні.

Місце проведення, допоможе вам визначитися з вибором коктейлів та використовуваної посуду. На великі свята, краще брати пластикову, так як скло дороге і його обов'язково поб'ю, для прикрас можна використовувати трубочки і парасольки, так само нарізані кружочкам фрукти. Обов'язково потрібно заготовити лід, якщо немає холодильника в приміщення, потрібно наморозить його заздалегідь. Як варіант, якщо немає переносного холодильника, щоб лід не танув можна обернути фольгою відро зразок термоса.

Далі слід визначитися зі списком коктейлів, їх повинно бути не більше 7-10,так як інакше вам буде потрібно велика кількість різного алкоголю для змішування. Є кілька хітових, які всім подобаються, їх відсоток у загальній кількості повинен бути найбільшим.
1. Махито
2. Текіла санрайз
3. Б-52
4. Космополітен
5. Дайкірі
6. Маргарита

Їх простіше робити, вони красиво виглядають ефектно подаються. Як їх приготувати, можна легко знайти на численних сайтах в інтернеті.

Інші коктейлі зі списку краще вибирати, щоб вони були з одним із складових, основних коктейлів. Наприклад Текіла Санрайз (50гр текіли, 100гр соку, 5грам сиропу гренадину),під неї можна зробити «Текілу-бум»(50 спрайту і 50 гр. текіли) або і т.д.

Розрахунок вважається так, на N чол(100 осіб ) * на 400 мл = 40000 мл, або 40 літрів, це не мало, тому що бар є не основним роздавальником алкоголю, а допоміжним, його мета урізноманітнити захід і надати йому родзинку.
Ці літри ділимо на коктейлі, виходячи з їх кількості та мілілітрів.
Приміром на «Текілу Санрайс» потрібно 200 мл * 30 порцій = 6000 мл або 6 літрів напоїв. З коктейлями типу Б-52(шотами) ще простіше на них йде 45 мл, вони складаються з 3 інгредієнтів, кожного по 1000 мл (одна пляшка), отримуємо 3000мл/45мл = 67 коктейлів за 40 градусів кожен. У мене вийшло загальна кількість коктейлів близько 400, різного розміру від 50 до 200 мілілітрів.

Трохи розповім про те, як правильно розподілити подачу коктейлів на вечір. Чоловікам першим подруг на бар краще відразу лити міцні і швидкі коктейлі(шоти),їх вони швидше розслаблюють, дамам краще наливати великі (лонги) Мохіто або Дайкірі. Перший наплив зазвичай настає, коли оголошують про барі, надалі всі будуть потихеньку ходити, найкраще намагатися чергувати коктейлі між людьми. Найнебезпечніші люди біля бару це особливо стійкі алкаші, вони будуть до вас підходити і пити протягом усього вечора у перерві між випивкою за столом, для таких краще запастися горілкою і соком. Три літри горілки та соку, можуть врятувати ваш бар і під кінець вечора, коли у вас почнуть кінчатися запаси.

Вважаємо вартість, інгредієнтів у пляшках, літрах і кілограмах(фрукти, цукор) їх. Отримані розрахунки показуємо замовнику якщо, якщо він їх схвалює, то він оплачує покупку всіх витратних матеріалів. Хто це буде робити теж важливо, якщо замовник, то краще обговорити заздалегідь марки алкоголю, інакше він буде економити на більш дешевих марках алкоголю, що призведе до погіршення всіх властивостей коктейлів.
Найкращі марки алкоголю ті, які продаються в дюті-фрі.
Краще купувати самому, шукати знижки та акції в супермаркетах, так вам випаде можливість заощадити собі зарплату в кілька тисяч рублів. Найкращий спосіб знайти вихід на алкоголь з дюті-фрі (можна через знайомство з працівниками аеропорту, стюардеси, льотчики).

За роботу можна брати будь-яку суму яку ви обговорите, я вважав так, брав загальну суму виділену на бар, вичитав 30% і на решту 70% купував алкоголь. В результаті наприклад виходить вам дали 40000 тисяч, 12000 т. (з них 2000 т.р тамаді за замовлення),робота 28000 т. все інше.

Я вважаю відмінний спосіб заробітку, мінімум витрат, можна сказати, що їх немає, все оплачує клієнт. Можна розвивати бізнес, наймати офіціантів, фотографів, фокусників і т.д. Вас завжди нагодують, заодно подивіться шоу програму, свята у всіх буваю різні, мені вдалося потрапити на закритий концерт відомої групи.

1

Читайте також:

Послуги бармена за викликом

Послуги бармена за викликом

Бізнес: як відкрити кафе - бар? Скільки можна заробити?

Бізнес: як відкрити кафе - бар?

 

Тому Вперед -Свій бізнес з гідроциклом на море

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

У наш з вами час вважається, що торгівля чоловічим одягом менш вигідна, ніж жіночої, але тим не менше такий вид бізнесу як магазин одягу для чоловіків не можна залишати без уваги, так як серед чоловічого населення теж не мало модників.


Лазерне шоу - як рекламний бізнес

Лазерне шоу - як рекламний бізнес

Лазерне шоу в даний час досить молодий напрямок в рекламному бізнесі. В даному бізнесі велика частина інвестицій піде на закупівлю обладнання, і рекламу.


Кредитне бюро - як бізнес. Бізнес на кредитуванні

Кредитне бюро - як бізнес. Бізнес на кредитуванні

Ринок кредитування розростається з кожним роком і для організації свого кредитного бюро від вас буде потрібно чітке розуміння цього ринку. У цьому бізнесі ви можете піти декількома напрямами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей