Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес з гідроциклом на море

   

Початок!
Перед початком справи, потрібно мати початковий капітал у п'ять тисяч доларів (5 000$). Гроші не малі, але справа варта того щоб накопичити їх або ж взяти кредит. До того ж, у наш час, отримати кредит на таку суму можливо і без проблем! Коли гроші на руках, шукаємо старий, але в хорошому стані гидроцыкл (водний скутер). Вибираємо море і пляж на якому бажаємо працювати. Потім потрібно знайти завідувача пляжем і обговорити з ним ціну яку будемо платити за місце щодня або щомісяця.
Ще для того щоб почати працювати, швидше за все потрібно буде оформити і відкрити на себе НП. Для того, щоб його відкрити знадобитися паспорт і индификацыонный код, ще можуть зажадати довідку з податкової але це рідкість.

Відкриття ПП можливо тільки за місцем прописки, тому варто це зробити заздалегідь перед виїздом на море. Оформлення коштує близько вісімдесяти доларів (80$), очікувати готові папери доведеться близько тижня. Як тільки папери готові відправляємо гидроцыкл поштою на море, пересилка коштуватиме не більше ста доларів (100$) і вирушаємо самі туди ж!

 

Свій бізнес з гідроциклом на морі

 

Відпрацьовуємо вкладені гроші!
Спочатку нам потрібно придумати ціну прокату за одну хвилину, зазвичай люди платять за п'ять хвилин, щоб задовольнити свої бажання як слід і отримати масу задоволення!
Нам це на руку, але все ж ціна повинна починатися з однієї хвилини, в даний момент середня ціна прокату становить п'ять-шість доларів за хвилину (5$-6$). Ми робимо п'ять, щоб не відлякувати клієнтів. Таким чином щоб підрахувати приблизний денний заробіток, беремо мінімальну кількість клієнтів.
Припустимо поганий день і на нашому гидроцыкле покаталось всього десять осіб за п'ять хвилин за весь день. Вартість п'яти хвилин двадцять п'ять доларів (25$) множимо на десять і отримуємо двісті п'ятдесят доларів (250$), погодьтеся, не погано для так сказати невдалого дня! З урахуванням того, що витрата палива десять літрів бензину за годину безперервної їзди на нашому чудо апараті для заробляння грошей!

Підрахуємо наш заробіток за десять днів, з урахуванням що в середньому у нас буде двадцять п'ять клієнтів в день. Це виходить цілих шістсот двадцять п'ять доларів (625$) за сто двадцять п'ять хвилин (2.05 години) эксплатуацыи нашого водного транспорту за день! І що ми бачимо? Ми бачимо що за перші десять днів наш заробіток становить шість тисяч двісті п'ятдесят доларів (6250$) чистими припустимо грубо п'ять тисяч двісті п'ятдесят (5250$). Як бачимо ми за десять днів відбиваємо всі початкові розтрати!

Починаємо заробляти!
Так як справа йде краще, ніж ми очікували, думки про негайне заробіток відходять на другий план! Адже грошей багато не буває, а ми хочемо закінчити сезон під зав'язку набитими грошима кишенями! Починаємо думати про покупку другого гідроцикла, так як багато припустимо закохані пари або друзі хочуть покататися разом. А наш заробіток подвоїться сто відсотків, так як автоматично люди які вже катаються, роблять нам так звану живу рекламу. Так от як ми поступимо: зароблені гроші ми не відправляємо на сплату кредиту а відразу ж купуємо другий гидроцыкл, про відсотках турбуватися не варто, адже не пройде і місяця, як ми їх сплаті.

Сплачуємо кредит і набиваємо кишені!
Так як всі гроші, які ми вклали у другій гидроцыкл, ми знову залишаємося ні з чим, але ми впевнені в тому, що заробляти будемо дуже навіть не погано! До кінця першого місяця ще двадцять днів, а з подвоєним заробітком це по тисячі двісті п'ятдесят доларів в день (1,250$), двадцяти денний заробіток виходить двадцять п'ять тисяч доларів (25,000$).
Нехай з усіма витратами ми отримуємо двадцять тисяч чистими, тепер ми сміливо сплачуємо кредит з відсотками за місяць максимум шість тисяч доларів. Наш місячний дохід з урахуванням усіх вкладень складе чотирнадцять тисяч доларів (14,000$).
Чудово, чи не так?
Далі з двох апаратів, за останні два місяці безперервної роботи ми заробляємо ще приблизно шістдесят п'ять тисяч доларів (65,000$) ця чиста сума з урахуванням всіляких розтрат. Якщо підрахувати, то наш загальний дохід за три місяці наполегливої роботи, становитиме сімдесят дев'ять тисяч доларів (79,000$)!

Думаємо про майбутнє!
В кінці сезону варто підмазати руку керуючому пляжем, для роботи на наступний рік, адже кому не хочеться щоб інший такий же розумник позбавив вас заробітку у вашій справі. Тут скупитися не варто, треба покласти десь чотири тисячі на стіл головному і попросити розписку про те що все залишиться в силі. І так само зробити на якомусь іншому пляжі, щоб у наступному році пустити в хід ще одну точку в іншому місці.
А якщо і цього вам мало, тоді можна придивитися до наступного року прогулянковий катер, який буде приносити грошей в двоє більше. Тому що на ньому будуть не проти поплавати припустимо сім'ї з дітками і люди які вже не в тому віці щоб кататися на гидроцыкле а в морі та далі на відпочинку хочеться.

Головне в цій справі, як і в будь-якому бізнесі, наполегливо працювати, не опускаючи рук і вірити в свою справу. А найголовніше, коли гроші почнуть приходити, не за що не піддаватися спокусі щоб їх витратити! Адже краще їх подвоїти або потроїти а потім вже коли маєш щось за спиною, можна і побалувати себе але знову ж не забуваючись!

Всім удачі і прибуткових справ!

1

Читайте також:

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Бізнес: продаж велосипедів відкриття торгової точки в літній сезон

Бізнес: продаж велосипедів відкриття торгової точки в літній сезон

Як відкрити прокат квадроциклів

Як відкрити прокат квадроциклів

картодром як відкрити?

Свій бізнес: Відкриття картинг клубу з чого почати

 

Тому Вперед -Як відкрити свій бізнес магазин тканини?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.


Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей