Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як відкрити свій бізнес магазин тканини?

   

Магазин тканин прибутковий бізнес, оскільки зараз тканина затребувана не тільки для пошиття одягу, але і для інтер'єру будинку, обшивки меблів. Зараз все більше попиту на тканину. Будь-яка дівчина хоче бути модною, але і красивою. Завдяки тканинам можна зшити собі будь-яку модель, що відрізняється від будь-якої іншої. Кожна жінка хоче відрізнитися від інших.

Розташування.
Якщо ви вирішили відкрити свій власний магазин тканин, то основна вимога повинні приділити площі. Вона повинна складати від 50 до 100 квадратних метрів. Також слід дотримуватися, щоб приміщення знаходилося в торговому центрі, де велика кількість прохідність людей. Якщо буде велика кількість покупців, то попит і дохід буде найбільш вигідним для вас.

Ідеальне розташування приміщення є перший поверх. На другому і третьому поверхах не рекомендується.

Персонал.
В магазин слід для початку найняти двох продавців - консультантів і одного касира. Звичайно, якщо збільшувати обсяг годин роботи, то, відповідно, і працівників в 2 рази більше.
Для роботи з тканинами потрібен працівник, який розбирається в них. Це можуть бути як дівчата, так і хлопці. Але хлопців розбираються в цій сфері дуже рідко.

Продавець - консультант повинен відповісти на всі ваші питання по обраному покупцем продуктом. Розповісти про виробництві тканини, про структурі. Це його обов'язок.
У продавця касира робоче місце за касою і комп'ютером. Його обов'язки вести облікову документацію по закінченні трудового дня, пробивати товар, рахувати гроші. Робоче місце без попередження залишати ні в якому разі не можна.

Працівники обов'язково повинні бути відповідальними, любити свою роботу і бути доброзичливими по відношенню до покупців. Адже споживачі дивляться і на персонал. Навряд чи комусь захочеться йти в магазин за покупками, де працюють недружні люди. Такі працівники викликають тільки негатив.

 

Як відкрити свій бізнес магазин тканини?

 

Обов'язково в магазині потрібні охоронці, у яких режим роботи: змінний графік. Можна також укласти договір з охоронним агентством. Охоронне агентство весь робочий день не знаходиться на території роботодавця магазину. Тільки при включенні сигналізації вони виїжджають в призначений робоче місце, щоб усунути злодійство.

Оснащення.
Для зберігання дорогої тканини обов'язково необхідний склад, в якому буде підтримуватися температура і вологість повітря. Також краще придбати полиці і стелажі для зберігання тканин.

Для зручного перегляду асортименту тканин краще вивішувати невеликі клапті. Для цього потрібно відразу придбати крутяться вішалки. Розмір зразків буде відрізнятися в залежності від малюнка і виду тканини. Так, щоб розглянути великий малюнок на тканині, необхідно вивішувати великий зразок.

Обладнання.
В магазині тканин повинно бути таке обладнання: система відеоспостереження, касові апарати, комп'ютери.

Система відеоспостереження потрібно для того, щоб спостерігати за тим, що відбувається в магазині, в особливості за покупцями, так як більшість випадків, коли вчиняють крадіжку. Якщо великий магазин без допомоги камер за крадіжкою вже не встежиш.

Реклама і маркетинг магазину.
Для магазину велике значення має реклама. Створити відмінну рекламу можна як у жіночих глянцевих журналах, так і створити листівки, брошури. Також можна звернутися на телебачення, вам зроблять рекламу за невелику плату. Розмістити на сайтах теж хороший варіант. З допомогою реклами велика ймовірність привернути клієнтів. Адже хто не хоче, щоб його магазин набрав популярність. Найважливіше те, що у вашому магазині повинні бути свої особисті іменні пакети.

Також необхідно, щоб на вітрині були свіжі випуски журналів з пошиття одягу і за останньою модою. Такі теми цікавлять молодих дівчат і жінок, які з радістю куплять новий випуск.

Упаковка товару повинна бути красивою, акуратною, без дефектів.
Купівельний попит є необхідною маркетинговою умовою для проведення успішної роботи з продажу товарів.

Збут товару на тканини дуже затребуваний. Покупці все більше і більше скуповують тканина. Але вони також звертаються в ательє.
Чим відрізняється ательє від магазину? Тим, що предмети замовника шиються по його параметрам замовлення. Кравці все також затребувані, як і в старі часи.

Інвестиції магазину.
Для входження в цей бізнес оплата складає близько 1 500 000 рублів. Середній дохід від продажу тканин становить 5-6 тисяч рублів, а виручка становить 9-10 тисяч рублів. Можна припустити, що місячний оборот складе 310 тисяч рублів. Протягом року ваші витрати окупляться і ви підете вгору. Також доходи і виручки залежать від міста, де знаходиться магазин.

На жаль, всіх зазвичай стосується питання при відкритті бізнесу про його стабільності. Але окупність відіграє малу роль в цьому. Однак, необхідна стабільність магазину, щоб закрити всі витрати на його відкриття.

Окупність магазину площею від 50 до 100 квадратних метрів буде приблизно складати 1,5 - 2 роки. Все залежить від розміру приміщення цього магазину.

Тепер ви знаєте, що потрібно для відкриття власного магазину тканин! Все вже не так складно. Важливий ваша праця й любов до бізнесу!!! Тоді у вас все неодмінно вийде.

1

Читайте також:

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину текстилю - Скачать

Бізнес План магазину текстилю

 

Тому Вперед -Створення інтернет-аукціону з нуля, що потрібно для бізнесу?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.


Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей