Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Створення інтернет-аукціону з нуля, що потрібно для бізнесу?

   

Згідно з останніми статистичними дослідженнями, одними з найбільш відвідуваних сайтів є інтернет-аукціони. З точки зору користувачів, все розуміють принцип роботи такого майданчика - користувач «Х» хоче продати товар «Z».
Він шукає найбільш зручний для себе інтернет-аукціон, реєструється і залишає оголошення з описом основних характеристик товару, прикріплює до нього фотографію. Потенційні покупці «У», залишають свої заявки з ціною, і продавець вибирає самого щедрого покупця. Далі вони обговорюють деталі покупки і, здійснюють її.

Досить просто, чи не правда, особливо в порівнянні з реальним життям, де спробувати себе в якості власника аукціонного будинку може лише дуже заможна людина, оскільки лотами виступає антикваріат або ексклюзивні дорогі предмети, що вимагають від аукціоністів відповідних умов».
Але так чи простий цей процес, з точки зору організатора інтернет-аукціону? Давайте разом вважати і розбиратися...


Отже, власний інтернет-аукціон є хорошим способом заробити і позбавитися від речей, які сім'я уже не використовують, з перспективою заробляти згодом на здачі рекламної площі.
 

Створення інтернет-аукціону з нуля, що потрібно для бізнесу?

 

Адміністративні та організаційні питання.
Для організації інтернет-аукціону знадобиться домашній комп'ютер, сплачений інтернет і, на всяк випадок, база даних електронних адрес, яку можна буде використовувати в рекламній розсилці.

Наступний пункт - створення безпосередньо самого ресурсу. Цю роботу треба довірити тільки фахівцеві (його можна знайти за допомогою того ж інтернету і який-небудь фрилансерской біржі). Залежно від інтерфейсу сайту, його дизайну, наявності голосового реклами, кількості сторінок і т.д. буде оплачуватися робота вебмайстра. Але самий скромний сайт «потягне» не менше 300-500$, тому відразу включіть ці витрати в список витрат.
До речі, сайту повинен бути присвоєний ідентифікатор, який допоможе всім учасникам торгів зв'язуватися особисто з вами.

Наступний пункт призначення - банк, де майбутній підприємець повинен оформити банківський рахунок, на який будуть перераховуватися всі кошти (або банківську картку, «прив'язану до однієї з грошових систем інтернету). А потім - податкова інспекція, як говорив Остап Бендер, кримінальний (в нашому випадку, податковий) кодекс потрібно поважати!

Потім вашим завданням стане підготовка предметів, які будуть виставлені на торги. Для цього слід їх сфотографувати в максимально презентабельному вигляді і скласти невеликий опис основних характеристик, віку та інших параметрів товару. Якщо ви можете це зробити самі - чудово, якщо ні - вам потрібно шукати хорошого копірайтера.

Розмістивши лоти на сайті в певних категоріях (їх кількість та перелік повинні розташовуватися на головній сторінці), вкажіть ціну на товар. І тепер чекайте, коли на електронну пошту або телефон прийде повідомлення, про придбання тієї чи іншої речі. В цей же день відправте куплений товар покупцеві, щоб ніяких затримок і зволікань у доставці не виникало.

Як організувати роботу з клієнтами.

З клієнтами потрібно спілкуватися - відповідати на всі їхні запитання, при покупці товару - обов'язково відправити електронний лист зі словами подяки і уточненням умов доставки, максимально зручних покупцеві. Через кілька днів слід ще раз зв'язатися з клієнтом, щоб дізнатися його враження про покупку і т.д. Шанобливе ставлення до кожного клієнта - основа основ вашої успішної діяльності, адже «сарафанне радіо» доносить інформацію по мережі зі швидкістю звуку.

Рекламні ходи.
Не забувайте про те, що без реклами вам не обійтися. Прорекламувати інтернет-аукціон можна з допомогою:
- електронної розсилки листів з посиланням на сайт за всіма адресами бази даної;
- короткого рекламного ролика (або банера), розташованого на ваших сторінках у всіх соціальних мережах;
- посилань на сайт у особистих коментарях і постах на різних сайтах;
- невеликих банерів, розташованих на сайтах з відвідуваністю ТИЦ>1000 чоловік і з колом потенційних користувачів (тобто людей, яких зацікавить саме такі категорії товарів).
- пропозиції відвідувачам аукціону стати учасниками реферального програми, яка буде залучати на ваш сайт більшу кількість клієнтів.

Розширення діяльності.
У тому випадку, якщо сайт буде розвиватися, і відвідуваність його підвищиться, потрібно буде розширюватися далі, приймаючи заявки на розміщення лотів від сторонніх користувачів. Визначте фіксовану ставку орендної плати за розміщення лота або ж встановіть комісію в розмірі 10% за кожну здійснену операцію.

Фінанси.
Природно, що перед тим, як створити свій інтернет-аукціон, необхідно розробити детальний бізнес план, в якому будуть перераховані всі організаційні заходи і терміни їх впровадження в життя. Окремо розраховується калькуляція проекту. До неї мають входити наступні витрати (ціни усереднені і показані в нижньому порозі):
- розробка сайту інтернет-аукціону - 500$;
- купівля бази даних електронних адрес - 50$;
- створення рекламного ролика - 250$;
- написання текстової звичайної і СЕО-оптимізованої інформації (назва сайту, головна сторінка, опису товарів, пости і коментарі, відгуки покупців тощо) - 300$
- придбання рекламної площі для банерної реклами - 300$ (для початку).
- поштові витрати на доставку перших замовлень - 40$;
- непередбачені витрати - 5-10$ від загальної суми бюджету проекту.

Звичайно, сайт окупиться не відразу, але зате ви зможете позбутися від непотрібних речей і постійно утримувати будинок в чистоті. Так що дерзайте, людей, готових купити якісні речі в хорошому стані за півціни - дуже багато, і ви обов'язково знайдете свою клієнтуру!

1

Читайте також:

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Купуємо, продаємо товари з аукціону Ebay

Самостійна розкрутка і просування сайтів та форумів

Самостійна розкрутка і просування сайтів і форумів

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

Інтернет Секонд-Хенд як ідея прибуткового бізнесу

Туристичне інтернет-агентство

Туристичне інтернет-агентство

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

Свій бізнес: Дисконт - продаж знижок в інтернеті

Свій бізнес: Дисконт - продаж знижок в інтернеті

 

Тому Вперед -Бізнес по отогреву автомобілів в зимовий період

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.


Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Організовуючи свій бізнес на грибах ви повинні спочатку чітко розуміти, в якому напрямку ви будете працювати, так як можливостей дуже багато, починаючи від збирання і приготування делікатесів і закінчуючи поєднанням всіх стадій до столу покупця.


Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Перед початком бізнесу на вирощуванні бройлерних курчат вам варто визначитися для яких цілей ви будете вирощувати бройлерів, так як за природою є безліч розбіжностей і видів курей. В даній ідеї мова піде про м'ясних породах.



Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:









 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011



Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей