Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес по отогреву автомобілів в зимовий період

   

Я давно люблю подорожувати на автомобілі, і свою сім'ю заразив цим видом відпочинку. Коли я купував тойотовский мікроавтобус, то думав тільки про те, що нам п'ятьом подорожувати на ньому буде зручніше, ніж на нашій маленькій «Мицубиське-Кольт». Але один неприємний випадок допоміг реалізувати і приховані достоїнства нашого нового чотириколісного друга.
 
Грудень видався настільки холодною, що одного разу ранком наш Кольт не завівся - геть замерзла. Дружині потрібно було їхати на роботу, довелося везти її на мікроавтобусі, благо , що попередній господар встановив на нього Webasto. Цей передпусковий підігрівач в будь-який мороз прогрівав двигун і коробку протягом 20-40 хвилин.

Звичайно, самим правильним рішенням проблеми повинна була стати встановлення підігрівача і на малолітражку, але на той момент це було занадто дорого. Поки дружина була на роботі я взяв у сусіда теплову гармату, купив в будівельному магазині гофру для вентиляції, скинув з вікна квартири подовжувач і почав гріти машину. Протягом години я її відігрів (не додумався накрити движок який-небудь кошмою). А поки я її відігрівав, до мене підходили люди з проханням відігріти і їм замерзлі авто. Як міг, пояснив їм, що це я свою відігріваю, і можу дотягнутися тільки на довжину шнура перенесення.

І все ж ідея вже почала вимальовуватися в моїй голові. За прогнозами синоптиків, морози триватимуть ще 10-12 днів, і потрібно було якось цей час пережити самому, ну і допомогти не безоплатно, звичайно ж, іншим нещасним обмороженным автомобілістам.

 

Бізнес по отогреву автомобілів в зимовий період

 

На початку була думка використовувати електричну гармату, підключивши її до мережі автомобіля, через перетворювач напруги, але коли прикинув цифри, зрозумів, що споживана потужність теплової гармати настільки велика, що жоден перетворювач не потягне. На щастя, я згадав, що колись бачив обігрівачі, що працюють за принципом: нагрівання від згоряння палива, а нагнітання нагрітого повітря - електро-вентилятор.

Порився в інтернеті, знайшов найближчий магазин і купив найдешевший - Prorab, що в районі 8,5 тисяч рублів. Гофра у мене вже була, до речі по діаметру підійшла ідеально). Потрібно було знайти відповідний перетворювач напруги, адже вентилятор гармати працює від змінного напруги 220 вольт 50-60 Герц.

Мій колишній однокурсник, з яким ми разом закінчували радіотехнічний факультет, на відміну від мене, зайнявся справою безпосередньо пов'язаним з радіоелектронікою. Після інституту ми з ним частенько зустрічалися за «чаркою чаю» і він завжди розповідав мені про свої ідеї, задуми і розробках.
Однією з його задумів, втіленої в життя було як раз конвертер великої потужності, що перетворює постійну напругу автомобільної мережі, в перерві 220. Коли я зателефонував однокурснику і розповів про свою ідею, він дуже зрадів, і зголосився допомогти, порахувати, підключити і більше того, пообіцяв надати конвертер абсолютно безкоштовно.
Для його дітища це був шанс пройти найсуворіше випробування на міцність.
Цілий день ми провели у нього в гаражі, прикладаючи і прикручуючи дроти і клеми. По ходу роботи обговорювали можливі нюанси і труднощі, які можуть виникнути, і в міру можливості їх вирішували. Зметикували, наприклад, що потрібно в процесі відігрівання зробити теплоізоляцію моторного відсіку, щоб виключити витік тепла, і зійшлися на думці, що нічого краще, ніж стара кошма, яка знайшлася тут-же в гаражі, не придумати, - дешево і сердито.

До вечора провели перше випробування, наша гармата справно працювала від конвертера. Але після 20-30 хвилин роботи конвертер сильно нагрівався і вимагав перепочинку. За моїми підрахунками цього часу при хорошій теплоізоляції повинно вистачити на відігрівання двигуна. Ось тут і оцінив остаточно придбання мікроавтобуса, все необхідне легко помістилося в салоні. Я був готовий до польових випробувань, які, я знав точно, вранці почнуться.

Приїхавши додому, написав кілька оголошень і розніс по сусіднім будинкам. Але не встиг навіть повечеряти, як пролунав перший дзвінок. Похапцем, я навіть не вважав і не подумав, скільки повинна коштувати така послуга... Добре, що замовник сам підказав, він-де в іншому місті у минулому році вже відігрівав за 500 рублів. На тому і порішили. Їхати далеко не довелося, - машина в сусідньому дворі. Перший відігрівання проходив методом тику і розрахунку потрібного часу. Поки відігрівав, бігав навколо, дивився що і як працює, сам замерз в непотріб. Прийшла думка одягатися на роботу тепліше. Прийшов додому, дав оголошення в інтернеті і задоволений ліг спати.

Вранці від клієнтів не було відбою. З сьомої ранку і до першої години дня, відпочивав тільки поки їхав від одного замовника до іншого. Заробив 3 500 рублів. Вдень вдалося відпочити і зібратися на вечірній сеанс «теплоти» більш грунтовно. Годин з шести вечора пішли дзвінки, і не тільки з найближчих будинків, але вже і з інших районів міста, і навіть з передмість. Надів унти, теплий комбінезон, шапку вушанку, взяв дволітровий термос із гарячою кавою, кілька бутербродів і поїхав рятувати знерухомлені зимовою стужею «саморушні візки». Виїжджав рано вранці, повертався далеко за північ, спав по 4-5 годин на добу. Вартість своєї послуги, за законом ринку підвищував два рази, спочатку через 2 дні до 800 руб, ще через 2 дні до 1200 (для віддалених викликів доходило до 1500-2000). Бувало доводилося відмовлятися від замовлень з-за браку часу, навіть коли обіцяли по 5000 руб! У середньому встигав відігріти за день від 10 до 15 машин.
За 10-12 днів роботи вийшло чистого прибутку близько 150 000 руб.
Розклад виходить такий:
Гармата - грубо кажучи, 9000 руб.
Солярка - 700-900 рублів в день на гармату і майже стільки ж на движок. Разом - 1500 руб.
Конвертер, мені дістався безкоштовно, але в середньому ціна від 3000 до 5000 руб.
Гофра - 2-3 метра ( з запасом) - 150-160 руб за метр, загальна 500 руб.
Кошма, чесно і не знав скільки коштує і де її купувати потрібно. Подивився в інеті - 250 -500 руб.

У підсумку витрати на обладнання по максимуму - 15 000 руб.
Витратні матеріали ( солярка і кави) на 10 днів 20 000 руб.

Мінус в тому, що почав спонтанно ( коли самого торкнулося), крім того, не було інтенсивної реклами і помічника, і дружині встиг скучити, а вона по мені.
Плюс в тому, що тепер у мене є теплова гармата, досвід і якась реклама на майбутнє. А дружині на "мицубиську" ми поставили-таки "Вебасто".
Висновок: людина заповзятливий з парою трійкою друзів, і при наявності невибагливого вантажівки або мікроавтобуса, а краще двох-трьох можуть організувати лабораторію швидкого реагування на випадок морозів. Все обладнання, поки не використовується, можна легко скомпонувати і укласти в гаражі або сараї.

1

Читайте також:

Перекупники підтриманих автомобілів

Автомайстерня самообслуговування. Школа ремонту автомобілів

Автомайстерня самообслуговування. Школа ремонту автомобілів

Що потрібно для відкриття парковки?

Що потрібно для відкриття парковки?

Прокат автомобілів, як відкрити?

Прокат автомобілів, як відкрити?

Помічник при виборі уживаного авто як бізнес

Помічник при виборі уживаного авто як бізнес

 

Тому Вперед -Різьблення по каменю як міні бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей