Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Різьблення по каменю як міні бізнес

   

Різка кам'яних виробів.

Часто доводилося бачити різні вироби і досить значні вироби з каменю. За красою цих виробів ховається не тільки точне око художника, подмечающий кожну лінію, але і досить ємний процес обробки каменю. Для надання виробу необхідного узору потребує неабиякого терпіння і часу, так як обробка каменю дуже складний процес.

Процес виготовлення виробів з каменю.

Перший процес обробки каменю відбувається на верстаті з різання каменю. Зовні він нагадує звичну для всіх циркуляційну пилу. Головна відмінність тільки в тому, що для того щоб зробити рез кам'яної плити необхідна пила з спеціальним покриттям і час одного реза розтягнеться до декількох хвилин з причини особливої твердості оброблюваного матеріалу. При цьому Заготівлю потрібно притримувати руками, так як ідеально рівної поверхні немає.

Кам'яні заготовки з розміром менше 70 мм затискають в спеціальні затиски і якщо присутні округлі форми каменю, користуються дерев'яними клинками, для щільної фіксації заготовки. Обов'язково необхідно звернути увагу на СОЖ (змащувально-охолоджуючу рідину), яка відповідає за збереження ріжучого полотна. Таку обробку здійснюють з усіх боків, щоб підготувати кам'яну заготовку до подальшої обробки.

Тим не менш, порізка каменю на верстаті не дає ідеально рівної поверхні, й наступним етапом обробки буде чорнова або грубе шліфування каменю. Процес досить ємний, який проводиться в кілька етапів. Необхідна зміна шліфувальних кругів різного ступеня зернистості, поки поверхня не стане блискучого вигляду. При цьому повинна дотримуватися точність ліній візерунка, щоб не звести всю роботу до непридатною витраті матеріалу.

Наступна обробка середня полірування для додання поверхні каменю гладкої форми і усунення дрібних подряпин на камені залишилися після попередньої обробки. Для цього використовують спеціальні круги з м'якої тканини, покриті алмазної пилом. В процесі такої обробки важливо стежити за подачею води на поверхню каменю. Сухе лощення каменю може призвести до руйнування і розтріскування вироби. До того ж очищення поверхні від абразиву полегшує її обробку.

 

Різьблення по каменю як міні бізнес

 

Останній етап обробки здійснюють повстяним колом, надаючи виробу блискучий вигляд. Полірування каменю повинна бути особливо ретельна в місцях, де узор має поглиблення і важко доступний для полірувальної машинки. Готовий виріб повинно мати рівну блискучу форму зі злегка затемнених візерунком малюнка каменю.

Такі вироби дуже популярні серед колекціонерів і для прикраси інтер'єрів в заміських будинках. У більшості випадків це люди, які мають непоганий достаток. Вартість виробів з каменю досить велика з-за великої вартості сировини для виготовлення виробу і витрат на його обробку. В більшості випадків використовуються рідкісні напівдорогоцінне породи каменю малахіт, хризоберил і багато інших порід каменю. Половина вартості виробу буде формувати вартість вихідного матеріалу.

Конкуренція в цій сфері є, однак, хороших майстрів заробили собі ім'я на виготовленні красивих прикрас інтер'єру не багато. Для виробів сувенірного типу досить використовувати звичайний граніт. Правда останнім часом цей вид сировини теж набуває підвищений попит, а відповідно і вартість. До того ж існує велика різновид граніту і вартість деяких видів не поступається дорогоцінним каменям.

Слід зробити висновок, що для старту діяльності найкраще першим ділом заявити про себе недорогими роботами для масового споживача, а потім вже, створюючи рекламу, можна буде перейти на більш високий етап виробів з каменю.

Фінансовий план і інструмент для різьби по каменю.

Для роботи знадобляться багатопильний верстат каменерізний. Вартість такого верстата 700 000 рублів. Верстат каменерізний для здійснення різання каменя на заготовки (80 000 рублів). Шліфувальні та полірувальні машинки (10 000 рублів). Кран-балка для підйому кам'яної плити (100 000 рублів). В розрахунок беремо кран-балку з довжиною стріли 3 метри, висотою підйому 3 метри, і максимальним робочим вагою 5 тонн.
Вартість сировини складе 29 500 рублів за кубічний метр граніту першої категорії. Необхідно врахувати, що маса сировини буде досить велика і для економії витрат краще порізати на місці на більш дрібні частини. Для цього закладемо додатково до витрат 50 000 рублів.
Вартість доставки з Балтійського родовища до Санкт-Петербурга 4 500 рублів за кубічний метр матеріалу.
Витрати на електроенергію 10 000 в місяць, на воду необхідну у виробництві 1000 рублів. Допоміжні матеріали 10 000 рублів. В робочому процесі бере участь 4 людини, що обумовлює витрати на заробітну плату (100 000 рублів).
При різанні каменю, враховуючи втрати на товщину пилки, отримуємо з 1 кубічного метра матеріалу 900 заготовок розміром 100 х 100 мм. На брак при виготовленні закладаємо втрати 50 заготівок. При окупності розрахункового виробництва протягом півроку собівартість одного виробу в зазначених габаритах заготовки складе 700 рублів.
При 50% рентабельності вартість одного виробу складе 1100 рублів. При 100% реалізації продукції і вирахування витрат на податки щомісячний дохід чистого прибутку складе 300 000 рублів.

При вмілому підході до справи, виробництво виробів з каменя можна поставити на потік, використовуючи персональні замовлення. Подарункові невеликі вироби з каменю будуть красиво виглядати в інтер'єрі як заміських будинків, так і звичайних квартир.

1

Читайте також:

Різьба по дереву - бізнес ремесло

Різьба по дереву - бізнес ремесло

Виготовлення садових скульптур

Виготовлення садових скульптур

Виготовлення унікальних керамічних виробів

Виготовлення унікальних керамічних виробів

Бізнес: виробництво виробів з рідкого каменя

Бізнес: виробництво виробів з рідкого каменя

 

Тому Вперед -Як відкрити магазин сумок і ременів - бізнес за 200 000 рублів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.


Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Виробниче приміщення краще всього підбирати з розрахунком на можливі прямі продажі, так як черепиця найчастіше використовується в приватному будівництві будинків, тому, особливо на початку бізнесу, говорити про оптових продажах зарано.


Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес з виробництва поліетиленової продукції, краще всього підходить вже діючого підприємства, яке займається переробкою вторсировини з пластику.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей