Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як відкрити магазин сумок і ременів - бізнес за 200 000 рублів

   

Обожнюю сумки... Вважаю, що у кожної поважаючої себе жінки (дівчата) повинно бути не менше двох за сезон. Крім того сумки частенько набридають, виходять з моди і просто рвуться. Тому вважаю відкриття магазину по торгівлі сумками і в доповнення до них аксесуарами, наприклад ременями - досить рентабельним бізнесом.

Давайте розберемося з чого почати.

Перш за все, звичайно ж, потрібно визначитися з інвестованими коштами. Якщо ви не маєте у своєму розпорядженні значну суму, то для початку можна почати і з 200 000 рублів. Можна, звичайно, і меншою, але тоді доведеться стояти за прилавком самим, продавця ви не потягнете. Отже, ми знайшли необхідну суму. Тепер приступаємо до пошуку постачальників. Їх можна шукати і через інтернет.

В даний час існує безліч пропозицій з оптової торгівлі сумками різних виробників, найбільш популярні це: захід (Італія, Іспанія, Китай, Корея, ну і наша Росія. Обов'язково подивіться на їхній товар і подивіться, яку продукцію воліють у вашому місті.

Якщо ви уважно ознайомитеся з різними виробниками, то помітите, що корейські сумки відрізняються від китайських і іспанських, наприклад, і що вони всі відрізняються один від одного, це в основному. Тому, якщо ви тільки починаєте свій бізнес, не намагайтеся поглинути ринок цілком. Придивіться, що носять у вашому місті. І починайте співпрацю з цим виробником. А потім вже розвивайтеся як вашій душі завгодно. Обов'язково визначтеся спочатку, на який сегмент буде розрахована продається вами продукція: на яких споживачів, якого віку, якого рівня доходів.

 

Як відкрити магазин сумок і ременів - бізнес за 200 000 рублів

 

Не розпорошуйтеся спочатку, візьміть, наприклад, жінок від 20 до 50 років з середнім рівнем доходу і починайте торгувати найбільш популярними, трендовими моделями. Можна захопити і високий рівень доходу, тоді у вашому асортименті, обов'язково повинні бути сумки з натуральної шкіри.
Не зв'язуйтеся з сумками з рідкісною шкіри, наприклад, пітон або крокодил, якщо, звичайно, ви не москвич, і магазин у вас не в центрі міста. Це хороший товар, але не наш. Нам для початку потрібна висока оборотність, а її дуже дорогі сумки принести нам не зможуть.
Відомий приклад, коли одна особа відкрила невеликий торговий острівець по продажі клатчей з шкіри пітона в місті - мільйоннику, в престижному торговому центрі, в місці з хорошою прохідністю. Бізнес не пішов. У неї не було асортименту - тільки клатчі і тільки пітон. Це нудно. Однак, мати пару дорогих сумок вам обов'язково потрібно. Це буде товар, який буде піднімати престиж вашого магазину. Націнку на сумки в середньому робимо 100-200%. Не завищувати ціну, але і не занижуйте.

Отже, постачальників ми знайшли. Паралельно реєструємося як ІП. Нам потрібно буде орендувати приміщення, якщо, звичайно, немає власного. Без реєстраційних документів індивідуального підприємця ви не зможете укласти договір оренди.

Як слід вибирати торгове приміщення?

Дуже багато починаючі підприємці роблять помилки, вибираючи приміщення за низькою ціною орендної плати. Однак, висока орендна плата, себе окупає високою прохідністю. Я б порадила вибрати оптимальний варіант: краще всього вибрати торговий центр з середньою прохідністю і відповідно середньою ціною за оренду приміщення.

Приміщення може бути двох типів: у вигляді торгового острівця і торговий відділ. За острівець беруть більше оренду, так і сумки покупцям буде не дуже зручно розглядати. Адже всім хочеться помацати товар, заглянути всередину. Тому краще взяти закривається торговий відділ та сумки розташовувати у вільному доступі для покупця. Давайте порахуємо приблизні витрати на відкриття магазину сумок і ременів.

Припустимо, у нас тільки 200 000 рублів.

Закуп товару потрібно здійснювати в цьому випадку не менш ніж на 130, з яких 110000 йде безпосередньо на сумки, що залишилися 20 тисяч на закуп ременів і інших аксесуарів. За оренду потрібно приготувати не менше 30 тисяч, 5 тисяч у нас йде на реєстрацію та інші витрати. Обов'язково потрібно дати рекламу. Тут вже самі вирішуйте, чи це будуть листівки, або інші рекламні акції.

Якщо у вас буде невеликий магазинчик з інвестиціями 200000, як у нашому випадку, нерентабельно давати теле-і радіорекламу. Отже, на рекламу у нас сягає 10000. І від всієї суми інвестицій у вас залишиться ще 25000. Якщо ви почнете торгівлю в закритому відділі, то цієї суми у вас цілком вистачить на те, щоб придбати обладнання для вашого відділу. Для магазину сумок воно не буде коштувати дорого.
До речі, можна пошукати і б/у торговельне обладнання, воно буде в рази дешевше. Зараз всі оголошення перейшли в інтернет.
Так що легко можна знайти купу пропозицій щодо б/у обладнання на популярних сайтах купівлі-продажу і навіть з фото.
Тут дуже важливо всі справи робити паралельно, так як після того як ви зареєструвалися вам доведеться платити податки і відрахування в пенсійний фонд.
Тому важливо якомога раніше приступити безпосередньо до торгівлі відразу ж після реєстрації. До речі, за податками ви можете здати нульову декларацію, що діяльність ще не запущено, а ось внески в пенсійний фонд доведеться платити у будь-якому випадку, чиновників не хвилює ви вже почали торгувати чи ні.

Сподіваюся запропоновані мною поради допоможуть вам у відкритті власної справи. Удачі на старті!

1

Читайте також:

Бізнес План магазину сумок

Бізнес План магазину сумок

Краватки ручної роботи - бізнес на краватках

Краватки ручної роботи - бізнес на краватках

Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину біжутерії

Бізнес План магазину біжутерії

 

Тому Вперед -Як відкрити музей маючи експонати?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.


Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Виробниче приміщення краще всього підбирати з розрахунком на можливі прямі продажі, так як черепиця найчастіше використовується в приватному будівництві будинків, тому, особливо на початку бізнесу, говорити про оптових продажах зарано.


Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес з виробництва поліетиленової продукції, краще всього підходить вже діючого підприємства, яке займається переробкою вторсировини з пластику.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей