Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як відкрити музей маючи експонати?

   

Все життя ви колекціонували щось, і це було вашим хобі. Головне захоплення вашому житті тепер заполонило весь будинок, гараж, підсобні приміщення, і, мабуть, настав час поділитися з світом своєю колекцією, а саме показати її на загальний огляд і заробити на цьому. Як, запитаєте ви, відповідь досить проста. Відкрийте музей, де буде представлена вся ваша колекція і демонструйте її відвідувачам за гроші.

Приміщення для музею.

Насамперед необхідно підшукати приміщення, в якому буде організовано музей. Вирішальну роль тут відіграє тематика музею, які експонати будуть виставлені на огляд, їх розмір, умови зберігання і доступність огляду.

Наприклад, якщо у вас в музеї будуть виставлені дрібні експонати, наприклад посуд, прикраси, предмети побуту і всілякі предмети старовини, то можливо вам вистачить невеликого приміщення або секції в ТЦ, де все зможе розміститися. Якщо ж ваші експонати мають значні розміри, будь то автомобілі, скульптури, садові предмети, то тут, звичайно, потрібно подумати про власному будинку з прибудинковою територією.

 

Як відкрити музей маючи експонати?

 

Через агентство нерухомості підшукуєте для оренди потрібне приміщення, якщо звичайно у вас у власності немає свого. Ціна буде залежати від району розташування будівлі, інфраструктури території. Найекономічнішим варіантом буде орендувати секцію в торговому центрі. Але тут слід врахувати, що краще всього підійде тематика розважального характеру або дрібні предмети, що не вимагають тривалих екскурсійних супроводів куратора або ви плануєте поєднати музей і виставку-продаж експонатів.

Наприклад, відкривши музей дитячої творчості, виставляєте найцікавіші експонати, створені дітьми різного віку, і пропонуєте відвідувачам взяти участь в поповненні виставки-колекції. Наприклад, пропонуєте до продажу набір пластику для ліплення, з якого дитина може тут же створити виріб, своїми руками.
Більш серйозна тематика музею буде не зовсім доречна в торговому розважальному центрі.

Для музею оптимальним буде власне приміщення, наприклад, комерційна нерухомість, розташована на першому поверсі будинку. В ідеалі, тематика музею повинна відповідати місцю розташування орендованого приміщення. Приміром, музей екзотичних комах в ідеалі повинен розташовуватися поруч з парком відпочинку і розваг або зоопарком. Музей театральних костюмів, приміром, доречніше було б відкрити недалеко від діючих театрів в історичному центрі міста.

Якщо експонати майбутнього музею займають досить багато місця, то можна подумати про музеї під відкритим небом або в окремо розташованій будівлі.
Наприклад, на відкритій території можна організувати музей незвичайних садових інтер'єрів або скульптур. Тут кращим варіантом буде ділянку в садово-парковій зоні або в найближчому передмісті.

Персонал музею.

Після того як визначилися з приміщенням потрібно подумати про персонал. Скільки вам потрібно співробітників. Тут основними є організатор-керівник, бухгалтер-касир і екскурсоводи-консультанти. Якщо колекція виставки довгі роки збиралася вами особисто, то краще вас поки ніхто не зможе розповідати про неї і перший час гідом-екскурсоводом, мабуть будете ви, взявши одного співробітника в допомогу.

Маючи приміщення і визначившись з співробітниками, прийшов час відкривати музей. Все, що вам знадобиться для відкриття, це розставити колекцію експонатів, підготувати опис до кожного предмету виставки, оригінально оформити фасад і можна відкриватися.
Для залучення відвідувачів вам потрібна яскрава завлекательная вивіска. Продумайте рекламну компанію, проаналізувавши місце розташування, ступінь прохідності і тематику вашого музею.

Фінансовий план.

Основні вкладення в ваш бізнес буде оренда приміщення та виходячи з вартості оренди потрібно буде розраховувати ціни квитка і визначити для себе термін окупності.

Наприклад, розглянемо варіант секції в торговому центрі:
Оренда секції - від 100 000 руб. на місяць.
Відвідуваність музею - 60 осіб на день (усереднена цифра, так як у вихідні і свята, в будні дні менше).
Ціна квитка - 150 рублів.

Разом у день: 150 руб. х 60 осіб = 9 000 руб./день;
Дохід в місяць: 9 000 х 30 днів = 270 000 руб.

Віднімаємо вартість оренди з доходу: 270 000 -100 000 = 170 000 руб.
Віднімаємо зарплату співробітників (в середньому 40 000 руб.), таким чином, ваш прибуток складе 130 000 рублів на місяць.

Цифри, представлені в прикладі, є орієнтовними, і можуть в рази відрізнятися від ваших даних, так як сума оренди може бути і 50 000 руб. на місяць, а можна орендувати будівлю і за 500 000 руб. на місяць.

Так і ціни на квиток, можуть бути від 50 до 1000 рублів, в залежності від тематики музею.
Можливо, у вас є у власності приміщення, з якого ви плануєте зробити музей, тоді витрати будуть пов'язані тільки з ремонтом приміщення та переобладнання його під музей.

Залишилося вирішити деякі бюрократичні процедури. Оформлення юридичної особи, отримання дозволу на даний вид діяльності, узгодження необхідних інспекцій. Якщо вам це здається занадто складним, то можна звернутися в агентство по реєстрації нових фірм, вони підготують всі необхідні документи для відкриття вашого музею.

Тепер все у ваших руках, принесіть з вашого хобі прибутковий музейний бізнес.

1

Читайте також:

Виставковий бізнес з чого почати?

Виставковий бізнес з чого почати?

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

 

Тому Вперед -Як відкрити суші-рол бар "Япошка" - свій бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.


Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Для відкриття друкарні важливо підібрати приміщення біля великих навчальних або бізнес центрів, ці люди стануть вашими постійними клієнтами. Відкриття друкарні увазі під собою наявність обладнання на яке вам знадобляться кошти на початковому етапі відкриття друкарні.


Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук дозволяє створювати бізнес на сувенірах, також допоможе вам розвивати свій рекламний або ще якоюсь бізнес. Малюнки за допомогою термодруку можна наносити практично на будь-яку поверхню.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей