Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як відкрити суші-рол бар "Япошка" - свій бізнес

   

Популярність суші-барів у нашій країні постійно зростає, за деякими аналітичними оцінками суші і роли популярні настільки, що їх продають навіть не спеціалізовані заклади. Звичайно, процес цей не такий вже і простий, причому пов'язаний він буде і з пошуком хороших постачальників, якісних і свіжих продуктів, і з вибором місця і з багатьма іншими клопотами. Отже, давайте спробуємо розібратися, як можна при мінімальних витратах відкрити свій суші-рол бар.

Приміщення.

Звичайно ж, на першому місці у плануванні бізнес-плану з відкриття «Япошки», варто вибір приміщення, бажано розташованого близько до центру, щоб зручніше було доставляти свою продукцію в усі частини міста. Непогано, якщо поряд буде знаходитися бізнес-центр з великою кількістю офісів і фірм, або університет. Звичайно, можна пошукати оренду і в якомусь торговому центрі, це навіть полегшить деякі завдання, але при цьому слід враховувати, що орендна плата буде набагато більше.

Зовсім погана і найімовірніше збиткова ідея відкрити суші бар по сусідству з промисловими підприємствами або десь на околиці населеного пункту. Тепер головне визначитися з масштабом запланованого бізнесу. Якщо це невеликий суші бар, то цілком підійде приміщення площею близько 50 квадратних метрів, але при цьому не варто забувати, що для кухні вам потрібно практично половина цього місця.
 

Як відкрити суші-рол бар

 

Персонал суші-рол бару.

Що стосується персоналу, то до його вибору треба поставитися ретельно і копітко. Можливо, як варіант, додаткове навчання та стажування перед початком роботи ваших кухарів. У мінімальний штат співробітників повинні входити кілька офіціантів, працівник на кухні, кухарі по виготовленню суші, ролів та інших страв, передбачених вашим меню.

Всі клопоти по закупівлі продуктів та бухгалтерії бере на себе сам господар закладу, а в якості касирів виступають офіціанти. При високій прибутковості, гарної відвідуваності і подальшому розвитку підприємства, можна розширити штат (окремо оплачувана бухгалтер, менеджер по закупкам, касир, розширений штат кухарів).

Природно при відкритті суші - рол бару, не можна обійтися без відповідного обладнання. Тут також впливає, яку мету ви перед собою ставите, і в яких масштабах збираєтеся працювати.

Розглянемо мінімальні вимоги до обладнання.

Необхідно придбати герметичне холодильне обладнання (так звані суші кейси). Варто витратити свої кошти один раз на якісний імпортний аналог, згодом ви зрозумієте, що не дарма.

Рисоварки і термоси для готового рису. Тут, мабуть, без коментарів, як би ви не старалися, але без цього обладнання правильно приготувати рис для ролів і суші у вас не вийде.
Витратні матеріали, які також входять різні ножі, обробні дошки і посуд.
Ось такий мінімальний набір обійдеться вам приблизно в 150 000 рублів.

Залучення клієнтів.

Найкраща реклама-це якість продукції і дружелюбність персоналу. Навряд чи хтось захоче повертатися в заклад, в якому з ним повелися по-хамськи, або де він мало не отруївся неякісною їжею, навіть якщо весь місто при цьому буде майоріти вивісками з рекламою цього місця.

Далі йде розташування і наскільки зручно і швидко можна до вас потрапити. В іншому можна залучити всі можливі способи - телебачення, радіо, вулична реклама, барвиста вивіска і т.п. як варіант можна проводити акції, запровадити систему бонусів та знижок, випустити дисконтні картки. Все обмежується лише вашими можливостями.

Оформлення бізнесу.

Не варто забувати, що крім усього перерахованого вище потрібно своєчасно оформити та отримати пакет необхідних документів. Це договір про укладення оренди, наявність ліцензії на продаж алкоголю (якщо ви його плануєте продавати), медичні та трудові книжки працівників, висновок СЕС і пожежної інспекції, ну і само собою необхідні документи з податкової інспекції. Коли у вас будуть всі папери на руках, можете сміливо приступати до роботи і не боятися ніяких перевірок.

Фінансовий план.

Ми підійшли до найголовнішого - примірного складання бізнес плану і підрахунку планованих витрат і прибутку:
Вартість оформлення документів розраховуйте приблизно від двох, трьох тисяч рублів і вище.
 
Далі за планом йде щомісячна орендна плата. В середньому коштує від вважати 35 - 40 000 рублів на місяць.

Витрати на купівлю мінімальної кількості обладнання, як ми з'ясували вище, складають приблизно 150 000 рублів.

На закупівлю першої партії продуктів і супутніх товарів у вас піде близько 200-350 000 рублів, залежно знову ж таки від ваших цілей.

На ремонт і оформлення приміщення ви витратите приблизно 150 000 рублів, але сума також залежить тільки від вас.

Ну і давайте внесемо в кошторис деяку кількість грошей на непередбачені інші витрати, нехай це буде 30 000.

Разом у нас виходить 720 000 рублів максимум. Рахуємо далі.
Щомісячні витрати у нас складаються з податків (1400 рублів), оренди (40000 рублів), оплати комунальних послуг (9000 рублів), закупівлі продуктів (150 000 рублів), і зарплати персоналу (яка залежить від кількості і кваліфікації останнього). Приблизно ця сума буде дорівнювати 400 000 рублів щомісяця.

Подивимося, як справи йдуть з окупністю.
Щоденний дохід, при правильному підході до організації бізнесу, складе приблизно 20 000 рублів, відповідно в місяць з вирахуванням усіх витрат ми отримаємо чистий прибуток близько 200 000. Шляхом нехитрих обчислень можна побачити, що навіть враховуючи непередбачені витрати, ваш бізнес у відкритті суші-рол бару «Япошка», окупиться вже через п'ять, шість місяців роботи.

1

Читайте також:

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли

Японська ідея бізнесу. Готуємо і продаємо суші і роли

Бізнес План доставки суші та ролів

Бізнес План доставки суші та ролів

 

Тому Вперед -Сушіння деревини методом виварювання у парафіні як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.


Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей