Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: виробництво виробів з рідкого каменя

   

Бізнес ідея: виготовлення предметів з рідкого каменя
Звідки ведемо бізнес: невеликий цех від 30м2
Основні витрати: оренда, реклама
Необхідне обладнання: ємності, дрилі для змішування, форми
Витратні матеріали: наждачки, шліфувальні круги, щітки
Початковий капітал: від 80 000 руб.
Термін окупності: від 6-ти до 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб. чистого прибутку

Бізнес ідея виробництво виробів з рідкого каменя підійде для створення, як малого, так і середнього бізнесу, з різними інвестиціями.

Рідкий камінь прийшов на заміну натуральному, а потім і штучного каменю. Завдяки своїй структурі, яка не має пор, рідкий камінь не вбирає вологу і може використовуватися для обробки будь-яких поверхонь. Застосовують рідкий камінь для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. Зовні обробляють фасади будівель, всередині як підлоги, так і стільниці.

Що таке рідкий камінь?

Рідкий камінь - це така суміш, яка при розбавленні водою, через якийсь час застигає, і виходить поверхня по своїй структурі нагадує натуральний камінь. Після застигання поверхню піддають шліфуванню, в залежності від того, що хочуть отримати, матову або глянсову поверхню, використовують шліфувальні круги різної зернистості. Поверхню рідкого каменю практично можливо відполірувати до дзеркального стану.


 

виробництво виробів з рідкого каменя

 

Для організації бізнесу вам знадобиться приміщення від 30 кв.м. з доступом до води. Мінімальний комплект обладнання, це місткості, форми, дрилі з насадками для змішування, шліфувальні машини, дрібний інструмент. З витратних матеріалів - наждачки, шліфувальні круги та щітки.

Збут продукції.

Але перед початком даного бізнесу вам варто чітко представляти свою схему збуту. Ви повинні розуміти ваших потенційних клієнтів і звичайно ваші можливості. Якщо ви хочете працювати під замовлення на території клієнта, наприклад оздоблення заміського будинку, то відповідно і обладнання повинне бути трохи інше і автомобіль типу «Газель» у вас повинен бути. Найбільш поширеним варіантом для бізнесу є виготовлення стільниць і раковин з рідкого каменя.

Підприємці в такому випадку працюють на своїй території під замовлення клієнтів. Виїжджають вони тільки на заміри. Після передоплати починається виконання замовлення, в середньому сім днів. Стільниці і раковини виготовляють як для ванних кімнат, так і для кухні, так само виготовляють барні стійки. За замовленням клієнта рідким каменем обробляють стіни біля мийок, замість стандартної плитки, а так само заливають підлоги. Дизайнери кажуть, що пів на кухні має бути в колір стільниці або навпаки.

Так само для успішного бізнесу вам обов'язково слід домовитися з виробниками меблів для кухонь, а також сантехнічних магазинах, особливо з салонами елітної сантехніки. Хороші замовлення ви можете одержати, спілкуючись з дизайнерами, з ними так само потрібно співпрацювати.

Технологія виробництва.

Колір рідкого каменю змінюється за допомогою спеціальних добавок, які так само продаються у виробників самого каменю. Коштують ці добавки в районі 200 руб. Вартість самого рідкого каменю приблизно 3000 руб. - це ціна за 1 кв.м. Ціна на готову продукцію від 6000 до 9000 руб. підсумкова ціна залежить від складності та жадібності. Деякі виробники йдуть на хитрість і намагаються зменшувати, де це можливо товщину напилення з рідкого каменя до 0,2 мм, тим самим вони економлять на досить дорогому сировину. Але не факт, що їх хитрість не розкриється!

Підсумок.

Найкращий підхід - це спочатку зрозумілий збут виробів і можливо творче мислення в області застосування рідкого каменю, можливо, ви станете иноватором в нових областях застосувань і зможете пропонувати ексклюзивну послугу для клієнта.

1

Читайте також:

Виготовлення тротуарних плиток і декоративного каміння

Виготовлення тротуарних плиток і декоративного каміння

Виробництво рідкого каменя

Виробництво рідкого каменю

Виготовлення штучного мармуру

Виготовлення штучного мармуру

 

Тому Вперед -Свій Бізнес: пошиття та прокат святкових суконь і костюмів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.


Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!


Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей