Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - виробництво рідкого каменю

   

Зовні рідкий камінь нагадує граніт. Але, природно, більш легкий і дешевий. До речі, вироби з рідкого каменя не токсичні. Вироби, покриті рідким каменем, стійкі до перепадів температур, не бояться корозії, стійкі до подряпин. Крім того, рідкий камінь не сприяє розвитку різних бактерій, тому його можна використовувати в тих місцях, де необхідно дотримуватися санітарно - гігієнічні норми.

Стандартних кольорів у рідкого каменю налічується 117. Додатково, за бажанням замовника, можна створити будь-який колір. Причому колір не зміниться протягом багатьох років, він не боїться ні вологи, ні хімікатів, а так само стійкий до ультрафіолету. Для догляду за такими виробами досить мильної води або чистячої рідини.

Організація бізнес ідеї:

Якщо ви обираєте для себе цей перспективний бізнес, виникає питання про сфери застосування рідкого каменю. Ось тут відкривається просто безмежний простір. Застосовувати цей матеріал можна в оздобленні інтер'єрів, при виготовленні меблів, сантехніки. Їм можна оформляти прилавки магазинів, вітрини, виготовляти різні аксесуари та сувеніри.

Рідкий камінь являє собою полімерне покриття, схоже на справжній камінь. Але більш пластичне і тепле. Наноситься це покриття на будь-яку поверхня: залізо, кам'яна кладка, кераміка, пластмаса, дерево, скло і т.д. можна Створювати будь-які за розмірами та складності поверхні, робити об'ємні деталі.

Для прибуткового бізнесу важливим є й те, що виробництво рідкого каменю практично безвідходне.

Процес створення покриття включає в себе два етапи: напилення і шліфування. Бажано для кожного етапу робіт мати своє приміщення. Для напилення потрібна витяжка, температура в приміщенні повинна бути 20-23 градуси. Якщо для шліфування використовується пневматичний інструмент, то необхідно обладнувати вихід з роз'ємом для компресора. Цей перспективний бізнес не вимагає спеціального дорогого обладнання. Досить розпилювача, шліфувальної машинки і компресора.

Приблизний витрата матеріалів.

Матеріал для нанесення покриття складається з трьох компонентів: грунтовки, каменю, рідкої маски. Для виробництва 1 кв.м. (при товщині покриття 2 мм) необхідно сировини на суму

від 80 до 120 доларів. Середня ціна продажу 1 кв. метра готового виробу становить приблизно 250 доларів. Напилення 1 кв. метра займає від 15 до 30 хвилин, а шліфовка - 1-2 години.

Рентабельним ваш бізнес стане вже після виробництва 6 кв. метрів продукції, враховуючи орендну плату, вартість сировини і оплату праці двох робітників. Термін окупності обладнання становить від 2 до 3 місяців.

Приблизні розцінки на вашу роботу:

покриття плоскій поверхні і торців , 1 кв.м. 180$
Фігурний торець, 1 п. м. 15$
Підбір індивідуального кольору 20$
Виготовлення мийки, 1 шт. 150-400$
Ви можете реалізовувати свої вироби через відповідні магазини, виготовляти вироби на замовлення або покривати рідким каменем вже готові вироби. Цей перспективний бізнес буде затребуваний у виробників меблів, сантехніки, архітекторів і будівельників.

Початкові витрати: від 200 тис. рублів. Щомісячний дохід: 100-150 тис. рублів.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.


Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей