Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес: Відкриття картинг клубу з чого почати

   

Ідея бізнесу: прокат картингу з чого почати
Звідки ведемо бізнес: траса картодрому
Основні витрати: купівля картингу, оренда, реклама
Необхідне обладнання: Картинги покришки, ремонтна зона, побутівка
Витратні матеріали: резина, запчастини, пмм
Початковий капітал: від 500 000 грн. до 1 000 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 50 000 руб.

Російський народ дуже любить відчуття швидкості і відчуття екстриму. А ті, хто хоча б одного разу надів на себе спеціальний захисний комбінезон і шолом, а потім сів у карт і відчув насолоду від ревіння мотора захоче повернути собі ці приємні відчуття і приплив адреналіну від захоплюючої швидкості.

Картинг клуб для російської людини.
Картинг для багатьох перетворюється в одне з найулюбленіших видів розваг. Ось тільки зовсім небагатьом вдається зробити з цього розваги бізнес, який приносить дохід і прибуток. Так чому б Вам не спробувати і не стати одним з обраних в цій справі?

Сьогодні картингові клуби вже не є дивовижним нововведенням для великих міст. І все-таки ринок ще не насичений цим видом розваги. Якщо Ви вже точно вирішили побудувати свій бізнес на відкритті картинг клубу, то необхідно звернути свою увагу на схеми, пропонують три варіанти розвиваючих події.

Найголовнішим кроком для відкриття будь-якого бізнесу є бізнес-план, який необхідно продумати і добре попрацювати над ним.

 

Відкриття картинг клубу

 

Економний варіант для відкриття картинг клубу.
Найекономнішим буде варіант, в який необхідно буде вкласти до 15 тисяч доларів. Також саме цей варіант вважається найбільш быстрореализуемым, тому що організація траси для картингу буде проходити у парку відпочинку. Будівництво траси необхідно буде узгодити з місцевою владою. Також необхідно буде захистити 250-300 метрова ділянка, під роль такого огородження чудово підходять старі автомобільні покришки. Для побудови такої траси у Вас піде близько 2-3 днів. Необхідні покришки можна буде знайти абсолютно безкоштовно. Для побудови траси для картингу Вам буде необхідно близько 3 тисяч таких старих автомобільних покришок. Поговоримо щодо картів, зовсім не обов'язково купувати нові карти. Підтриманий вид картингу обійдеться в 800-900 доларів, при цьому абсолютно нові карти будуть коштувати від 4000 до 5000 доларів. Професійні ж карти обійдуться Вам в 8000 доларів. Для початку можна буде обійтися всього 5 картами, для обслуговування яких необхідно буде лише 2 механіка. Також не буде проблем із запасними частинами машин, тому що на ринках сьогодні дуже багато різних запчастин для картинг машин.

Реальний щорічний дохід становитиме від 7 до 8 тисяч, тому витрачені кошти на такий бізнес Ви зможете повернути вже протягом декількох років.

Іншим форматом для даного виду діяльності обходиться заасфальтованою дорогою і загородженої майданчиком. Розміри такої площі 30 м. на 40 м, і такої території цілком вистачатиме для забезпечення безпечної їзди на 5 картах.

Середній варіант вкладень для будівництва клубу картингу.
Середнім варіантом такого картингового бізнесу буде будівництво майданчика відкритого типу і додаткової інфраструктури, в яку входять комфортні душові кабінки та роздягальні. Витрати на такий вид комплексу оцінюються в 150 тисяч доларів, а окупиться таке вкладення протягом 6-7 років. Зате дохід цього варіанту не зрівнятися з доходом від економного варіанту.
І останній варіант картингового бізнесу - це елітний варіант. Тут необхідним буде будівництво критого центру для картингу, де буде спеціальне покриття траси, телеметричні системи, сучасний картинг парк в 10-15 машин і, звичайно ж, виняткова інфраструктура, яка буде включати в себе всі необхідні можливі блага. Витрати на таке будівництво картингового центру можуть досягати суми в 500 тисяч. До того ж на швидку окупність такого варіанту не варто розраховувати, бо, як для цього доведеться почекати близько 10 років. В основному такі картингові центри будують для задоволення власних амбіцій.

Звідки ж буде приходити прибути?
Всі доходи від картингового клубу будуть підсумовуватися з трьох головних джерел. По-перше, це прокат картів. По-друге, проведення корпоративних заходів. По-третє, це навчальні курси. Необхідно пам'ятати про те, що любителів і охочих покерувати буде не мало. Стандартною ставкою за одну хвилину на карті складе 20 рублів в регіонах країни, для столиці вартість може піднятися до 45 рублів.

1

Читайте також:

Бізнес мототехніка: продаж мотоциклів та квадроциклів

Бізнес мототехніка: продаж мотоциклів та квадроциклів

Як відкрити прокат квадроциклів

Як відкрити прокат квадроциклів

Прокат велосипедів як бізнес></td>
                <td width=

Прокат велосипедів як бізнес

Прокат автомобілів, як відкрити?

Прокат автомобілів, як відкрити?

 

Тому Вперед -Бізнес: виробництво зубочисток

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.


Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.


Реставрація ванн. Бізнес на відновлення емалі ванн

Реставрація ванн. Бізнес на відновлення емалі ванн

Свій бізнес по реставрації ванн можна розпочинати без якихось особливих витрат, займаючись індивідуальним бізнесом, з часом, якщо справи підуть в гору можна буде орендувати свій офіс, найняти робітників.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей