Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: виробництво зубочисток

   

Ідея бізнесу: міні виробництво зубочисток своїми руками
Звідки ведемо бізнес: цех від 50 кв.м
Основні витрати: купівля обладнання, оренда, реклама, заробітна плата
Необхідне обладнання: лінії подрібнення, шлифовалки, расфасовщікі
Витратні матеріали: дерево
Початковий капітал: від 700 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб. до 60 000 руб.

Як багато звичних, але корисних речей оточує нас в повсякденному житті. Щодня використовуючи їх, ми навіть не задумуємося над думкою про те, яким чином вони були створені, перш ніж потрапити на прилавок магазину, а після того в наш будинок, на полицю, на обідній стіл, сумочку... Візьмемо до прикладу зубочистку. Для виробництва цієї штучки необхідний спеціальний верстат для виробництва зубочисток! Та й сама технологія виготовлення не так вже проста. Все починається з підготовки.


ПІДГОТОВКА ДЕРЕВИНИ
Чурбаны дерев на тривалий час замочують у воді, підігрітій до певної температури. Після чого з них знімають кору і ретельно ошкурівать. Таким чином, 40% заготовочного матеріалу викидається в відходи. Для обробки деревини використовується ручна праця. А от далі процес автоматизується.

 

Бізнес: виробництво зубочисток

 

ВИРОБНИЦТВО ЗАГОТОВОК ДЛЯ ЗУБОЧИСТОК
Обкоровані чурбаны подаються на лущильний апарат, з допомогою якого вони перетворюються на шпон. Щоб заготівлі вийшли якісними, колода під час процесу лущення обжимають. Від того, наскільки добре верстат виконує свою функцію, залежить здійсненність таких робіт.

Потім з шпону виготовляють пластини шириною 6 сантиметрів, товщиною трохи більше 2 мм, довжиною приблизно 35 див. Пластини нарізають спеціальної гільйотиною. Згодом їх сушать, постійно перевертаючи, щоб вони висохли рівномірно і при подальшій обробці не потріскалися і не повикривлялися. Просушені пластини повинні кілька днів відлежатися. Для їх «відлежки» призначені просторі, оброблені антисептиком ящики. У них пластини так само кілька разів перевертають.

Процес просушування закінчено. Заготовки подаються на фрезерний верстат. Він є основним для виготовлення зубочисток. З його допомогою з підготовлених пластин нарізають соломку. Ось тут то і буде помітний допущений на попередніх етапах шлюб. Якщо погано висушений шпон, то соломинки вийдуть розплющеними і з них вже не можна буде зробити зубочистку. А пересушена або крива пластина і зовсім буде ламатися всередині верстата.


ОСТАТОЧНА ОБРОБКА ВИРОБУ
Соломку шліфують і нарізають. У верстаті є спеціальний відсік, де заготовки труться один об одного приблизно 2 години. Таким чином, вони стають гладкими і готовими до нарізки. Далі, рухаючись по конвеєру, кожна майбутня зубочистка надходить в ще один спеціальний відсік, де її заточують з обох сторін. Всі. Зубочистка готова. Заключний етап - розфасовка по упаковках, в яких зубочистки надходять на прилавки магазинів.


ВИТРАТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАПУСКУ БІЗНЕСУ З ВИРОБНИЦТВА ЗУБОЧИСТОК


РАЗОВІ
I. Купівля необхідного устаткування
1.линия по виробництву зубочисток - 550 000 рублів 2.сушильная камера -100 000 3.чан для замочування і необхідний для обдирання і ошкурювання чурбанов інструмент(сокири, пилки, щітки) - 30 000 II. Реєстрація підприємства -10 000


ЩОМІСЯЧНІ
1. Оренда приміщення -10 000 Можна заощадити, вибравши приміщення в селі, з низки занедбаних ферм
2.Расходный матеріал -100 000 В залежності від обраного вами плану. Якщо врахувати відсоток ймовірного браку й відходів, то 500 000 зубочисток вийде з 1 куба деревини, з досвіду підприємців 900 000 з 1 куба. Спочатку досить зорієнтуватися на обсяг переробки в 100 кубів
3.Доставка витратного матеріалу -20 000 4.Пленка пакувальна -4 500 Її необхідно заготовити в обсязі 15 кг на місяць. Щоб придбати плівку за оптовою ціною: 150 рублів за 1 кг, візьмемо відразу на 2 місяці.
4.Зарплата Робочі -30 000 Їх достатньо 2-х, так як робота нескладна і нетрудомістка Менеджер по продажам -25 000 Власник бізнесу перший час може самостійно виконувати цю функцію. Водій -25 000 Бензин -20 000
5.Незапланированные витрати -30 000

РАЗОМ: Вкладення у виробництво -690 000 Щомісячні витрати -250 000
При такому розкладі даних обсяг зубочисток складе 50 000 000 штук або 500 000 пачок по 100 кожна. Призначивши саму мінімальну ціну на ринку - 3 рубля за 1 пачку, отримаємо валову виручку в 1 500 000 рублів. Чистий прибуток складе 1 500 000 - 250 000 = 1 250 000. Отже, за умови відмінного попиту на зубочистки і відсутність негативних обставин, проект окупається за один місяць. Зрозуміло, що реалізацію такого обсягу, та ще в перший місяць налагодити важкувато. Взявши для прикладу Пермський край, розуміємо, що при такому розкладі на кожну людину припадає по 0,6 зубочистки.

Відео обладнання для виробництва зубочисток:

 

 
1

Читайте також:

Свій бізнес: виробництво кулькових ручок

Свій бізнес: виробництво кулькових ручок

Бізнес: виробництво скакалок

Бізнес: виробництво скакалок

 

Тому Вперед -Виробництво гіпсокартону з гіпсу та картону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.


Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Бізнес на виробництві черепиці. Організація виробництва

Виробниче приміщення краще всього підбирати з розрахунком на можливі прямі продажі, так як черепиця найчастіше використовується в приватному будівництві будинків, тому, особливо на початку бізнесу, говорити про оптових продажах зарано.


Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес на виробництві поліетиленових плівок, пакетів, полімерних виробів

Бізнес з виробництва поліетиленової продукції, краще всього підходить вже діючого підприємства, яке займається переробкою вторсировини з пластику.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей