Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес: виробництво кулькових ручок

   

Ідея бізнесу: виробництво кулькових ручок
Звідки ведемо бізнес: виробниче приміщення, телефон
Основні витрати: купівля обладнання, закупівля сировини, упакування, реклама
Необхідне обладнання:обладнання для виготовлення корпусів для ручок
Витратні матеріали: пластик
Початковий капітал: від 500 000 грн. до 1 000 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 70 000 руб.

Ручки з вартості можна розділити на чотири категорії: нижчий, середній, вищий цінові сегменти і промоушн-сувеніри. Ручки також можна розбити на дві групи подарункові і призначені для повсякденного використання. При організації виробництва ручок найбільший інтерес представляють звичайні ручки для повсякденного використання, які найбільше користуються попитом.

 

Свій бізнес: виробництво кулькових ручок

 

Особливості виробництва кулькових ручок.
При організації виробництва можна налагодити повний цикл: виробляти пишучий вузол, стрижень і корпус. При відкритті такого провадження доведеться викласти чималу суму фінансових коштів на придбання відповідного обладнання та сировини. Обладнання для виготовлення корпусів ручок - вартість становить близько 500 тисяч рублів, обладнання необхідне для складання ручок, обладнання для організації виробництва шарикових стрижнів, вартість якого становить від 300 до 500 тисяч рублів, різне додаткове устаткування і багато компонентів сировини для виробництва всіх комплектуючих для кулькових ручок. У зв'язку з цим оптимальним рішенням є організація виробництва за неповного циклу, тобто виготовлення корпусів ручок без стрижнів це дозволяє значно здешевити виробництво, а стрижні можна купувати окремо.

Виробниче приміщення.
Кращим варіантом є оренда промислових площ в промисловій зоні міста або оренда за містом. Це дозволяє зменшити орендну плату і значно заощадити фінансові кошти. Площа приміщення для організації виробництва повинна бути не менше 200квадратных метрів. Вартість оренди складає близько 30000 рублів щомісяця і сильно залежить від району міста.

Персонал та його чисельність.
Чисельність персоналу при організації виробництва складе не більше десяти осіб. У це число входять: інженера-технологи - два людини, оператори машин для збору ручок - два людини, бухгалтер, різноробочі, менеджер.

Обсяги інвестицій.
При організації виробництва кулькових ручок при неповному циклі, тобто без письмового стрижнів стартові вкладення складуть близько 500 тисяч рублів.

Маркетинг.
Є ряд брендів, які добре зарекомендували себе на ринку Росії, серед них присутні японські: ZEBRA, PENTAL, UNI і PENAC; європейські SCHNEIDER, BIC, STABILO, і Universal. Найчастіше пересічні споживачі не цікавляться при виборі кулькових ручок фірмами виробниками. Рядового споживача найбільше при придбанні такого товару цікавить його якість і вартість. Цей фактор багато в чому полегшує реалізацію цієї продукції.
При завоюванні сегмента ринку варто враховувати те, що маючи незвичайний дизайн, корпус ручки буде виділятися серед великої кількості товарів аналогічного спрямування. При виробництві корпусів кулькових ручок варто також приділити увагу ергономічним показникам вироби. Виходячи з усього вищесказаного, випливає, що для виготовлення цього товару оптимальним є придбання прес-форми.
При пошуках каналів збуту не можна забувати про рекламу, площа поверхні корпусу ручки є відмінним місцем розміщення реклам. При відповідному підході до цього питання можна свій ринок значно розширити.

Величезна кількість підприємств і організацій є замовниками іменних ручок, на поверхню яких, наносять емблеми та логотипи підприємств.

Отримання дозвільної документації.
Оформлення усього пакету необхідних документів займає близько двох місяців, при цьому обов'язково потрібно буде сплатити держмито. Реєстрування індивідуального підприємництва обійдеться в 7 тисяч рублів, враховуючи вартість виготовлення печатки. При організації виробництва обов'язково знадобляться дозволи санепідем служби та пожежної охорони. При організації виробництва ручок, які мають вбудовані різні гаджети потрібно знати, що не всі гаджети можна використовувати для виробництва.

Існують обмеження, які регулюють відповідні нормативно-правові акти. І за порушення деяких з них передбачена відповідальність аж до кримінальної.

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

Бізнес План виробництво канцелярських товарів

Бізнес План канцелярського магазину

Бізнес План канцелярського магазину

 

Тому Вперед -Виробництво і збут наповнювач для котячих туалетів з нуля

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!


Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.


Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей