Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво та збут наповнювач для котячих туалетів з нуля

   

Ідея бізнесу: виробництво дешевого наповнювач для котячих туалетів
Звідки ведемо бізнес: виробниче приміщення, телефон
Основні витрати: купівля обладнання, закупівля сировини, упакування, реклама
Необхідне обладнання:: фасувальне обладнання
Витратні матеріали: упаковка
Початковий капітал: від 300 000 руб. до 1 000 000 руб.
Термін окупності: від 4-х до 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 100 000 руб.

На сьогоднішній день існує кілька різновидів наповнювачів для котячих туалетів і клітин для гризунів. А саме органічні, силикагелевые, комкующиеся.

Якщо порівнювати ці наповнювачі, то можна сказати що органічні накопичувачі обійдуться дешевше, ніж інші. Не втрачаючи при цьому хорошої якості. Вони добре вбирають вологу, екологічно чисті і нешкідливі для тварин, адже виготовляються з стружки, деревної тирсу, кукурудзяних кочерыжек і горіхової шкаралупи.

 

Виробництво та збут наповнювач для котячих туалетів з нуля

 

Дешевий наповнювач.
Якщо ви новачок у цьому бізнесі, то рекомендую вам використовувати деревне наповнювач, у вигляді деревних гранул, діаметр яких становить близько 6-8 мм

Для виготовлення цього матеріалу потрібна екологічно чиста деревина, найчастіше використовується сосна. Додавання сторонніх домішок виключається.

У зоомагазинах попит на деревні наповнювачі займає верхні рядки за обсягами продажів над іншими видами схожої продукції. Власники тварин схвалюють цей товар, так як він відмінно вбирає вологу і запахи.

Для того щоб виробляти деревні наповнювачі, від вас не потрібно значних капіталовкладень, рентабельність цього товару висока. Так що для малого бізнесу краще всього вибрати саме цей напрям.

Мінімальна роздрібна ціна органічного накопичувача (наповнювача) 15-20 крб./кг. Як правило, упаковуються в пакети вага яких починається з 5 кг.

До складу даного наповнювача найчастіше входять - деревні гранули-пелети. Найлогічніше буде закупити ці пелети оптом. Тоді вийде 4 000 - 5 000 руб./тонну. А це всього 4 руб./кг. Упаковуйте їх по пакетах, і віддайте в торгові точки для подальших продажів.
Одна тільки закупівля пелетів у виробника і сортування їх по пакетах робить можливим отримати рентабельність в 100-150 %. Якщо ж ви самі будете виробляти даний товар, то обсяги продажів зростуть, а витрати знизяться. Докладніше про самостійному виробництві пелет можна прочитати тут.

Розрахунки обладнання для виробництва.
Але природно в цьому випадку не обійтися без відповідного обладнання. Лінія, яка виробляє 700 кг товару за годину обійдеться в 70 000 доларів, а можливо і до 90 000. Лінія обсягом виробництва в 100-150 кг Забере у вас всього 5 000 доларів. Не варто також забувати, що десь раз на три місяці потрібно буде проводити заміну декількох запчастин, а це теж не безкоштовно - 600 доларів.

Тирсу певної фракції і вологістю до 16% - це основна сировина. Для виробництва гранул використовуйте світлу хвойну деревину, листя не так добре буде утримувати вологу і запах.

Пелети з кочерыжек підійдуть як хороша підстилка для клітини гризуна. Сушарка в 25 000 доларів вам знадобиться якщо вологість тирси з яких ви виробляєте товар буде вище 16%. Для того, щоб фракція закуповуваного товару відповідала вимогам - купіть дробарку. І купуйте ще обладнання, яке буде охолоджувати, і просіяти гранули.

Упаковка і збут готової продукції.
Коли готова продукція - її залишається упакувати. Обладнання для цього варто 150 000 рублів. Використовуйте пакети вагою до 2, 5, 10 і 36 кг, так буде зручніше.
Якщо ви хочете брендовані пакети з логотипом, зверніться до дизайнера. Вони будуть коштувати дорожче за рахунок фарб і матриць використовуються на них.

Хоча багато виробників просто фасують все в звичайні прозорі пакети Zip-Lock за які платять 1-1 .5 руб/шт. і клеять наклейку по 30 копійок за кожну.
Велика перевага цього виду виробництва полягає в тому, що його можна розмістити на невеликій площі. Виробнича лінія займає десь 50 кв. м. Ще вам не доведеться орендувати величезні склади. У готовому вигляді ці гранули досить компактні і не займають занадто багато місця.

В принципі сертифікати на дану продукцію не є обов'язковими. Якщо ж ви хочете виробляти пелети не тільки в якості наповнювачів, то щоб не було потім ніяких проблем раджу вам все-таки оформити відповідні документи. Однак врахуйте, що на це потрібні час та додаткові витрати.

Зоомагазини, маркети і розплідники це основні точки на яких можна збувати товар. Якщо його купувати у виробника оптом, то вийде в середньому 15 руб./кг. Невеликий ларьок на ринку спеціалізується на зоотоварах в місяць буде закуповувати від 100 кг наповнювача.
Пелети також можна використовувати в побуті як дешевий горючий матеріал. Адже спочатку вони призначалися для топки печей. Деревні пелети добре замінюють тирса, які використовують для розпушення і удобрення грунту. Можете спокійно їх реалізувати в спеціалізованих магазинах.

Конкуренція завжди заважає. І якщо у вашому місті вона занадто висока, то подбайте заздалегідь про доставках в інші регіони.
Партії менше ніж на 20 000 тонн відправляти не вигідно. Мінімальна ціна доставки найменшою партії складе 18 000 рублів. Буде змінюватися в залежності від регіону.

1

Читайте також:

Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

Виготовлення будиночків для кішок і собак

Виготовлення будиночків для кішок і собак

Бізнес на виготовленні іграшок для домашніх тварин

Бізнес на виготовленні іграшок для домашніх тварин

 

Тому Вперед -Бізнес: скільки заробляє магазин дитячих товарів, в основному - іграшок?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей