Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Авторозборка як бізнес. Як відкрити авторозбірку?

   

Зміст:

Авторозбірки у світі

Попит і ціни на продукцію авторозбірок

Де брати машини для авторозбірки?

Практика бізнесу. Ризики для авторозбірок

Форма діяльності для авторозбірки

З чого почати і як відкрити авторозбірку?

Організація бізнесу та складування авто запчастин

Клієнти авторозбірок і як розвивати цей бізнес?


Утриманням авто розборок, в даний час займається безліч людей у всьому світі.
Ведення такого бізнесу - дуже прибуткове і грошове заняття. Всього лише з одного автомобіля, розібраного на авто розбирання, її господар отримає дохід у півтора рази перевершує вартість самої машини. Як і будь-який інший бізнес, авто розбирання почали своє існування в звичайних гаражах і звичайні люди надавали подібні послуги всім бажаючим.
Зараз веденням такого бізнесу займаються дуже великі компанії та великі фірми, тому що це дійсно дуже прибуткова справа.

Авто розбирання в Світі.

Процес розбирання автомобілів по запчастинах, а так само їх подальший продаж - одна з найгеніальніших ідей для малого бізнесу. Утриманням авто розборок займаються не тільки в Росії, але і в будь-якій іншій країні світу, тому що цей ринок, в даний час, дуже затребуваний, як для клієнтів, так і для фахівців в цій області.
В Англії, наприклад, на авто розборках трудиться понад 20 000 фахівців. Крім цього, на утриманні авто розборок заробляють хороші гроші багато європейські співтовариства. А ось в Голландії навіть є такі спеціалізовані супермаркети, де вам, при їх відвідуванні, вручать кілька гайкових ключів і візок.

  Авто розбирання в Світі.  


Сенс полягає в тому, що коли ви знаходите потрібну вам деталь, то ви просто самі її откручиваете і на візку везе її на касовий апарат, для здійснення оплати. Ведення такого виду бізнесу в нашій країні так само необхідно, як в європейських країнах. Багатьом людям потрібні для своїх автомобілів саме ті запчастини, ціна яких на нову деталь дуже невигідна для покупки, дану запасну частину вже просто більше не випускають. Ось у цій ситуації йти на авто розбирання дуже актуально, адже там є хороший вибір, та й ціна "кусається".

У більшості випадків, авто розбирання починають відвідувати і стають частими гостями власники машин, старого року випуску, адже саме на ці автомобілі знайти деталі складніше всього. Крім звичайних авто розборок можна створювати авто розбирання з вузькою спрямованістю, наприклад, для автомобілів преміального класу.


Попит і ціни на продукцію авто розборок.

У більшості випадків, підвищений попит є на запчастини для автомобілів від десяти до п'ятнадцятирічної давності. Тут все просто, більшість з таких деталей, як наприклад, фари, або частини кузова машини, виробництво на які вже давно зупинено, і, крім як на авто розбиранні, їх більше ніде знайти не можна. Навіть у випадку, якщо пощастить знайти таку запасну частину, то плата за неї буде приблизно стільки ж, скільки коштує така деталь на машину свіжого року випуску.
В переважній більшості ситуацій у тих, хто володіє такими старими машинами, такої суми грошей просто немає і вони не можуть дозволити собі зробити таку покупку. А ось на авто розбирання ціни можуть бути різні. Тут все залежить від того, як з'явилася в продажу та, чи інша деталь, тобто важливий джерело її походження.

  Попит і ціни на продукцію авто розборок.  


Дуже часто при авто розбирання існує міні-сервіс технічного обслуговування, що дуже зручно, і потрібну вам деталь поставлять прямо на місці. У такому міні сервісі є все необхідне для цього обладнання. Якщо це деталь кузова, то її можна заодно і пофарбувати. Основна маса власників автомобілів купують запчастини для них самостійно. На таких авто розборках є альтернатива вибору, тобто можна придбати, крім старих, ще і нові запчастини. Відповідно ціна буде зовсім інша.
З допомогою послуг авто розборок можна придбати фару від кузова W140 за ціною близько 150 доларів США, хоча ціна на нову аналогічну фару буде близько 350 доларів. Бампер, наприклад на даний автомобіль, на авто розбиранні буде коштувати близько 250 доларів США, хоча ціна на його новий аналог буде приблизно півтори тисячі. Крім вибору запчастин, є у продажу дуже часто документи на різні авто.

Ціна на документи варіюється від 100 доларів США до 4000. Все залежить від марки обраного вами автомобіля. Варто враховувати той факт, що не всі запчастини однаково добре і успішно продаються. Підвищеним попитом мають запчастини з передньої і задньої частин машини - це фари, бампери, капот і задні двері. Дані деталі, при більшості ДТП страждають більше за інших.

 

Де брати машини для авто розбірки?

Автомобілі для розборок, в основному, купуються у людей, які пошкодили свою машину і не хочуть займатися її відновленням. Ще існують спеціальні автостоянки ДАІ для заарештованих автомобілів. Можна домовитися про покупку машини там, якщо господар авто відмовився від нього і не бажає його забирати з цієї стоянки. Ще існує таке поняття, як машина-конструктор. Насправді такі автомобілі цілком придатні для нормальної їзди на них і вся різниця полягає в процесі їх оформлення на митниці при ввезенні в нашу країну. Такі автомобілі оформляються, як запчастини. Зареєструвати такий автомобіль в ДАІ не вийде, зате продати його на запчастини - зовсім не проблема.
Крім усього сказаного, дуже велика кількість фірм пропонує на різних автомобільних аукціонах купити величезну кількість битих авто. Відповідно, якщо купувати таку машину, то ціна на неї буде в рази менше, навіть якщо врахувати, що автомобіль узятий для себе і включити в цю ціну вартість самостійного ремонту. Звичайно ж, є найшвидший і найдешевший варіант - це купити автомобіль авто у викрадачів, але така покупка вже суперечить кримінальному кодексу РФ і підпадає за відповідну статтю.

  Де брати машини для авто розбірки?  


Завозимо запчастини.
Це складна дія. Абсолютно всі деталі повинні відповідати стандартам якості, а це означає, що доведеться трохи попрацювати. Найбільш вдалий варіант - це поїздка в Німеччину. там без проблем можна буде придбати найсвіжіші запчастини. в даному випадку потрібно врахувати одну дуже важливу деталь. Вартість таких запчастин починається з суми 20 000 євро. Звичайно ж це покупка тільки великими партіями.
Як варіант, можна спробувати пошукати у наших страховиків, але тут буде дуже маленький вибір, так і якість самих запчастин залишить бажати кращого. Страхові компанії не страхують автомобілі, які були випущені більше 7 років тому. Все це означає, що знайти деталі на машини з віком більше цього ліміту просто не можливо. Ось тут вказано приблизний бізнес-план для відкриття авто розбирання. Найкращим рішенням налагодити ваш бізнес буде з'їздити до Німеччини і купити товар на суму близько 40 000 євро.
Після цього потрібно купити вже в нашій країні шість - сім битих авто і можна починати працювати. Приблизно один раз в місяць потрібно буде докуповувати одну - дві машини на своє авто розбирання для повноти вибору. При відсутності цих дій, вибір на вашій авто розбирання швидко почне прагнути до нуля і ви не зможете бути конкурентоспроможним по відношенню до аналогічних фірм.

Всі витрати по закупівлі стартового набору авто запчастин складуть приблизно 3 мільйони рублів. При відсутності необхідної суми ви не зможете успішно сформувати пропозицію, і, як наслідок цього, не з'явиться попит. Великі конкуренти вас просто витиснуть із цього ринку.

 

Практика бізнесу. Ризики для авто розбирання.

Крім високих доходів, при вмісті авто розбирання, існує такий же високий ризик не продати всі придбані запасні частини, або купити випадково розбиту машину, яка знаходиться в угоні.

1) Для успішної роботи необхідно окупити вкладення грошей, витрачені на купівлю мінімум двох битих авто. По часу це триватиме близько півтора років. Можна сказати, що такі гроші даються не відразу, а через якусь кількість часу. Необхідно мати на продаж близько 15 битих машин різних марок, адже ніколи не вгадати, власник якої марки машини прийде на ваше авто розбирання. Не факт, що якщо сьогодні успішно продаються деталі Форд, то вони будуть так само успішно продаватися завтра. А завтра можуть так само успішно мати попит деталі на Тойоту або будь-яку іншу марку машин.

2) Необхідно бути в курсі про тих авто, переважна більшість яких буде окупатися за допомогою швидких продажів. Досить поширена ситуація, коли запитують тільки оригінальні запчастини на дуже ходову машину. Ціна і попит буде особливо гарної за рахунок рідкості тієї чи іншої деталі. Цієї інформації немає ні в одній книзі і жодна людина ніколи її не розповість. Такі знання можна одержати лише в самому процесі роботи.

  Практика бізнесу. Ризики для авто розбирання.  


3) Найвдаліше займатися саме тими марками автомобілів, які подобаються саме вам, адже, коли автомобіль для душі, про нього можна розповісти клієнтові набагато більше інформації, ніж про будь-який інший. Крім того, набагато більше імовірність того, що ви зможете дати дійсно цінну пораду щодо використання тих чи інших запчастин.

4) Далеко не відразу ви зможете завести постійних клієнтів, які з'являються по закінченню мінімум кількох років безперервної роботи. Не варто плекати ілюзій на рахунок того, що ви вже все знаєте і не зробите помилку інших початківців власників авто розборок. Ви перестанете помилятися по закінченню мінімум 2 років. Звичайно, самостійність і рішучість - це дуже хороші якості особистості, але, коли справа стосується великих сум грошей, можна дуже легко втратити, не оцінивши ситуацію об'єктивно.

5) У разі, коли ви не можете детально вивчити всі моменти роботи авто розбирання, то можна подивитися на найбільш успішні ті, які стабільно розвиваються і процвітають в даний час, і скористатися наочним позитивним прикладом.


Форма діяльності для авто розбирання.

Основними формами для відкриття та ведення такого виду бізнесу є індивідуальне підприємництво, або товариство з обмеженою відповідальністю.

 

З чого почати і як відкрити авто розбирання?

Звичайно ж, для ведення такого бізнесу потрібна відповідна територія. Ідеально піде, наприклад, заміський ділянку, що знаходиться недалеко від траси. Дуже до речі буде мати кілька гаражів, що допоможе вам зручно розподілити приміщення під різні цілі.


У тому випадку, якщо ви бажаєте відкрити своє авто розбирання, маєте необхідну кількість грошей, а так само підібрали зручне для цього місце, можна не сумніватися і сміливо відкривати право на діяльність індивідуального підприємця. Не можна забути про те, що крім цього, потрібно буде отримати ліцензію на право проводити технічні роботи. Потрібно бути готовим до того, що якийсь час ви будете самі носити робочу робу, адже якщо нічого не зрозуміти в такій справі, то не можна буде нормально працювати і розвиватися в майбутньому.

  З чого почати і як відкрити авто розбирання?  


Крім своїх запчастин, можна перепродувати запчастини з інших авто розборок, склавши певну базу з їх продажу, і отримувати від цього свої відсотки. Для того, щоб це зробити, необхідно скласти базу запчастин найбільших авто розборок на даній території і дати оголошення в газети з утриманням про продаж запчастин для автомобілів. При надходженні дзвінка потрібно буде знайти необхідну запасну частину на автомобільній розбиранні, передзвонити клієнту і повідомити ціну на неї, в яку вже увійде ваш відсоток з продажу і доставка цієї деталі. Якщо потенційного клієнта влаштовує ваша ціна, то потрібно просто купити потрібну йому запасну частину і перепродати йому.

Коли замовлень надходить багато і багато деталі знаходяться десь далеко, то, найлогічніше було б закупити всі необхідні запчастини з декількох замовлень в одному місці. Після певної кількості часу у вас з'явиться такий досвід, коли тільки ваш побіжний погляд побачить куплений для авто розбирання автомобіль, ви вже будете знати, скільки приблизно грошей можна заробити на продажу його запчастин.


Організація розбирання і складання авто запчастин.

1. Зона розбирання автомобіля
2. Зона зберігання авто запчастин
3. Зона для прийому клієнтів (офіс)
4. Зона металобрухту та сміття

Коли ви визначаєте необхідний розмір під зону розбору куплених автомобілів, то слід представляти можливу кількість машин, привезених для розбору, крім того, потрібно брати до уваги швидкість розбору автомобілів . При відсутності дефіциту робочого персоналу і при гарному якості їх роботи, дана територія може бути порівняно невеликою.
Автомобіль повинен бути розібраний дуже швидко і перенесено в зону зберігання вже по запчастинах. Як тільки це буде зроблено, можна приймати для розбору наступний автомобіль. Бажаніше всього відразу заготовити необхідні полиці для зберігання запчастин, тому що через певний час успішної роботи запчастин буде стільки, що їх розміщенню потрібно буде приділяти підвищену увагу.
Якщо деталі будуть просто лежати в одній великій купі, то ви просто не зумієте їх швидко знайти і продати. Краса таких полиць зовсім не важлива. Тут основними критеріями вибору повинні бути їх якість, кількість і міцність. Самі громіздкі і важкі запчастини краще зберігати внизу, а більш легкі розміщувати наверх.

  Організація розбирання і складання авто запчастин.  


Ніколи не можна забувати про зроблену вами маркування запчастин, яка значно спростить вам їх пошук і полегшить в рази вашу роботу. Крім цього потрібно вести постійний облік ваших запчастин. Кращим рішенням цієї проблеми буде створення електронного каталогу, який повинен бути максимально актуальне. За допомогою даного каталогу вам буде набагато легше відповідати на дзвінки ваших потенційних покупців і відповідати на запитання про наявність і відсутність у вас необхідної запчастини.

  Організація розбирання і складання авто запчастин.  


До автомобільної розбиранні необхідно створити зручні під'їзди. Це дозволить вам без праці ввозити-вивозити накопичився сміття і металобрухт, а так само дозволить вашим клієнтам легко паркуватися біля вашого авто розбирання, що теж не мало важливо.


Клієнти авто розборок. І як розвивати бізнес?

Кому ви будете продавати ваші запчастини? Найчастіше це звичайні люди, які мають власний автомобіль, хоча дуже часто можна зіткнутися з випадками, коли на якому-небудь СТО на машину, без відома її власника, можуть поставити раніше використані запчастини, пристойно на вас при цьому заощадивши. Зараз, зі збільшенням доступу людей до всесвітньої павутини, ведення бізнесу авто розборок стало набагато доступніше і простіше. Тепер всі необхідні деталі люди можуть замовляти практично з будь-якого міста нашої країни.


Процес доставки так само має безліч варіантів. Якщо ви хочете стати успішним і розвиватися у веденні цього бізнесу, то не потрібно скуповувати всі автомобілі, які вам запропонують і брати все, що доведеться. Перш ніж купити те, або інше авто, потрібно дуже добре подумати про можливості його подальшого перепродажу, щоб куплена машина не стала просто купою мотлоху на вашому авто розбирання, займає так багато місця.

Реклама.
Тут потрібно відштовхуватися від суми не менше, ніж 15 тисяч рублів. З такою оплатою вам не складе труднощів знайти інтернет-видання, яке зробить вам саму якісну рекламу. Крім цього можна домовитися про рекламу з автомобільними форумами. Вони вам в цьому істотно допоможуть. Коли будете листуватися з потенційними клієнтами, потрібно буде консультувати їх максимально детально. Необхідно подати рекламне оголошення одночасно в кілька місць. такими місцями можуть стати газети, різні форумі в мережі, дошки оголошень. Всі ваші зусилля обов'язково будуть окуплені і принесуть тільки позитивний ефект.

  Клієнти авто розборок. І як розвивати бізнес?  


Зробити всі необхідні розрахунки - дуже просте заняття. На все ви витратите від чотирьох з половиною мільйонів рублів і вище. Звичайно ж, витрати не маленькі, але якщо все грамотно організувати, то вони обов'язково окуплять себе. Не варто випускати з виду одну дуже важливу річ - якщо ви не знавець автомобілів, то навряд чи у вас вийде правильно вести даний вид бізнесу і настійно не рекомендується без потрібних у цій сфері знань починати подібну діяльність. Все просто, при роботі з автомобілями з'являється велика кількість питань, відповіді на які знають лише фахівці в цій області.


Природно, ні хто не буде вас цього вчити. У вас може виникнути питання про те, як працюють гаражні кооперативи. Дані кооперативи завозять близько 50 бамперів щомісяця і продають ці запчастини, отримавши при цьому суму приблизно 35 - 40 тисяч рублів. Реклама і оренда будуть з'їдати левову частку доходів і прибуток буде мізерно мала і незначна. Якщо ви хочете відкрити подібний кооператив, то він обов'язково повинен бути дуже великим і великим.


Тільки в цьому випадку ви зможете успішно оплачувати працю ваших робітників, стабільно платити орендну плату за взяті вами приміщення і отримувати хоч якусь більш-менш пристойний прибуток.

1

Читайте також:

Бізнес-план магазину автозапчастин

Бізнес-план магазину автозапчастин

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес - магазин автозапчастин | Млин Бізнес Ідей

Бізнес - магазин автозапчастин

 

Тому Вперед - Виробництво сухого молока: міні завод як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011



Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей