Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Листи щастя від Діда Мороза і казкових персонажів

   

Бізнес ідея написання листів щастя від Діда Мороза і інших казкових персонажів, заснована на привітанні та спілкуванні з дітьми. Для реалізації цієї ідеї потрібно створити свій інтернет-сайт, за допомогою якого ви будете підшукувати клієнтів.
Люди готові платити гроші за листи щастя своїх дітей, ви в свою чергу повинні володіти знаннями літературної мови та вмінням спілкуватися з дітьми.


Ця ідея можливість заробітку за комп'ютером, не виходячи з дому. При цьому не потрібно вкладати гроші в розвиток. Від того, як ви виявите свій творчий потенціал буде залежати ваша прибуток. Починати свій проект ви зможете з листів від казкових персонажів і Діда Мороза, а по мірі розвитку і зростання клієнтської бази ви зможете пропонувати і листи розіграші, де кожен користувач зможе замовити лист для свого друга або подруги від якого-небудь відомого діяча, наприклад.


 

Листи щастя від Діда Мороза і казкових персонажів

 

На своєму сайті постарайтеся додавати якомога більше творчих ідей і прикладів виконання своїх робіт, щоб користувачі змогли порекомендувати ваш сайт, так як на ньому є що подивитися.

З часом ви зможете додати продаж сувенірів, які зможуть бути включені до листів щастя, в якості подарунка.

Так само оформлення листів щастя може бути виконано в безлічі варіантів, починаючи від роботи в графічних редакторах з написанням текстів, віршів з красиво оформленими картинками потім заламіновані та запечатані в красиві тематичні конверти і закінчуючи листами які виконані як ручна робота (скрапбукінг) . Ціни на листи щастя можуть бути від 50-ти до 500 руб. за лист.

Для розвитку сайту та пошуку нових клієнтів даний бізнес починати потрібно вже сьогодні, тому що до нового року величезна кількість користувача починає борознити простори інтернету з питанням: Що подарувати на Новий Рік? І ваш сайт повинен бути в першій десятці, щоб дати людині потрібний для вас обох відповідь.

Бізнес на розсилці листів щастя не можна назвати справою на мільйон, але зате воно може послужити відмінним стартом у розвитку дійсно прибуткового бізнесу. Хто знає, з часом, коли ви зрозумієте що торгівля дитячими радощами (в хорошому сенсі) може приносити дійсно пристойні гроші, у вас з'явитися бажання створити свій інтернет магазин дитячих товарів або магазин подарунків.

Починайте вже сьогодні виготовляти листа щастя від Діда Мороза і інших казкових персонажів і відправте перші роботи своїм близьким і знайомим.

1

Відео, оригінальне лист від Діда Мороза:

  і Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !" width="150" height="112">

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Під новий рік безліч людей витрачає шалені гроші, купуючи подарунки, сувеніри, та іншу продукцію. Організовуючи новорічний бізнес потрібно розуміти, що заробити грошей на рік вперед навряд чи вдасться, але як додатковий заробіток - це відмінна ідея.

скрапбукінг своїми руками

Скрапбукінг своїми руками

Сьогодні ручна робота дуже цінується, а це означає, що можна на приємне проведення часу підзаробити. Така бізнес-ідея як скрапбукінг своїми руками дозволить залишити щось на згадку і урізноманітнити своє дозвілля новим хобі, і заробити на цьому.

Бізнес на продажу коміксів

Бізнес на продажу коміксів

У нашому столітті комікси отримали популярність на всій планеті, діти читають журнали з розмовляють персонажами на картинках, а заповзятливі бізнесмени роблять на цьому свої гроші.

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Ідея бізнесу з написання дитячих казок за індивідуальним замовленням це хороший варіант для самореалізації копірайтеру. Копірайтер - це людина пише тексти на замовлення за винагороду.


Тому Вперед - Приготування сиру в домашніх умовах

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.


Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей